Güncel Fatura Bilgisi

Güncel Fatura Bilgisi logosu

Güncel Fatura Bilgisi logosu

Güncel Fatura Bilgisi

​​​​​​​​​​Son günlerde ne kadarlık konuştunuz?
GUNCEL servisi ile, Türk Telekom mobil hattınıza ait en güncel borç bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz

GUNCEL servisi ile, Türk Telekom mobil hattınıza ait en güncel borç bilginizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip GUNCEL yazarak 5555 'e gönderin. Bu servis ile ses, SMS ve internet kullanımlarınız için son 6 saat hariç; faturalanmamış kullanım tutarınızı öğrenebilirsiniz. Toplam fatura bedeli üzerinden yapılan indirimler, yurt dışı dakika ve SMS kullanımlarından henüz bilgisi ulaşmamış olanlar dahil değildir.

Yurtiçinde yapılan güncel sorgulamaları için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Yurtdışında yapılan güncel sorgulamaları için Dünya Varmış Tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Ayrıca 500'ü arayarak da Güncel Fatura bilginizi ücretsiz olarak sorgulatabilirsiniz.

Bu servis sadece faturalı mobil hatlar içindir.

​​​

Diğer Fatura ve TL Servisleri

Lira Paylaş görseli

Lira Paylaş

LiraPaylaş ile, Türk Telekom mobil hat sahibi sevdiklerinizden lira isteyebilir, ya da başkası tarafından hattınıza gönderilen liraları anında kullanabilirsiniz.

6,49TL

Gönderim Başına

Hediye İnternet görseli

Hediye İnternet

Hediye İnternet sayesinde sevdiklerinize internet paketi hediye edebilir ya da ihtiyaç duyduğunuz zaman onlardan internet paketi hediye etmelerini isteyebilirsiniz.

60TL

1GB İnternet

Güncel Fatura Takibi görseli

Güncel Fatura Takibi

İçinde bulunduğunuz fatura dönemi için, faturalandırılmamış güncel fatura tutarınızı sms bilgilendirmesi ile öğrenebilirsiniz.

6,99TL

Aylık