Yeni Hat Alanlara Özel Hoş Geldin

Yeni Hatlara Özel

Yeni Hat Alanlara Özel Hoş Geldin Paketleri

20 GB

İnternet

750 DK
750 SMS

Yeni Hat Alanlara Özel Hoş Geldin

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Türk Telekom’dan yeni faturasız hat alanlara özel Hoş Geldin Paketleri’ni sunuyoruz.

​​

Ek Faydalar

Yeni Hatlara Özel
Bi' Dünya Fırsat
50TL28 Günlük

Hangi Paket?Paket Geçerlilik Süresi Nedir?Ne Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?
Hoş Geldin28 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 750 SMS
20GB Cepten İnternet 
Whatsapp uygulamasında
geçerli sınırsız mesajlaşma
50 TL HOSGELDIN yaz 5555'e gönder​

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

 • 5 Ekim tarihi itibari ile Hoş Geldin Paketleri fiyatlarında güncelleme yapılmış olup, bu tarih itibari ile pakete kayıt olacak yeni müşteriler için yeni fiyatlar geçerli olacaktır.
 • 10 Ağustos 2022 tarihi itibari ile son 60 gün içerisinde yeni hat alarak gelen müşteriler yeni müşteri fiyatından faydalanabileceklerdir. Bahse konu güncelleme, ilgili paketten halihazırda yararlanmakta mevcut aboneler ile ilgili tarih itibariyle pakete kayıt olacak yeni aboneler için geçerli olacaktır.
 • Sadece son 30 gün içinde yeni hat alan müşterilere açık bir tekliftir. Pasaportları ile yeni hat satın alarak Türk Telekom’a gelen yabancı müşteriler bu paketlerden faydalanamayacaklardır.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak gelen müşteriler (pasaportları ile hat satın alan müşteriler hariç) yararlanabilir.
 • Hoş Geldin Paketi kapsamında 28 gün geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS, yurt içi 20 GB cepten internet ve WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı verilmektedir. Hoş Geldin 50GB Paketi kapsamında 28 gün geçerli yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS, yurt içi 50 GB cepten internet, Twitter, Facebook, Instagram ve YouTube yönünde geçerli 5 GB cepten internet ve WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı verilmektedir. Hoş Geldin 75GB Paketi kapsamında 15 gün geçerli yurt içi her yöne 250 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi 75 GB cepten internet ve WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı verilmektedir.​
 • Aboneler, Hoş Geldin Paketi, Hoş Geldin 50GB paketi ve Hoş Geldin 75GB paketlerinin sadece birinden faydalanabileceklerdir. 3 paketten birini seçen abone, diğer paketleri satın alamayacaklardır.
 • WhatsApp sınırsız mesajlaşma hakkı, WhatsApp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve WhatsApp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. WhatsApp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği ( Web sayfaları, Youtube videoları, Google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Paketler, geçerlilik süreleri sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Tek seferliktir.​
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Hoş Geldin ve Hoş Geldin 50GB paketleri için 27 gün, Hoş Geldin 75GB paketi için 14 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek yükleme gerçekleşecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız hatlar için 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır.
 • Telsiz kullanım ücreti ayrıca alınır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

PaketKayıtKalan SorgulamaPaket İptali
HOS GELDIN Paketi HOSGELDIN yaz 5555'e gönderKALAN HOSGELDIN yaz 5555'e gönderIPTAL HOSGELDIN yaz 5555’e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yeni Hatlara Özel

Yeni Hat Alanlara Özel Hoş Geldin Paketleri

50 GB

İnternet

1000 DK
1000 SMS
 • Sosyal Medyada Geçerli 5 GB

145TL

28 Günlük

Yeni Hatlara Özel

Yeni Hat Alanlara Özel Hoş Geldin Paketleri

75 GB

İnternet

250 DK
250 SMS
 • Bi' Dünya Fırsat

145TL

15 Günlük

Uygulamaya Özel Fiyat

Dijital Paketler

 
 

20 GB

İnternet

 
 
750 DK
250 SMS
 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

325TL

28 Günlük