Ana İçeriğin Başı

Ek 1 GB Cepten İnternet Paketi

Süper Fırsat 2 GB veya Süper Fırsat 3GB Paketi’ni alanlara aylık 1GB cepten internet sadece 5 TL!

Paket Bilgisi

Şimdi Selfy'lilere özel Süper Fırsat 2 GB veya Süper Fırsat 3 GB Paketlerini kullananlara Ek 1GB İnternet Paketi sadece 5 TL!

Eğer Süper Fırsat 2 GB veya Süper Fırsat 3 GB kullanıyorsanız ve ek internet ihtiyacınız varsa hemen EKINTERNET yazıp 4545’e gönderin size özel bu fırsattan faydalanın!

Ek 1 GB Cepten İnternet Paketi ile 30 gün boyunca geçerli 1 GB Cepten İnternet, sadece 5 TL!

Ek 1 GB Cepten İnternet Paketi’nden hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız cep tarifelerinde olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.

5TL/Ay
Cepten İnternet
1 GB

EKINTERNET yazıp 4545e gönderin.
​​​​
Hangi Paket? Ek 1GB İnternet Paketi
Ne Alırım? 1 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? 5 TL / AY
Nasıl Alırım? EKINTERNET yaz 5555’e gönder
  • Selfy'e özel EK 1GB İnternet Paketinden Süper Fırsat 2GB veya Süper Fırsat 3GB Paketleri kullanmakta olan müşteriler faydalanabilirler.
  • Paket kullanım süresi sonunda otomatik olarak yenilenmez. Tekrar almak için yeniden EKINTERNET yazılıp 4545’e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Selfy'e özel EK 1GB İnternet Paketinden Süper Fırsat 2GB Paketi’ni kullanan müşteriler 30 gün içinde en fazla 2 kez; Süper Fırsat 3GB Paketi’ni kullanan müşteriler ise 30 gün içinde en fazla 1 kez faydalanabilir.
  • Paket kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve 30 günlük paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
  • Paket ücreti KDV, ÖİV dahil 5 TL'dir. Paket kapsamında yurtiçinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için 1GB kullanım hakkı sunulacaktır.
  • 23.02.2016 tarihi itibariyle ilgili pakete kayıt olan müşteri, yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
  • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Faturasız müşteriler EKINTERNET yazıp 4545’a SMS gönderin.

EK 1 GB İNTERNET PAKETİ
PAKETE KAYIT EKINTERNET --> 4545
KALAN SORGULAMA KALAN EKINTERNET --> 4545
PAKET İPTALİ IPTAL EKINTERNET --> 4545
​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.