25 GB

İnternet

 
 
750 DK
250 SMS

Bol Paketler 25GB

BOL 2-5-10-15-25GB Paketlerinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir​.

Bol 5GB, Bol 10GB, Bol 15GB ve Bol25GB paketleri 22.06.2021 tarihi itibarıyla yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla müşteri alımına kapatılmıştır. 22.06.2021 tarihi öncesinde pakete kayıt olan müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edecektir.

Türk Telekom' a yeni gelene, Faturasız Bol Paketler ile herkesin ihtiyacına göre 5GB, 10GB, 15GB ya da 25GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 250 SMS sunuyoruz.​

90TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Bol Paketler Ücretlendirme Bilgisi
Hangi Paket?Paket Geçerlilik Süresi Nedir?Ne Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?
BOL 25GB30 Gün Her Yöne 750 DK
Her Yöne 250 SMS
25GB Cepten İnternet
90 TL / 30 günBOL 25GB yaz 5555'e gönder

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. belirtilen ücretleri güncelleme hakkına sahiptir.


Hemen Paketi Alın

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.


Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Bol 5GB Paketi’nin fiyatı aylık 50 TL, Bol 10GB Paketi’nin fiyatı aylık 60 TL, Bol 15GB Paketi’nin fiyatı aylık 70 TL’ ve Bol 25GB Paketi’nin fiyatı aylık 90 TL’dir.
 • Bol 2GB paketi 28.04.2021 tarihi itibarıyla yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla müşteri alımına kapatılmıştır. 28.04.2021 tarihi öncesinde pakete kayıt olan müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edecektir.
 • Kayıt olunan paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Bol 5GB paketi iptali için IPTAL BOL 5GB, Bol 10GB paketi iptali için IPTAL BOL 10GB, Bol 15GB paketi iptali için IPTAL BOL 15GB ve Bol 25GB paketi iptali için IPTAL BOL 25GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız hatlar için 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Her Yöne Arama ve SMS Kapsamı

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.


Ücretlendirme Periyodu

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


TL Yükleme Bilgisi

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!


Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.


Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.


SMS Aktivasyon
Bol Paketler SMS Aktivasyon Bilgisi
Paket Kayıt Kalan Sorgulama Paket İptali
Bol 25GB PaketiBOL 25GB yaz 5555'e gönderKALAN BOL 25GB yaz 5555'e gönderIPTAL BOL 25GB yaz 5555'e gönder


Ücretlendirme Detayları

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.


Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.


İlginizi Çekebilir