Tivibu'lu İnternet Kampanyası 16 Mbps

İnternet + TV

Tivibu'lu İnternet Kampanyası

16 Mbps

İnternet

Tivibu (UYDU)
Aile Paketi
18 Ay Taahhütlü

Tivibu'lu İnternet Kampanyası 16 Mbps

​​​​​​​​​Türk Telekom’un limitsiz fiber interneti ve dolu dolu içerikleriyle Tivibu paketleri bir arada!


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kampanya kapsamında seçeceğiniz Tivibu paketiyle birlikte sunulan kanalları görmek için tıklayın.

Ek Bilgiler

İnternet + TV
Türk Telekom'a Geçenlere 400TL İndirim
Ücretsiz Kurulum
Modem ücreti dahil değildir
399TLİlk 9 Ay

18 ay taahhütlü olup, ilk 9 ay 399 TL, son 9 ay 504 TL’dir. Modem ücreti dahil değildir.

Kampanya Kapsamındaki Paketler
('e kadar)​​
Kampanya Fiyatı
(1-9 Ay)
Kampanya Fiyatı
(10-18 Ay)
16 Mbps Limitsiz İnternet (ADSL & VDSL)₺399,00₺504,00
16 Mbps Limitsiz Fiber İnternet ₺399,00₺504,00​

Fiber İnternet: Binaya kadar fiber altyapıda geçerlidir.
Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • ​Kampanya kapsamında, bireysel yeni abonelere satış anında 18 ay taahhüt vermeleri halinde, 1620 TL olan fiber gücünde standart modem 18 ay boyunca aylık 90 TL, 1980 TL olan fiber gücünde Premium modem ise 18 ay boyunca aylık 110 TL taksitle sunulmaktadır. Belirtilen modemler dışında fiber altyapıda (FTTH) WiFi 5 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 60 TL, WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Abone mülkiyetinde olmayan HGW modeme ilişkin kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Satın alınan modemin taksitleri devam ederken aboneliğin iptali durumunda modemin kalan taksitleri faturaya yansıtılmaktadır. Modemin taksitli satın alınması ve internet hizmetinin iptali halinde modem aboneye ait olacağı için iadesine gerek bulunmamaktadır. Fiber altyapısı (FTTH) dışında olan aboneliklerde, Tivibu IPTV hizmetinin verilebilmesi için Tivibu IPTV destekli Fiber Güçlü Modem sunulmaktadır. Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak Tivibu IPTV aboneligi devam ettiği sürece IPTV modem kullanımı için tüm vergiler dahil aylık 60 TL modem kullanım ücreti yansıtılacaktır. Tivibu IPTV iptalinde, Modem teslim edilmezse TTNET evde internet aboneliği devam ettigi sürece aylık 60 TL ücret alınmaya devam edecektir.
 • Kampanya fiyatları 18 ay boyunca indirimli herşey dahil sabit fiyatlardır. Bu fiyatlar, yalın internet erişiminde geçerlidir.
 • 500 TL’ye Kadar Hoş Geldin İndirimi: Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Online’a Özel İlk Ay Bizden Kampanyası ile Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlere ek olarak, 50 Mbps altındaki hız paketlerinde aylık 100 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 400 TL’ye (vergiler dahil), 50 Mbps ve üstündeki hız paketlerinde aylık 125 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 500 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 60 gün önceki cayma bedelinin yer aldığı diğer internet servis sağlayıcı son faturasını evraktakip@turktelekom.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail ile iletmeleri halinde Hoş Geldin indiriminden yararlanabilirler.
 • Ücretsiz Kurulum: Çağrı merkezi ve Online işlemler üzerinden yapılan yeni satış işlemlerinde; modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti, kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulacaktır.​
  Türk Telekom Ofis ve Mağazalarından yapılan yeni satış işlemlerinde; modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti, 18 ay taahhüt karşılığında ücretsiz olarak sunulacaktır. Kurulum taahhütnamesini incelemek için tıklayınız.
 • İndirimli DK Paketleri: Kampanya ile birlikte Alo dakika paketleri indirimli olarak sunulmaktadır. 100DK --> 9,00 TL, 250DK --> 12,00 TL, 500DK --> 15,00 TL, 1000DK --> 21,00 TL ve Limitsiz Paket 39,00 TL'dir.
 • Dijital Eğlence Paketi: Kampanya kapsamında Abone, opsiyonel olarak sunulan Dijital eğlence paketinden, kampanyalı internet paket ücretlerine ve varsa TTNET alo paket ücretlerine ek olarak 18 aylık taahhüt süresi boyunca, taahhüde uygun davranması koşuluyla Dijital eğlence paketinin tabloda belirtilen aylık kampanyalı fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
  Dijital Eğlence paketi içinde sunulan Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı dinleyebilir, telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Muud ile moduna göre kişisel çalma listeleri oluşturup, internet olmadığı zamanlarda bile çevrimdışına alma özelliği ile şarkı dinleyebilirsiniz. Tivibu Go Süper Paketi ile web, cep ve tablet üzerinden erişim sağlayarak, yerli ve yabancı kanalları, spor, film, dizi, belgesel ve çocuk içeriği izlenebilir. Dijital Eğlence paketinin seçilmesi halinde, taahhüt süresi sonrasında iptal söz konusu değilse Dijital Eğlence Paketi içinde yer alan Tivibu Go Süper Paketi ile Muud Premium paketinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme devam edecektir. Kampanya taahhüt süresi içinde, Telekom Evde İnternet aboneliğinin herhangi bir nedenle sona ermesi halinde, Dijital Eğlence paketi içindeki ürünler de iptal olacaktır. Kampanya taahhüt süresi içinde Dijital Eğlence Paketi’nin veya Dijital Eğlence paketi içinde yer alan ürünlerden herhangi birinin iptali kampanya koşullarına aykırılık olarak değerlendirilecektir.
 • Tivibulu İnternet Kampanyası 3 Ocak 2023 – 7 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 18 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • ​Tivibulu İnternet Kampanyası, ilk 9 ay ve sonraki 9 ay farklı kampanyalı fiyatları sunan 18 ay taahhüt süreli bir kampanyadır. Taahhüt süresi boyunca internet paket ücretleri ilk 9 ay ve sonraki 9 ay farklılık göstermektedir, bağlantı ücreti ve erişim ücretleri ise değişmemektedir. Kampanya kapsamında sunulan ilk 9 aydaki ve sonraki 9 aydaki kampanyalı fiyatlar taahhüt süresince değişmemektedir.
 • Kampanya kapsamında evde internet ve Tivibu 18 ay boyunca indirimli ve sabit fiyatlardır. Taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Tivibu IPTV&Uydu tarife fiyatları; Aile paketi 165 TL, Sinema paketi 190 TL, Spor paketi 190 TL, Süper paket 240 TL'dir. Evde İnternet yürürlükteki tarife ücretleri için tıklayınız.​
 • ADSL altyapıda 16 Mbps'ye kadar, VDSL altyapıda ise müşterinin altyapısına göre 200 Mbps’e kadar (200 Mbps dahil değildir) tüm hız paketleri verilebilmektedir. Kartlarda belirtilen kampanyalı fiyatlar altyapı eve kadar fiber (FTTH) ve binaya kadar fiber(FTTB) olduğunda geçerlidir. Altyapının uygunluğuna göre ADSL ve Hipernet (VDSL) altyapıda hizmet sunulması halinde kampanyalı fiyatlar ücretler tablosunda yer almaktadır.
  Eve kadar fiber (FTTH) altyapı: Abonenin altyapısı eve kadar fiber (FTTH) olduğunda 50 Mbps ve üzeri hızlardan yararlanabilir. FTTH altyapıda daha düşük hızlar sunulmamaktadır.
  200 Mbps ve üzeri hızlar, Eve kadar fiber (FTTH) altyapıda kullanılabilir.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (52 TL), Transfer Fırsatı Kampanyası kapsamında 18 ay boyunca indirimli aylık 38 TL olup, kampanya taahhütnamesinde yer alan ilgili tablodaki kampanyalı fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 30 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 30 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 20 TL'dir.
 • TTNET Alo Erişim altyapısı ile Kampanyadan yararlanma durumunda, Kampanya sayfasındaki fiyatlara ek 3 TL eklenecektir.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.

  Paket İsmiPaket Kampanyalı FiyatıPaket Tarife FiyatıKampanya Süresiİndirim Bedeli
  ALO PAKET 100₺9,00₺2418 Ay₺15
  ALO PAKET 250₺12,00​
  ₺3918 Ay₺27
  ALO PAKET 500₺15,00₺69
  18 Ay₺54
  ALO PAKET 1000₺21,00₺99
  18 Ay₺78
  ALO PAKET LİMİTSİZ₺39,00₺79
  18 Ay₺40

  Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

 • Kampanyadan Yalın internet (telefonsuz) hizmeti ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 52 TL) kampanya kapsamında 18 ay boyunca aylık 35 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 20 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde Tivibu IPTV paketleriyle alınan 576 TL bağlantı ücreti, 18 ay boyunca aylık 32 TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. 54 TL Tivibu aktivasyon ücretiniz taahhüt süresi boyunca aylık 3 TL faturaya yansıtılacaktır. Tivibu Uydu paketlerinde Bağlantı Ücreti ve Tivibu Aktivasyon Ücreti ücretsizdir.
 • Kimlik doğrulama işleminizin talep ettiğiniz adrese gönderilecek dijital kurye aracılığıyla gerçekleştirilmesi halinde 90 TL yerinde kimlik doğrulama hizmeti bedeli 9 taksitle faturanıza yansıtılacaktır.
 • ​Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Abo​ne’nin Türk Telekom’dan ses hizmeti almıyor olması halinde FIBERNET aboneliğini iptal etmesi veya her halükarda ses hizmetini ve FIBERNET paket aboneliğini birlikte iptali etmesi halinde, iptal başvurusundan itibaren 7 gün içinde HGW Modemi Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Abonenin borcunu ödememesi başta olmak üzere abonelik sözleşmesinin feshine neden olacak tüm haller ile teknik nedenle iptal hallerinde de iptal ile birlikte 7 gün içinde HGW modemin Türk Telekom ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Abone’nin fiber altyapı dışında kalan yeni bir adrese nakil işlemi yapması ve HGW modeme ihtiyaç kalmaması halinde mevcut nakil başvurusu sırasında HGW modemini Türk Telekom Ofislerine sağlam ve eksiksiz şekilde iade etmesi gerekir. Ayrıca Abone’ye arıza kaynaklı yeni bir HGW modem verilmesi gibi durumlarda da Abone’nin mevcut HGW modemini yeni modemin teslim anında iade etmesi gerekir. Cihazın belirtildiği şekilde iade edilmediği durumlarda, Abone’den HGW modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilecektir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilecektir.
 • Abone, Cihaz ile ilgili her türlü soru ve şikâyetini Türk Telekom çağrı merkezini (Bireysel 444144; Kurumsal 4445444) arayarak veya diğer müşteri hizmetleri kanalları üzerinden iletebilir. Cihaz kaynaklı problemlerde saha ekipleri kontro​l için hizmetin sunulduğu adrese yönlendirilecek ve Abone’nin HGW modemin arızalı/ayıplı olduğunun bildirmesi halinde Abone’den modem alınarak Abone’ye işbu tutanak​ta belirtilen şartlarda aynı kategoride yeni bir HGW modem teslim edilerek değişim işlemi yapılacaktır.
 • Opsiyonel olarak sunulan Dijital eğlence paketi, kampanyalı internet paket ücretlerine ve varsa TTNET alo paket ücretlerine ek olarak 39,90 TL olarak ücretlendirilecektir.
 • Ürün AdıAylık Tarife FiyatıAylık İndirim BedeliAylık Kampanyalı FiyatAylık Kampanyalı Fiyat
  Dijital Eğlence Paketi₺64,89 ₺24,99 ₺39,90 ​18 Ay
  1-Muud Premium₺24,99₺10,09₺14,90
  2-Tivibu Go Süper₺39,90 ₺14,90 ₺25,00
 • Abonenin kampanyadan yararlandırılması amacıyla; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, ikincil düzenlemeleri ve kişisel verilerin korunması ile ilgili tüm mevzuata uygun ve amaçla orantılı şekilde sadece hizmetin ifasını teminen hizmetin sunulmasına yönelik olarak Abonelik, tahsilatına aracılık ve tahsilat takip amaçlarıyla sınırlı olmak kaydıyla Abone’nin TCKN/VKN/MSISDN/hizmet no/fatura bilgileri Net Ekran 11, Net Ekran 3 ve TTNET A.Ş arasında paylaşılacaktır.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • ​Sözleşmeler için tıklayınız.
 • Taahhütname (Tivibu’lu İnternet Kampanyası_Aile) için tıklayınız.
 • Taahhütname (Tivibu’lu Fiber İnternet Kampanyası_Aile) için tıklayınız.
 • Taahhütname (Dolu Dolu Tivibu’lu İnternet Kampanyası) için tıklayınız.
 • Taahhütname (Dolu Dolu Tivibu’lu Fiber İnternet Kampanyası) için tıklayınız.
 • Taahhütname (Tivibulu İnternet Kampanyası_Uydu) için tıklayınız.
​​​

Kampanyanın kapsamı nedir?

1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 7 Haziran​ 2024 tarihine kadar yararlanabilir. Kampanya, ilk 9 ay boyunca aynı, kalan 9 ay aynı olmak üzere 18 ay boyunca değişmez. Kampanyaya dâhil internet paketleri 18 ay boyunca indirimli sabit fiyat garantisiyle bireysel müşterilerimize sunulmaktadır. Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup talep eden müşterilerimiz taksitle modem satın alabilirler. Türk Telekom Ev Telefonu, Alo Paket ve Yalın İnternet erişim türleri üzerinden kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyaya katılan aboneler seçimlerine göre satış anında 18 ay taahhüt vererek; 1.620 TL olan fiber gücünde standart modemden faturalarına yansıtılacak aylık 90 TL taksitle ve 1.980 TL olan fiber gücünde Premium modemden faturalarına yansıtılacak aylık 110 TL taksitle yararlanma imkanına sahip olacaktır. Belirtilen modemler dışında fiber altyapıda (FTTH) WiFi 5 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 60 TL, WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Abone mülkiyetinde olmayan HGW modeme ilişkin kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır. Fiber altyapısı (FTTH) dışında olan aboneliklerde, Tivibu IPTV hizmetinin verilebilmesi için Tivibu IPTV destekli Fiber Güçlü Modem sunulmaktadır. Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak Tivibu IPTV aboneligi devam ettiği sürece IPTV modem kullanımı için tüm vergiler dahil aylık 60 TL modem kullanım ücreti yansıtılacaktır. Tivibu IPTV iptalinde, Modem teslim edilmezse TTNET evde internet aboneliği devam ettigi sürece aylık 60 TL ücret alınmaya devam edecektir.​

2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

 • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 18 ay boyunca indirimlidir.
 • İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde Tivibu IPTV paketlerinde alınan bağlantı ücreti, 18 ay boyunca aylık 32 TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir. Tivibu Uydu paketlerinde ücretsizdir. ​
 • Tivibu Aktivasyon Ücreti: Tivibu IPTV paketlerinde 54 TL bağlantı ücretiniz taahhüt süresi boyunca aylık 3 TL'dir. Tivibu Uydu paketlerinde ücretsizdir.
 • Tivibu Kurulum Ücreti: Tivibu IPTV paketlerinde, 300 TL değerindeki kurulum ücretsizdir.
 • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Kampanyadan telefon hattı olmadan yararlanmak istendiğinde, Yalın internet erişim ücreti 18 ay boyunca indirimli aylık 35 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında yalın internet erişim hizmetinin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 20 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Sabit telefon hattı ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği bulunan abonelerden, bir defaya mahsus olarak 20 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet geçiş ücreti alınır.
 • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri:
  • Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Sabit Ücreti kampanya kapsamında 18 ay boyunca indirimli aylık 38 TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. TTNET Alo Erişim altyapısı ile Kampanyadan yararlanma durumunda, Kampanya sayfasındaki fiyatlara ek 3 TL eklenecektir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
  • Sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 30 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
  • Türk Telekom sabit telefon hattı olup Alo Paket'e geçiş yapmak isteyen abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 30 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 20 TL'dir.
 • Evde internet ev içi kurulum ücreti: Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 88 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 200 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

 • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.
 • Bağlantı Ücreti: İlk taksidi yansıtılır. Tivibu Uydu paketlerinde ücretsizdir.
 • Tivibu Aktivasyon Ücreti: 54 TL bağlantı ücretiniz taahhüt süresi boyunca aylık 3 TL'dir. Tivibu Uydu paketlerinde ücretsizdir.
 • Kısmi Kullanım Ücreti:
  • İnternet ve Tivibu: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.
  • Yalın internet erişim ücreti: Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
  • ALO Paket erişim ücreti: Alo Paket erişimi (sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
  • Modem Kullanım Ücreti:
  • HGW modem kullanım ücreti: Fiber altyapıda hizmet alıyorsanız hizmeti kullanabilmeniz için teslim edilen HGW modeme ilişkin kullanım bedeli ilk faturanızdan başlamak üzere her ay faturanıza yansıtılır.​
  • Tivibu IPTV destekli Fiber Güçlü Modem: Fiber altyapısı (FTTH) dışında olan aboneliklerde, Tivibu IPTV hizmetinin verilebilmesi için Tivibu IPTV destekli Fiber Güçlü Modem sunulmaktadır. Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak Tivibu IPTV aboneligi devam ettiği sürece modeme ilişkin kullanım bedeli ilk faturanızdan başlamak üzere her ay faturanıza yansıtılır.
  • Modem taksit tutarı: Mülkiyeti tarafınıza ait olacak şekilde taksitli modem satin aldıysanız taksit süresi sonuna kadar aylık taksit tutarı ilk faturanızdan başlamak üzere faturanıza yansıtılır. Taksit süresi sona ermeden abonelik iptali yapılması durumunda kalan modem taksit tutarları tek seferde faturanıza yansıtılır.

  4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

  Bireysel aboneler için;

  • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerli Kimlik Belgesi ve Sabit Fatura alınması zorunludur.

  Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?

  Kampanya kapsamındaki fiber gücünde iki tip modem sunulmaktadır. Standart modemler WiFi 5, Premium modemler WiFi 6 standartlarını desteklemektedir. WiFi 6 kablosuz ağ erişim teknolojisi, WiFi 5 standartlarına göre daha geniş kanallarda daha fazla bant genişliği, çoklu kullanıcı desteğine ve daha hızlı çalışma performansına sahiptir. Kampanyaya katılan aboneler seçimlerine göre satış anında 18 ay taahhüt vererek; 1620 TL olan fiber gücünde standart modemden faturalarına yansıtılacak aylık 90 TL taksitle ve 1980 TL olan fiber gücünde Premium modemden faturalarına yansıtılacak aylık 110 TL taksitle yararlanma imkanına sahiptir.

  Fiber altyapıda (FTTH) WiFi 5 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 60 TL, WiFi 6 HGW Fiber Güçlü Modem kullanacak olan abonelerden 75 TL modem kullanım ücreti alınacaktır. HGW Fiber Güçlü Modemler stok durumuna ve paket hızına bağlı olarak seçilebilecektir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır.

  Fiber altyapısı (FTTH) dışında olan aboneliklerde, Tivibu IPTV hizmetinin verilebilmesi için Tivibu IPTV destekli Fiber Güçlü Modem sunulmaktadır. Kampanya kapsamındaki taahhüt süresinden bağımsız olarak Tivibu IPTV aboneligi devam ettiği sürece IPTV modem kullanımı için tüm vergiler dahil aylık 60 TL modem kullanım ücreti yansıtılacaktır.​

  Modem arızalı ise ne yapmalıyım?

  HGW MODEM: Fiber altyapıdan faydalanarak internete bağlanıyor ve toptan seviyede alt yapı sağlayıcı Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait fiber homegateway (HGW Modem) cihazını kullanıyorsanız cihaz ile ilgili her türlü soru ve şikayetinizde Türk Telekom çağrı merkezimizi (Bireysel 444144; Kurumsal 4445444) arayabilirsiniz. Müşteri temsilciniz fiber altyapınız, hizmet numaranız ve cihazınız ile ilgili tüm kontrolleri yaparak, cihaz kaynaklı problemlerde saha ekiplerimizi kontrol ve cihaz değişikliği için adresinize yönlendirecektir.

  VDSL MODEM: Bakır altyapıda modem kullanıyorsanız, modeminizin taksit tutarlarını faturanızda tahsilatına aracılık edilen hizmetler ( TAEH ) başlığı altında görüntülüyorsanız ve cihazınızda Türk Telekom logosu bulunmuyorsa, Cihaz ile ilgili soru ve şikayetlerinizi zaman kaybı olmadan doğrudan cihazın garantisini sağlayan üretici firmaya/üretici firma yetkili servislerine iletebilirsiniz. Üretici firma/üretici firma yetkili servislerine yönlendirilmek üzere cihazı satın aldığınız Türk Telekom grup şirketine de iletebilirsiniz.

  Modem taksit tutarı fatura kalemlerinizde modem taksidi olarak görünüyorsa ve cihazınız Türk Telekom logolu ise 2 yıllık garanti süresince Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak cihaz hakkında destek isteyebilirsiniz. Müşteri Temsilciniz modeminizi ve hattınızı kontrol ederek gerekli durumlarda değişim için saha ekibini adresinize yönlendirecektir. Modeminizi ne zaman, hangi ödeme yöntemi ile aldığınızı hatırlamıyorsanız, bilgi ve destek almak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz (Bireysel 4441444; Kurumsal 4445444).

  Zyxel; Zyxel İletişim Teknolojileri A.Ş. Kaptanpaşa Mahallesi Piyalepaşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No: 73/13 Kal: 6 Okmeydanı • Şişli 34384 İstanbul/Türkiye Tel: 444 17 59, email: spdestek@zyxel.com.tr

  TP Link; www.tp-link.com/tr sayfası sağ alt canlı sohbet, Support.tr@tp-link.com e-posta adresi

  0 850 577 20 23 çağrı merkezi

  Kampanya kapsamında ücretsiz evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

  Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirleyeceğiniz saatte randevu verilerek, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında XX ay taahhütle ücretsizdir.

  Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

  Kampanya kapsamında Hoş Geldin İndiriminden nasıl yararlanabilirim?

  Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Tivibulu İnternet Kampanyası ile Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 60 gün önceki cayma bedelinin yer aldığı diğer internet servis sağlayıcı son faturasını evraktakip@turktelekom.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail ile iletmeleri halinde yararlanabilir. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlere ek olarak, 50 Mbps altındaki hız paketlerinde aylık 100 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 400 TL’ye (vergiler dahil), 50 Mbps ve üstündeki hız paketlerinde aylık 125 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 500 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.​

  Kampanyaya nasıl başvurabilirim?

  Kampanyaya online başvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz.

  Ayrıca "İnternet" yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin sizi hemen arayalım.

  Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir ?

  1- Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

  Evet. Kampanya başlangıcından 18 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

  2- Kampanyada taahhüt süresi içinde internet erişim hizmetimi değiştirebilir miyim?

  • Yalın internet hizmetinden Türk Telekom Alo Paket internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom Alo paket hizmetine geçiş ücreti 30 TL olarak faturanıza yansıtılır.
  • Sabit Telefonlu internet hizmetinden Yalın internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom sabit telefon hizmetinden yalın internete geçiş ücreti 20 TL olarak faturanıza yansıtılır.

  3- Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

  Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.

  İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

  Devir, nakil ve hat dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​

  5- Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir, Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.

  6- Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

  Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem, tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

  Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler ile taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamı karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten; Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri yansıtılır.

  7- Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

  Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.​​​​

​​

Tivibu'lu İnternet Kampanyası - Eski

Kampanya Kapsamındaki Paketler

Kampanya Fiyatı (1-12 Ay)

Kampanya Fiyatı (13-24 Ay)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.