Mobil WiFi 50 GB Paketi

Mobil Wifi

Mobil WiFi 50 GB Paketi

50 GB

İnternet

6 Ay Geçerli

Mobil WiFi 50 GB Paketi

​​Faturasız Mobil Wi-Fi Paketleri ile internet yanınızda! İhtiyacınıza uygun paketi seçerek özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan internete erişebilirsiniz.

Kayıt olmak için MOBIL 50GB yazıp 5555'e gönderin.


Mobil Wifi 50GB Paket ücreti 29.03.2022 tarihi itibariyle 145 TL’dir.


Ek Faydalar

Mobil Wifi
4.5G Servis Kullanımı
145TL6 Aylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Faturasız Mobil Wi-Fi Paketleri Bilgi Bilgisi
Hangi Paket? Paket Geçerlilik Süresi Nedir? Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
Mobil Wi-Fi 50GB180 Gün50 GB İnternet145 TL /6 AYMOBIL 30GByaz 5555'e gönder
Hemen Paketi Alın

Paketlerden yalnızca Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesini kullanan müşteriler faydalanabilir. Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Mobil Wi-Fi 20GB paketi son 30 gü​​n içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi’ne gelen müşteriler için geçerlidir.​


Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

 • Paketler geçerlilik süreleri içinde birden fazla kez alınabilir.
 • Paketlerin geçerlilik süreleri; Mobil Wi-Fi 20GB paketi için 30 gün, Mobil Wi-Fi 30GB paketi için 90 gün, Mobil Wi-Fi 50GB paketi için ise 180 gündür.
 • Mobil Wi-Fi 20GB paketi en son alınan paketi takip eden 30. gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Mobil Wi-Fi 20GB paketinin iptali için IPTAL MOBIL 20GB yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Mobil Wi-Fi 30GB paketi en son alınan paketi takip eden 90 gün sonunda, Mobil Wi-Fi 50GB paketi de en son alınan paketi takip eden 180 gün sonunda otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Kullanılmayan faydalar paketlerin geçerlilik süreleri sonunda silinecektir.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket dönemi içinde paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tükendiğinde aşımlar mevcut paketin geçerlilik süresi sonuna kadar 2KR/100KB ile, sonrasında müşterinin bulunduğu tarifenin standart fiyatıyla ücretlendirilir.
 • Paket kapsamında sunulan veri kullanım hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Mobil Wi-Fi
50GB Paketi
PAKETE KAYITMOBIL 50GB -> 5555
KALAN SORGULAMAKALANMOBIL 50GB -> 5555
PAKET İPTALİIPTALMOBIL 50 GB -> 5555

İlginizi Çekebilir