Ana İçeriğin Başı

Numara Taşıma / Mobil Hat Başvurusu

Taşımak İstediğiniz Numara
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
İrtibat numaram, taşımak istediğim numarayla aynı
Size Ulaşabileceğimiz İrtibat Numarası
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Numara taşımaya uygun musunuz?

Türk Telekom’a numara taşıma talebinizi iletebilmeniz için bulunduğunuz GSM operatöründeki ilk abonelik sözleşmeniz üzerinden en az 3 ay geçmiş olmalıdır. Numara taşıma talebinizi iletebilmeniz için hattın yasal sahibi olmanız gerekmektedir.

Online Başvuru ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın​. Numara Taşımayla ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın​.


DİĞER BAŞVURU YOLLARI

BİZİ ARAYIN

444 1 444Türk Telekom ayrıcalıklarından yararlanmak çok kolay! Detaylar için Tıklayın!

Türk Telekom mobil kullanıcısı olmak ve Türk Telekom avantajlarından hemen faydalanmaya başlamak için numaranızı Türk Telekom’a taşıyabilir veya yeni bir Türk Telekom mobil hattı sahibi olabilirsiniz.

Numara taşıma yoluyla Türk Telekom’a geçiş veya yeni hat başvurularınızı ofis ve mağazalarımızdan yapabileceğiniz gibi yukarıdaki form üzerinden veya MOBIL yazıp 6606’ya SMS göndererek de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Numaramı taşımak istiyorum ancak Türk Telekom mağazalarına gidecek vaktim yok diyorsanız, izin verin mağazamız ayağınıza gelsin. Türk Telekom numara taşıma işlemleriniz için online başvuru formu ve SMS (kısa mesaj) kanalımız aracılığıyla başvuru bırakmanız halinde, 4.5G uyumlu SIM kartınız ve evraklarınız ayağınıza getirilerek Türk Telekom’a geçiş işlemleriniz gerçekleştirilir. Numara taşıma süreci ve sonrası hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Türk Telekom mobil hat sahibi olmak işte bu kadar kolay. Siz de hemen numaranızı Türk Telekom'a taşıyın ya da yeni hat talebinde bulunun, Türk Telekom’un bol konuşma ve SMS içeren faturalı tarifeleri, kampanyaları ve faturasız paket fırsatlarından yararlanmaya başlayın.