1 Aylık 100 MB İnternet Paketi

Bi' Dünya Fırsat Avantajları

Aylık İnternet Paketleri

100 MB

İnternet

1 Aylık 100 MB İnternet Paketi

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Cep telefonlarınız için çok avantajlı internet paketleri!

Şimdi cepten rahat rahat internet kullanmak ist​eyen müşterilere özel aylık internet paketleri.
​Eğer sizin de internet ihtiyacınız var ise hemen siz de ihtiyacınıza uygun bir paket seçerek dilediğiniz kadar cepten internete bağlanın!​

Ek Bilgiler

Bi' Dünya Fırsat Avantajları
Ücretsiz BiP ve YaaY
9TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için ** tıklayınız.

Aylık 100 MB İnternet Paketi AYLIK 100MB yaz 5555'e gönder. 9 TL
Devlete Ödenecek Tutarlar​​Güncel ücretler için tıklayınız.
  • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
  • Paket içeriğindeki internetin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları faturasız paket data aşım tarifesi üzerinden; paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yoksa internet kullanımları bulundukları tarife üzerinden ücretlendirilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.​
  • Paket kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez.
  • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
  • TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi için geçerli fiyatlar üzerinden ücretlendirilecektir.
  • İlgili pakete kayıt olan müşteri, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
  • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Aylık 100 MB İnternet Paketi için KALAN AYLIK 100MB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.

Aylık 100 MB İnternet Paketi için IPTAL AYLIK 100MB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Aylık Kamu Paketleri

4 GB

İnternet

115TL

Aylık

Aylık Kamu Paketleri

8 GB

İnternet

150TL

Aylık

İçişleri Bakanlığı’na Özel Aylık İnternet Paketleri

1 GB

İnternet

6,12TL

Aylık