MMS Servisi

MMS Servisi logosu

MMS Servisi logosu

MMS Servisi

​​​​​​Çektiğiniz fotoğraflarınız cep telefonunuzda kalmasın! Sevdikleriniz ile paylaşın.​​

Servis Bilgisi

Siz de mesajlaşmayı seviyor, yenilik istiyorsanız Multimedya Mesaj Servisinin (MMS) renkli dünyasını keşfedin.​Çektiğiniz fotoğrafları, videoları ve tüm resimli içerikleri MMS ile sevdiklerinizin ister cep telefonlarına ister e-posta adreslerine gönderebilirsiniz.

Örneğin; ​

  • Sevdiklerinizin doğumgününü kutlamak için "Mutlu Yıllar" demek yerine ona sevginizi anlatan bir fotoğraf çekerek MMS olarak gönderebilirsiniz.
  • Ne alacağınıza karar veremediğiniz durumlarda arkadaşlarınızın fikrini almak için konuşarak anlatmak yerine fotoğrafını çekip MMS olarak gönderebilirsiniz.
  • Uzaktaki yakınlarınızla özlem gidermek için konuşmanın yetmediği durumlarda fotoğraf ya da video gönderebilirsiniz.

1,50TLAdet

  • Her bir MMS 1,50 TL’dir.
  • Tüm vergiler dahildir.

MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen SMS'i açtığınız zaman MMS ayarları otomatik olarak yapılacak ve MMS servisini kullanmaya başlayacaksınız.

Abonemiz, GSM 1800 standartlarına uygun olarak Türkiye'de kurulmuş GSM 1800 sistemi üzerinden gönderdiği görüntülü mesajların iletiminde sadece servis sağlayıcı olarak işlev gördüğümüzü, söz konusu görüntülü mesajların ("MMS"), kanun, ahlak, kamu düzeni ve adaba aykırılığı sebebi ile ortaya atılabilecek her türlü iddia, şikayet ve takiplerden kendisinin sorumlu olduğunu ve bunlardan doğacak uyuşmazlıklarda hiçbir sorumluluğumuzun bulunmadığını peşinen kabul ve beyan eder.

Sıkça Sorulan Sorular

MMS nedir?

Fotoğraf, video ve tüm resimli içerikleri cep telefonu ya da e-posta adreslerine göndermenizi sağlayan Türk Telekom servisidir.

Nasıl kullanırım?

MMS Servisi'ni (Multimedya Mesaj Servisi) MMS özelliğini destekleyen ve MMS ayarları yapılmış olan telefonlarda kullanabilirsiniz. MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen SMS'i açtığınız zaman MMS ayarları otomatik olarak yapılacak ve MMS servisini kullanmaya başlayacaksınız.

Kimler yararlanabilir?

Türk Telekom faturalı bireysel müşterilerimiz servisten yararlanabilir.

Ne kadar öderim?

Ücretlendirme mesaj başına 1,5​0 TL’dir.

Diğer Arama Servisleri

ArayanıBil Plus görseli

ArayanıBil Plus

Ulaşılamadığınız zamanlarda, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu, ne zaman ve kaç kez arandığınız ArayaniBil Plus ile cebinize gelsin.

15TL

Aylık

Çağrı Engelleme görseli

Çağrı Engelleme

İstemediğiniz numaraların sizi aramasını engelleyebilir ya da yalnızca sizin belirlediğiniz numaraların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

5,49TL

Aylık

Ödemeli Arama görseli

Ödemeli Arama

Faturalı ya da faturasız bir Türk Telekom mobil hattınız varsa, Ödemeli Arama servisi ile, diğer bir Türk Telekom mobil hat kullanıcısını ödemeli olarak arayabilirsiniz.

Ücretsiz