Ana İçeriğin Başı

Emekli 500 tarifesine gelen büyüklerimize özel indirim kampanyası!

Kampanya Bilgisi: 

Emekli 500 tarifesine gelen, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan müşteriler Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü vererek 12 ay boyunca aylık sadece 20 TL’den faydalanılabiliyor!

​​​​​​​​​
​​
Emekli 500 İndirim Kampanyası Ücretlendirme Bilgisi
  50 Yaş ve Üzeri Tarife Taahhütlü Ücreti Tarife Taahhütsüz Ücreti
Emekli 500 Tarifesi 20 TL 40,20 TL

Tarifenin aylık ücreti Numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla geçiş yapan müşteriler için 40,20 TL'dir. 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşterilerimiz tarifeden indirimli fiyatla (20 TL ) yararlanabilecektir.

*Belirtilen indirimli fiyat ( 20 TL ) Emekli 500 tarifesine Numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla geçiş yapıp 'SOZ 500' yazarak 5555'e SMS gönderip 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.

Tarifeye 29.03.2021 tarihi öncesi yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız Türk Telekom hatlarından geçiş yoluyla kayıt yapan ve 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma tarifelerde kalmayı taahhüt veren abone T.C. kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşterilerimiz için 20,40 TL’dir.

​ ​​
​​​​ ​​

Emekli 500 tarifesine kayıt olan, abone TC kimlik numarası 50 yaş ve üzeri olan müşteriler ‘SOZ 500’ yazarak 5555’e SMS gönderip 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt vererek , ayrıca Çağrı merkezini arayarak veya Mağazaları ziyaret ederek Emekli 500 İndirim Kampanyasından faydalanabilirler.

Kampanyaya kayıt için : SOZ 500 > 5555

Abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olmayan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamamaktadır, kampanyaya katılım sorgusu sistemde bulunan TC kimlik numarası kontrolü ile yapılmaktadır.

 • Kampanyaya kayıt olmak için müşterilerimizin Emekli 500 tarifesine kayıt olmaları ve abone TC kimlik yaşının 50 yaş ve üzeri olması gerekmektedir.
 • Tekliflerde sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefonları kapsamaktadır.
 • Türk Telekom mobil yönüne yapılan aramalar sınırsız dakikalardan düşecek olup, Emekli 500 tarifesindeki her yöne 500 dakika Türk Telekom mobil yönü dışındaki yönlerde geçerli olacaktır.
  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız
 • Faturalı tarifelerin taahhüdüne uyulmadığında BTK kararları uyarınca cayma bedeli faturalandırılır.
 • 12.12.2016 tarihi ve sonrasında son 90 gün içerisinde İşletmeci ve İşbirliği faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya İşletmeci ve İşbirliği  faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşterilerin ilk faturalarına bir kereye mahsus 30,60 TL kayıt ücreti yansıtılacaktır.
  Teklif kapsamında sunulan yurt içi faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemidir.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile en fazla 1 mobil hat faydalanabilmektedir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. (“İşletmeci”) hizmetidir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.

Emekli 500 Tarifesi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Tarifeye; tarifeye gelen, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan müşteriler taahhüt verebileceklerdir. Taahhütlü fiyatlar 12 ay boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerde kalmayı taahhüt veren, abone TC kimlik yaşı 50 yaş ve üzeri olan bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir. Taahhütlü aylık ücretten yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için ‘SOZ 500’ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibarıyla verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
  12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde diğer mobil faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhütlü ücretler 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz ücretler geçerli olacaktır.
 • 15 Mart 2018 itibarıyla; 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2,04 TL SMS ücreti alınmaktadır.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.