Selfy'nin Festival 5GB Kampanyası

Selfy'nin Festival 5GB Kampanyası

​​​​ Selfy’nin Festival 5GB Paketinde Online başvuruya özel ilk 3 ay 61 TL, sonraki 9 ay boyunca 72 TL’ye 5 GB internet, Instagram Facebook Twitter ve Youtube’da geçerli 5GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5GB hediye internet seni bekliyor! Üstelik ilk ay 10 GB internet Selfy’den sana hediye!


Selfy Festival 5GB Kampanyası
Ne Öderim?Benle kalacağına söz verirsen ☺* 61 TL (Online Başvuru’ya özel ilk 3 ay)
72 TL (Sonraki 9 ay)
Kesin değil, belki kalmam dersen☺**79 TL
Ne Alırım?
Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 500 SMS
+
5GB Cepten İnternet

+
Sil Süpür'den 5GB Hediye İnternet
Nasıl Alırım? SELFY FESTIVAL 5GB yaz 4545'e gönder,
Tarifendeki Dakikalar Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 87,53 Kr / Dk
Tarifendeki SMS'ler Bittiğinde Yurt İçi Her Yöne 62,91 Kr / SMS
Tarifendeki GB'ler Bittiğinde Her 100 MB /20 TL

Selfy Festival 5GB Tarifesi’ne, numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom mobil tarifelerinden veya işbirliği faturasız tarifelerinden (BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell, Taraftar, Net Mobil vs.) geçiş yaparak kayıt olabilirsin. Selfy Festival 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY FESTIVAL 5 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.​

Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’li olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY FESTIVAL 5 TC Kimlik No GG/AA/YYYY şeklinde doğum tarihini yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Kampanyadan taahhütlü fiyatlardan yararlanabilmek için, SOZ yazıp 5555’e SMS gönderebilir ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvuru yapabilirsin. Taahhüt onay SMS'i 2,04 TL'dir.

 • *12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü verirsen ilk 12 aylık fatura dönemi için taahhütlü ücret 72 TL’dir. Online Başvuru’ya özel ilk 3 aylık fatura döneminde taahhütlü ücret 61 TL’dir.
 • **12 ay Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermez isen aylık ücret her fatura dönemi için 112 TL'dir.

Taahhüt İhlali halinde cayma bedeli yansıtılır. Taahhüt süresi sonunda güncel fiyatlar uygulanır.

Faydalar devretmez, aşımlar ücretlendirilir.

Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve damga vergisi ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır.

Selfy Festival 5GB tarife detayları için tıklayabilirsin.

Online İndirim Kampanyası detayları için tıklayabilirsin.

 • Selfy Festival 5GB Kampanyası’na katılmak için hattından SELFY FESTIVAL 5 yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı tarifelerinde kalarak taahhütlü fiyatlardan yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555’e SMS’e gönderebilir ya da Müşteri Hizmetlerine başvurabilirsin. Selfy Festival 5GB Kampanyası’na katılır ancak taahhüt vermez isen faturana taahhütsüz ücretler üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
 • Yeni hat aktivasyonu, numara taşıma veya faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelen, Selfy’li olan ve Faturalı Selfy Festival 5GB Tarifesi'ne kayıtlı olan Türk telekom aboneleri Kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyaya kayıt olmak için ise Selfy’liysen SELFY FESTIVAL 5, 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen SELFY FESTIVAL 5GB TC Kimlik No GG/AA/YYYY şeklinde doğum tarihini yazıp yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.
 • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulanarak güncel aylık tarife ücreti üzerinden ilk 12 fatura döneminde 40-TL indirimden yararlanabilirsin. Taahhütlü fiyat için, SOZ yazıp 5555’e SMS’e gönderebilirsin.
 • Selfy Festival 5GB tarifesine geçiş yapan ve 4.5G uyumlu cihaza ve SIM karta sahip olan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, Selfy Festival 5GB tarifesine geldikleri ilk 30 gün içerisinde HEDIYE 10 yazıp 5555'e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanya aboneliğinin başlatılması akabinde müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan data faydası kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanması akabinde talebin iletildiği fatura dönemi itibariyle kampanya kapsamında sunulan 31 günlük hediye internet faydasından faydalanılmaya başlanacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen indirim iptal edilecek olup, ilgili tarifeler dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde verilen indirim iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 31 gün olup, bu süre içinde kullanılmayan faydalar bir sonraki dönem devretmeyecektir.
 • İlgili data hakkının sona ermesinin ardından yapılacak internet kullanımları için mevcut tarife koşulları geçerli olacaktır.
  • 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden abonelerin son faturasına 12 dönemlik taahhüdü baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından abone lehine olan tutar yansıtılacaktır.
  • 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdü içerisinde faturalı bir tarifeye geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hat yönleri, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve şirketimizce sunulan mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Tarife kapsamında sunulan 500 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
  • Kampanya kapsamındaki her yöne dakikalar ve SMS hakların tükendiğinde, Selfy Festival 5GB tarife ücretleri baz alınarak yurt içi her yöne konuşma dakikası 87,53 Kr ve SMS ücreti 62,91 Kr olarak ücretlendirilecektir.
  • Tarife kapsamında sunulan 5 GB data hakkı internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında ve tarife üst bağlantı hızında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece Internet APN üzerinden yapılan veri indirme ve veri yükleme kullanımlarında geçerlidir. Tarife kapsamında sunulan 5 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, aşım ücreti her 100 MB için 20 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Data aşım ücreti bir fatura döneminde maksimum 120 TL’dir, sonrasında internet erişimi durdurulacaktır.
  • Tarife kapsamında sunulan e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı olan müşterilerin uygulamadan faydalanabilmesi için, uygulama mağazalarından* (*App Store ya da Google Play Store) uygulamayı indirerek, mobil numarası ve şifresiyle giriş yapması gerekmektedir.
  • Bahsedilen abonelerin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi, ücretsiz e-dergi faydası sunulmayan farklı bir faturalı / ön ödemeli tarifeye geçmesi, hattını iptal etmesi, iptaline sebebiyet vermesi ya da numarasını diğer operatöre taşıması durumunda e-dergi aboneliği sona erecektir. Ücretsiz aboneliğin sona ermesi durumunda uygulama otomatik olarak devam etmeyecektir. Abonelerin uygulamadan faydalanabilmesi için App Store ve Google Play Store mağazaları aracılığı ile uygulamayı satın alması gerekmektedir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet ve e-dergi hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
  • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • 08.04.2022 tarihi itibarıyla, son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ya da faturasız ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numaranın taşınması sonrasında tekrar Türk Telekom’un işbu kampanyaya konu tarifesine kayıt olunduysa ya da Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapılıp sonrasında tekrar işbu kampanyaya konu tarifeye kayıt olundu ise aboneden bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret abonenin ilk faturasına yansıtılacaktır.
  • Abonenin diğer operatöre numarasını taşıması, hattını iptal etmesi veya iptaline sebebiyet vermesi, faturalı veya faturasız işbirliği tarifelerine geçiş yapması halinde kampanyandaki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak ücretlendirme yapılacaktır. Kampanya içerisindeki tüm faydalar bitti ise aylık ücret tam olarak abone faturasına yansıtılacaktır. Tüm faydalar bitmedi ise aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılacaktır.
  • 08.04.2022 tarihi itibarıyla abone tarifeye kayıt oldu ise, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılacak ve herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacaktır. Abonenin Cihazı ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu ise 4.5G hizmetini kullanmaya başlayabilecektir. Abone isterse 4.5G hizmetini/servisini iptal edebililir. Aboneye servisten yararlanma ve servis iptali durumunda SMS ile bilgilendirmesi yapılacaktır.v
  • Selfy Festival 5GB Kampanyası’nı iptal etmek istersen IPTAL SELFY FESTIVAL 5 yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.
  • Şirketimiz tarife koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dâhildir.
​​​​

İlginizi Çekebilir

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

Elinde telefon tutan biri ve telefonda deniz kenarında bir video ve altında internet paketi kampanyası yer alıyor

YouTube Ek Paketlerine YouTube Premium!

YouTube ek paketi alanlara özel 3 ay ücretsiz YouTube Premium üyeliği!

Diğer evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

evde ve bankta otururken elinde tablet ve telefon tutan kadın

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!

Diğer

Her Yerde Avantaj Kampanyası

​​​Türk Telekom’dan evdeki internet keyfi Mobil ile her yerde!