Türk Telekom SIM Menü

Türk Telekom SIM Menü logosu

Türk Telekom SIM Menü logosu

Türk Telekom SIM Menü

​​​​​​​​​Astroloji, haber, spor, ekonomi, şans oyunları ve daha birçok kategoriye dair aradığınız içerikler Türk Telekom SIM Menü’nün içerisinde!

Servis Bilgisi

Keşfetmek için hemen cep telefonunuzdan SIM Menü uygulamasına giriş yapın.

4TLSorgu

  • IOS uyumlu telefonlarınızdan, Ayarlar --> Telefon --> SIM Uygulamaları adımlarını izleyerek SIM Menü’ye ulaşabilirsiniz. Android uyumlu telefonlarınız için uygulamalarınız arasından SIM Menü’yü seçerek isteğiniz kategorideki servisten yararlanabilirsiniz. 
  • Menü içerisindeki tekil/sorgulamalı servisler 4 TL, abonelikli servisler ise 34 TL, 60 TL ve 72 TL’dir. Abonelikli servisler Türk Telekom mobil müşterilerine ilk 10 gün ücretsiz sunulmaktadır.
  • Abonelikli servisler, iptal edilmediği sürece aylık ​olarak yenilenmektedir. 
  • Servisten tüm Türk Telekom mobil aboneleri faydalanabilmektedir.

Türk Telekom SIM Menü'de yer alan abonelikli servislerin iptal bilgileri abonelik başlangıç mesajlarında belirtilmiştir. İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222'ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

SIM Menü nedir?

Astroloji, haber, spor, ekonomi, şans oyunları ve daha birçok kategoriye dair aradığınız içeriklere SIM Menü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nasıl kullanırım?

  • IOS uyumlu telefonlarınızdan, Ayarlar --> Telefon --> SIM Uygulamaları adımlarını izleyerek SIM Menü’ye ulaşabilirsiniz.
  • Android uyumlu telefonlarınız için uygulamalarınız arasından SIM Menü’yü seçerek isteğiniz kategorideki servisten yararlanabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

Türk Telekom faturalı bireysel müşterilerimiz servisten yararlanabilir.

Ne kadar öderim?

Menü içerisindeki tekil/sorgulamalı servisler 4 TL, abonelikli servisler ise 34 TL ,60 TL ve 72 TL’dir. Abonelikli servisler Türk Telekom mobil müşterilerine ilk 10 gün ücretsiz sunulmaktadır.

Nasıl iptal edebilirim?

İptal etmek istediğiniz servise ait iptal keywordunu 9222'ye göndererek servis aboneliğinizi iptal edilebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi durumunda, ilgili dönem için ücret iadesi yapılmaz.

Diğer Eğlence Servisleri

Hızla Kazan Servisi görseli

Hızla Kazan Servisi

Birbirinden eğlenceli sorulardan hazırlanan bilgi yarışması ile anında 1 GB, aylık 5 GB'a kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

98TL

Aylık

Sinema Paketi görseli

Sinema Paketi

Sinemaseverlere yönelik her hafta vizyona girecek film bilgileri SMS ile cebinizde!

20TL

Aylık

Kadınca Yaşam Servisi görseli

Kadınca Yaşam Servisi

Kadınca Yaşam Paketi ile modayı yakından takip ederek, stilinizi kendiniz yaratın. Bakım ve güzellik ipuçlarını da cebinizden takip edebilirsiniz.

20TL

Aylık