MMS Servisi

MMS Servisi

Çektiğiniz fotoğraflarınız cep telefonunuzda kalmasın! Sevdikleriniz ile paylaşın.​​

Servis Bilgisi

Siz de mesajlaşmayı seviyor, yenilik istiyorsanız Multimedya Mesaj Servisinin (MMS) renkli dünyasını keşfedin.​Çektiğiniz fotoğrafları, videoları ve tüm resimli içerikleri MMS ile sevdiklerinizin ister cep telefonlarına ister e-posta adreslerine gönderebilirsiniz.

Örneğin; ​

  • Sevdiklerinizin doğumgününü kutlamak için "Mutlu Yıllar" demek yerine ona sevginizi anlatan bir fotoğraf çekerek MMS olarak gönderebilirsiniz.
  • Ne alacağınıza karar veremediğiniz durumlarda arkadaşlarınızın fikrini almak için konuşarak anlatmak yerine fotoğrafını çekip MMS olarak gönderebilirsiniz.
  • Uzaktaki yakınlarınızla özlem gidermek için konuşmanın yetmediği durumlarda fotoğraf ya da video gönderebilirsiniz.

1,30TLAdet

  • Her bir MMS 1,30 TL’dir.
  • Tüm vergiler dahildir.

MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen SMS'i açtığınız zaman MMS ayarları otomatik olarak yapılacak ve MMS servisini kullanmaya başlayacaksınız.

Abonemiz, GSM 1800 standartlarına uygun olarak Türkiye'de kurulmuş GSM 1800 sistemi üzerinden gönderdiği görüntülü mesajların iletiminde sadece servis sağlayıcı olarak işlev gördüğümüzü, söz konusu görüntülü mesajların ("MMS"), kanun, ahlak, kamu düzeni ve adaba aykırılığı sebebi ile ortaya atılabilecek her türlü iddia, şikayet ve takiplerden kendisinin sorumlu olduğunu ve bunlardan doğacak uyuşmazlıklarda hiçbir sorumluluğumuzun bulunmadığını peşinen kabul ve beyan eder.

Sıkça Sorulan Sorular

MMS nedir?

Fotoğraf, video ve tüm resimli içerikleri cep telefonu ya da e-posta adreslerine göndermenizi sağlayan Türk Telekom servisidir.

Nasıl kullanırım?

MMS Servisi'ni (Multimedya Mesaj Servisi) MMS özelliğini destekleyen ve MMS ayarları yapılmış olan telefonlarda kullanabilirsiniz. MMS ayarlarınızı SMS ile almak için MMS AYAR yazıp 5555'e gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen SMS'i açtığınız zaman MMS ayarları otomatik olarak yapılacak ve MMS servisini kullanmaya başlayacaksınız.

Kimler yararlanabilir?

Türk Telekom faturalı bireysel müşterilerimiz servisten yararlanabilir.

Ne kadar öderim?

Ücretlendirme mesaj başına 1,30 TL’dir.

İlginizi Çekebilir

MMS Servisi

MMS Servisi
1,30TL

Adet

ArayanıBil Plus

ArayanıBil Plus
9,90TL

Aylık

Çağrı Engelleme

Çağrı Engelleme
5,49TL

Aylık