Ana İçeriğin Başı

Faturasız Hattını Türk Telekom’dan al, Bol GB’lı Hoş Geldin Kampanyası ile Mobil Yaşa

01.03.2022 tarihi itibari ile kampanyamız yeni abone alımına kapatılmıştır.

İlk ay 750 DK 750 SMS 20 GB ve whatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma Hediye

2 ay boyunca tek seferde 40 TL ve üzeri yüklemelerde 20 GB, Sil süpür ile 3 ay boyunca her ay haftalık 10GB hediye!

Kampanyadan yararlanmak için hemen yeni hat alarak Türk Telekom’a gelin.

 
 


BOLBOL yazıp, 5555’e SMS gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​
 • Kampanyadan, 15.02.2022 tarihi itibari ile yeni hat tesisi yoluyla Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Faturasız Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, Vestelcell haricindeki bireysel ön ödemeli tarifelerden birine gelerek, 30 gün içerisinde kampanyaya katılım için başvuruda bulunan ve ovit izni veren aboneler faydalanabilecektir.
 • Kampanya geçerlilik süresi 15.02.2022 ile 01.03.2022 tarihleri arasındadır. Kampanyaya katılım 01.03.2022 tarihinde sona erecektir.
 • Kampanya kapsamında abonelere 30 gün geçerli yurt içinde her yöne kullanabilecekleri 750 dakika, her yöne 750 SMS, 20 GB cepten internet ve whatsApp uygulamasında geçerli sınırsız mesajlaşma paketi ücretsiz verilecektir. Üstelik kampanyadan yararlanan abonelerimizin hatlarına, hat açılışını takip eden 2 ay boyunca, aylık tek seferde 40 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında, o ay için 30 gün boyunca kullanabilecekleri 10GB daha yüklenecektir.
 • 10 GB hediye faydasından kampanyaya katılım tarihini takiben, her ay bir kere olmak üzere 2 ay boyunca 2 kez faydalanılabilir. 2 ay boyunca her ay faydalanabilmesi için 30 günde bir tek seferde 40 TL ve üzeri tutarda yükleme yapılması gerekmekte olup, yükleme yapılmayan aylarda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Sil Süpür Hediyesi ile, Mobil Online işlemler uygulamasına girerek Sil süpür yapan müşterilere 3 ay boyunca , her ay, bir hafta geçerli olacak şekilde 10GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Hediye faydalar 30 gün sonunda sona erecektir. Sil Süpür Hediyesi ile 3 ay boyunca her ay, 7 gün geçerli olacak şekilde 10 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için aboneler, BOLBOL yazıp SMS ile 5555'e göndererek talepte bulunabilecektir. Ovit izni olmayan bulunmayan aboneler, "BOLBOL ONAY" yazıp, 5555'e SMS atarak hem ovit izni verip hem de kampanyaya katılabilecekler. Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kampanya kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydalar başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında verilen 750 SMS yurt içi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen ücretsiz data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde ön ödemeli hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması, abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde kampanya sona erecek olup, kampanya kapsamında verilen faydalar iptal edilecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan, son 30 gün içersinde ön ödemeli yeni hat tesisi yolu ile gelen aboneler yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak için:
  BOLBOL  yazıp, 5555'e SMS gönderin.
Hoş Geldin Kampanyası SMS Bilgisi
KAMPANYAYA KAYIT BOLBOL-> 5555
KAMPANYA KALAN SORGULAMA KALAN BOLBOL-> 5555
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.