Ana İçeriğin Başı

Fırsatlarla dolu ev telefonundan her yöne doya doya konuşma zamanı!

​​

Evde Her Yöne 600 Dk. ve Evde Her Yöne 1.200 Dk. paketlerini içeren 12 ay indirimli yeni abone kampanyasına gelin ev telefonunuzdan her yöne, çok avantajlı fiyatlarla bol bol konuşun. Kampanya süresi boyunca Evde Her Yöne 600 Dk. paketi 29 TL, Evde Her Yöne 1.200 Dk. paketi ise sadece 37 TL.

Kampanya Detayları

  • Kampanya sadece bireysel yeni müşteriler için geçerli olup 12 aylık taahhüt kapsamında indirimlidir.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, şehir içi, şehirlerarası, yurtiçi GSM, 444’lü numaralar, 3 rakamlı kısa numaralar, 1. Kademe milletlerarası PSTN ve STH arama yönleri için geçerlidir.
  • Sabit telefon hizmetinde bağlantı ücreti tek seferlik vergiler dahil 12TL olarak ilk faturaya yansıtılır.
  • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ya da kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Mağazaları ve Ofisleri’ni ziyaret edebilir, 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
  • Kampanya taahhüt süresi sonunda, abone mevcut paketinin yürürlükteki tarife liste fiyatları üzerinden faturalandırılır.
  • Kampanya taahhüt süresince müşterinin tarife değişikliği yapması, kendi isteği ile kampanyadan çıkması, abonelik iptali veya alacak takibine girme durumları kampanya iptaline neden olur. 12 aylık taahhüt süresi içinde taahhüt koşullarına uyulmadığı durumda abone, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK- THD/154 sayılı kararları (“Kurul Kararı”) uyarınca, kampanya’dan çıkılan hal’in gerçekleştiği tarihe kadar paket ücretlerinde yararlanmış olduğu indirim tutarlarının toplamı (“Sağlanan Fayda”) ile kalan taahhüt süresi boyunca ödeyeceği indirimli paket ücretleri toplamından (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düşükse o meblağ, “İhlal Halinde Ödenecek Ücret” olarak faturasına yansıtılır,
  • 12 aylık taahhüt süresi içinde hat dondurma yapılırsa kampanyanın indirim faydası ve taahhüt süresi ötelenir.
  • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​