Yeni Süper 3 Ay 30GB Paketi

Uzun Dönemli Paket

Yeni Süper 3 Ay Paketi

 
 

30 GB

İnternet

 
 
6000 DK
5000 SMS

Yeni Süper 3 Ay 30GB Paketi

​​​​​​​​​​​​​Yeni Süper 3 Ay 30GB Paketi Türk Telekom’da!

Türk Telekom’a yeni gelene; Yeni Süper 3 Ay 30GB paketi​​ ile bol internet, dakika ve SMS içeren çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Ayrıca sınırsız whatsapp mesajlaşma ve Türk Telekomlularla sınırsız konuşma!

15.08.2023 tarihi itibarıyla yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak gelen yeni müşterilerimize kapatılmıştır. Bu tarihten önce pakete kayıt olan müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edebileceklerdir.​​​​​​​


Ek Faydalar

Uzun Dönemli Paket
Türk Telekom'lularla Sınırsız Konuşma
Sınırsız Whatsapp
Ücretsiz BiP ve YaaY
Bi' Dünya Fırsat
500TL90 gün

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

  Yeni Süper 3 Ay 30GB
  Hangi Paket?Yeni Süper 3 Ay 30GB
  Paket Geçerlilik Süresi Nedir?90 Gün
  Ne Alırım?Her Yöne 6000 DK
  Her Yöne 5000 SMS
  30GB Cepten İnternet
  Sınırsız whatsapp mesajlaşma
  Türk Telekom içi sınırsız konuşma
  Ne Öderim?500 TL
  Nasıl Alırım?SUPER3AY 30GB yaz 5555'e gönder

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

 • 10 Ağustos 2022 tarihi itibari ile son 60 gün içerisinde yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak gelen müşteriler yeni müşteri fiyatından faydalanabileceklerdir. Bahse konu güncelleme, ilgili paketten halihazırda yararlanmakta mevcut aboneler ile ilgili tarih itibariyle pakete kayıt olacak yeni aboneler için geçerli olacaktır.
 • ​Kayıt olunan Yeni Süper 3 Ay 30GB ve Yeni Süper 3 Ay 50GB paketleri, 90 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 90. günde yenilenecektir. Kayıt olunan Yeni Süper 6 Ay 50GB paketi, 180 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 180. günde yenilenecektir.
 • Kayıt olunan 12 aylık paket, 360 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Paket geçerlilik süresi sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.
 • WhatsApp sınırsız mesajlaşma hakkı, WhatsApp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve WhatsApp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. WhatsApp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği (Web sayfaları, Youtube videoları, Google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • ​Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 3 aylık paketler için 90, 6 aylık paket için 180, 12 aylık paket için 360 gündür ve kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Yeni Süper 3 Ay 30GB ve Yeni Süper 3 Ay 50GB paketleri, 90 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 89 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Yeni Süper 6 Ay 50GB paketi, 180 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 179 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Yeni Süper 3 Ay 30GB paketi iptali için IPTAL SUPER3AY 30GB, Yeni Süper 3 Ay 50GB paketi iptali için IPTAL SUPER3AY 50GB ve Yeni Süper 6 Ay 50GB paketi iptali için IPTAL SUPER6AY 50GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler ve belirtilen tarifeler dışındaki faturasız tarifelerde bulunan mevcut müşteriler faydalanabilecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan Türk Telekom içi dakikalar, yurt içi olmak şartıyla Türk Telekom içi yönlerini ve şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmecilerin yönlerini kapsamaktadır. Ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri, yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

  Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.​

  Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

​Merhaba Paketleri Ücretlendirme Bilgisi
Paket
Kayıt
Kalan Sorgulama
Paket İptali
Yeni Süper 3 Ay 30GB
SUPER3AY 30GB yaz 5555'e gönder
KALAN SUPER3AY 30GB yaz 5555'e gönder
IPTAL SUPER3AY 30GB 5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​
​​ ​

Yeni Süper Paketler

Paketler

Paket Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız