Pttcell Star Tarifesi Taahhüt Kampanyası

Pttcell Star Tarifesi Taahhüt Kampanyası

Pttcell Star Tarifeleri Taahhüt Kampanyası, 28 Ekim 2022 itibariyle yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

​​​​​​​Pttcell'den 12 ay sözünüze aylık fatura indirimi için detayları inceleyin.


 • Pttcell Star Tarifesi Taahhüt Kampanyası’ndan faturalı Pttcell Star 2 GB Tarifesi, Pttcell Star 6 GB Tarifesi, Pttcell Star 12 GB Tarifesi, Pttcell Star 20 GB Tarifesi, Pttcell Star 30 GB Tarifesi ve Pttcell Star 40 GB Tarifesinde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak ilgili tarifelere başarıyla dâhil olan aboneler, ilgili kampanya kapsamında, SMS ya da müşteri hizmetleri yoluyla 12 fatura dönemi boyunca Pttcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdünde bulunabilecektir.
 • Pttcell Star 2 GB Tarifesi, Pttcell Star 6 GB Tarifesi, Pttcell Star 12 GB Tarifesi, Pttcell Star 20 GB Tarifesi, Pttcell Star 30 GB Tarifesi ve Pttcell Star 40 GB Tarifesine gelerek belirtilen kanallar aracılığıyla taahhütte bulunan abonelere kampanya kapsamında tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 35 TL indirim hakkı sunulacaktır.
 • Taahhüt kaydının başarı ile tamamlanması akabinde, taahhüt alınan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibarıyla kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır. Taahhüt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Müşteriler taahhüt kapsamında sunulan aylık ücret indiriminden taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle yararlanmaya başlayacak olup, aşağıda belirtilen nedenlerle iptal edilmediği takdirde 12 fatura dönemi boyunca faydalanmaya devam edecektir.
 • Belirtilen tarifelere taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Pttcell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Pttcell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere geçiş esnasında cayma bedeli yansıtılmayacaktır, ancak söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Pttcell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tüm indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • İlgili kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanabilecektir.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında uygulanacak KIST ücret hesaplaması için tıklayınız .
 • Kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı Şirketimizde saklıdır.
​​

İlginizi Çekebilir

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

YouTube Ek Paketlerine YouTube Premium!

YouTube ek paketi alanlara özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği!

Diğer evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!

Diğer

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!