Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası

Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası

​​Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile Coşturan 3GB Paketini alan müşteriler paketlerine ek hediye 1GB kazanıyor!​

Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon, GSMobile Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon ve KONYASPORCELL Şampiyon Tarifeleri’nden birine gelip; Coşturan 3GB Paketini alan müşterilerimizin paketlerine ek olarak aylık 1GB HEDİYE!

Üstelik faydadan yararlanmaya devam etmek için tek yapmanız gereken her ay hattınıza tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

Hangi Paket?Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası
Ne Alırım?1 GB Cepten İnternet
Ne Öderim?Ücretsiz
Nasıl Alırım?Coşturan 3GB Paketini alıp hattınıza aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli
 • Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile müşterilere kampanya süresince, aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda kampanya kapsamında aylık 1 GB cepten internet hakkı tanımlanacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda 1 GB data hakkı sunulmayacaktır. Kampanyadan 30 gün içerisinde bir kez faydalanılabilir.
 • Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası’ndan geçerlilik süresi içerisinde numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon, GSMobile Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon ve KONYASPORCELL Şampiyon Tarifeleri ’ne gelen ve Coşturan 3GB Paketi’ni aktif olarak kullanan (hattına tanımlı olan)  müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya sadece belirtilen Şampiyon tarifelerde geçerlidir.  Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan hediye faydadan yararlanabilmesi için, Coşturan 3 GB Paket’ine başarı ile kayıt olduktan sonra 30 gün içerisinde yükleme yapmaları gerekmektedir. Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan internet faydasından yararlanmaya devam edebilmesi için kampanya süresi boyunca her 30 gün sonunda aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
 • 1 GB gönderimi yapıldığında haftalık 1GB cepten internet, 4 GB gönderimi yapıldığında aylık 1GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aylık toplam Hediye İnternet alım ve gönderim limiti 8 GB'tır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının tanımlanması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşterilerimiz SMS ile iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Hediye İnternet paketleri Mobilvizyon kullanımında geçerli değildir.
 • Belirtilen tarifelere numara taşıma yolu ile gelerek Coşturan 3GB Paketi’ne kaydolan ve ilgili kampanyadan yararlanacak numara eğer daha önce TT Mobil numarası ise, numaranın tekrar TT Mobil'e taşındığı tarih ile numaranın TT Mobil'den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. 
 • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da data faydası olmaması halinde müşteri mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Kampanya geçerlilik süresi olan 30 gün sonunda, yukarıda belirtilen koşullar sağlanıyorsa ilgili fayda tekrar tanımlanacak olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir. 
 • Kampanyadan 30 gün içerisinde bir kez faydalanılabilir.
 • Kampanya sadece belirtilen Şampiyon tarifelerde geçerlidir.  Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan hediye faydadan yararlanabilmesi için, Coşturan 3 GB Paket’ine başarı ile kayıt olduktan sonra 30 gün içerisinde yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan internet faydasından yararlanmaya devam edebilmesi için kampanya süresi boyunca her 30 gün sonunda aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
 • Söz konusu kampanyaya kayıt olan müşteri, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise kampanya geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir. Coşturan 3GB Paketi’nin herhangi bir şekilde iptal olması durumunda kampanya sona erecektir.

Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek içintıklayınız
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız
Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası
KAMPANYA KAYITCoşturan 3GB Paketini alıp hattınıza aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli
KALAN SORGULAMA

KALAN COS3GBHEDIYE --> 5555

KAMPANYA İPTALİIPTAL COS3GBHEDIYE --> 5555

İlginizi Çekebilir

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

YouTube Ek Paketlerine YouTube Premium!

YouTube ek paketi alanlara özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği!

Diğer evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!

Diğer

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!