Yeni Faturasız Hat Alanlara Hoş Geldin Paketi

Yeni Faturasız Hat Alanlara Hoş Geldin Paketi

 
 

20 GB

İnternet

 
 
750 DK
750 SMS

Yeni Faturasız Hat Alanlara Hoş Geldin Paketi

Türk Telekom’dan yeni faturasız hat almak isteyen bireysel müşterilere özel,28 gün boyunca kullanabilecekleri 750 DK 750 SMS 20 GB ve whatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma ile Hoş Geldin Paketi’ni sunuyoruz.
Üstelik 40 TL ve üzeri yüklemelerde 2 ay boyunca toplam 20 GB ve sil süpür ile 3 ay boyunca, her ay, haftalık 10GB internet avantajlarıyla.

10TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Hangi Paket? Hoş Geldin
Paket Geçerlilik Süresi
Nedir?
28 Gün
Ne Alırım?Her Yöne 750 DK
Her Yöne 750 SMS
20GB Cepten İnternet +
Whatsapp uygulamasında
geçerli sınırsız mesajlaşma
*** 2 ay boyunca 40TL ve üzeri
yüklemelerde aylık 10GB hediye
Ne Öderim?10 TL / 28 gün
Nasıl Alırım?HOLGELDIN yaz 5555'e gönder

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

 • Sadece son 30 gün içinde yeni hat alarak gelen yeni müşterilere açık bir tekliftir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak gelen müşteriler yararlanabilir.
 • Paket kapsamında 28 gün geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750 SMS, yurt içi 20 GB cepten internet ve WhatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma hakkı verilmektedir.
 • WhatsApp sınırsız mesajlaşma hakkı, WhatsApp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve WhatsApp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz. WhatsApp uygulaması ü​zerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği ( Web sayfaları, Youtube videoları, Google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Paket, geçerlilik süresi olan 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir. Tek seferliktir.
 • Ek olarak 2 ay süresince her 30 günde bir 40 TL ve üzeri yükleme yapan abonelere, 30 gün geçerli ek 10 GB internet faydası sunulacaktır.
 • 10GB data faydası 30 gün içerisinde maksimum bir kere tanımlanacaktır. 30 gün içerisinde birden fazla kez 40 TL ve üzeri yükleme yapılsa dahi sunulan data hakkından yalnızca bir kere yararlanılabilecektir.
 • Abonelerin ek 10 GB data hakkından 2 ay boyunca her ay faydalanabilmesi için 30 günde bir belirtilen tutarda yükleme yapılması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda faydadan yararlanılamayacaktır. Bahse konu fayda, müşteri kampanyaya ilk kayıt SMS’ini attığı tarihten sonra ilk yükleme yaptığı ay tanımlanacak olup, kampanyaya kayıt olduğu tarih baz alınarak 2 ay sonrasında sona erecektir.
 • Aboneler ek 10GB data faydasından 2 ay boyunca maksimum 2 kez yararlanabileceklerdir.
 • Aboneler, SMS göndererek, müşteri hizmetlerini arayarak talepte bulunabilecektir ya da bayilerden direkt kayıt olabileceklerdir.
 • Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için paket tutarı kadar bakiyesi bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paketi satın alabilmek için tekrardan ilgili satış kanallarından talepte bulunmaları gerekmektedir. Müşterinin yeterli bakiyesi olmadığı takdirde paketi satın alamadığı bilgisi müşteriye verilir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • ​​Opensignal Aralık 2021 Türkiye Mobil Ağ Deneyim Raporu verileri baz alınmıştır. Veriler koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Opensignal Aralık 2021 Türkiye Mobil Ağ Deneyim Raporu verilerine göre Türk Telekom oyun, video ve sesli uygulama deneyimlerinde zirvede yer almaktadır. Veriler bağlantı yapılan nokta, kullanılan cihaz gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Detaylar için​ ​tıklayınız.​
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız hatlar için 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti alınır.
 • Telsiz kullanım ücreti ayrıca alınır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.

Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Evimde Mobil Wifi Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
Paket
Kayıt
Kalan Sorgulama
Paket İptali
HOS GELDIN Paketi HOSGELDIN yaz 5555'e gönderKALAN HOSGELDIN yaz 5555'e gönderTek seferliktir, iptal edilemez.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​

İlginizi Çekebilir

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Aylık İnternet Paketleri

100 MB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

9TL

Aylık

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Haftalık İnternet Paketleri

10 GB

İnternet

10 GB
 • Ücretsiz BiP ve YaaY

200TL

Haftalık

YouTube'da Geçerli

YouTube Paketleri

15 GB

İnternet

YouTube'da Geçerli
 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

125TL

Haftalık