Sil Süpür Kampanyası

Sil Süpür Kampanyası

​​​​​​​Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor!

Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium, McAfee üyelik ve daha fazlası için şimdi Türk Telekom Uygulaması’ndan giriş yapın!​

Türk Telekom Uygulaması​’nı indirmek için tıklayınız.

Her hafta Türk Telekom’dan size özel hediyeleri Sil Süpür!

App Store'dan İndirin Google Play'den AlınTürk Telekom Online İşlemler  ​

Hangi Kampanya? Sil Süpür Kampanyası
Ne Kazanırsınız? Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler her hafta sizi bekliyor.
Ne Ödersiniz? Ücretsiz
Nasıl Kayıt Olabilirsiniz? Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
 • Hediyeler her hafta Çarşamba veya Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden öğrenebilir.
 • Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS'i gönderilecektir. İlgili SMS'in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
 • Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyadan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Türk Telekom, TTNET A.Ş ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Sil Süpür Kampanyasından 4.5G uyumlu SIM kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom Mağazaları'ndan ücretsiz alabilirsiniz.
 • Hatları tek yönlü /çift yönlü aramalara kapalı müşteriler kampanyadan yararlanamayacaklardır. Hat aktif olduktan sonra kampanyadan tekrar yararlanılabilir.
 • Gece paketleri kapsamında verilen cepten internet faydaları 00.00-06.00 saatleri arasında kullanılabilir.
 • WhatsApp Paketleri kapsamında verilen kullanım haklarına görüntülü arama dahil değildir.
 • YouTube Paketleri kapsamında YouTube dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paketler kapsamında değerlendirilmeyecektir. YouTube uygulaması/web sitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet, YouTube Paketleri kapsamında değildir ve kullanıcıların varsa diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • YouTube Paketleri kapsamında YouTube dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paketler kapsamında değerlendirilmeyecektir. YouTube uygulaması/web sitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet, YouTube Paketleri kapsamında değildir ve kullanıcıların varsa diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkı sadece internet APN üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Sil Süpür kampanyası kapsamında kazanılan internet hakkı, tarife veya ek paket kapsamında yer alan internet hakkından öncelikli olarak tüketilecektir. ​
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili mobil hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri kullanımları mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturalı hattan faturasıza veya faturasız hattan faturalıya geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Müşterilerimiz kampanyaya katılarak yurt içi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve cihaz kullandıkları sürece yurt içinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan konuşma ve cepten internet faydaları yurt içinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi hediyeye göre değişkenlik göstermektedir, hediye detayları ve geçerlilik süreleri aşağıdaki gibidir:
 • Geçerlilik Süresi Hediye
  3 AyMuud Premium Üyeliği
  3 AyMcAfee Güvenlik Üyeliği
  1 AyHızlıgo​
  AylıkYouTube Kullanımlarında Geçerli 5 GB
  HaftalıkYouTube Kullanımlarında Geçerli 5 GB
  Haftalık30GB
  Haftalık10GB
  Haftalık5 GB
  Haftalık4 GB
  Haftalık2 GB
  Haftalık1 GB
  Haftalık 500 MB
  Haftalık250 MB
  HaftalıkWhatsApp Kullanımlarında Geçerli 1GB
  HaftalıkWhatsApp Kullanımlarında Geçerli 2GB
  HaftalıkWhatsApp Kullanımlarında Geçerli 4GB
  HaftalıkGece 10GB (00.00-06.00)
  HaftalıkGece 5GB (00.00-06.00)
  2 GeceGece 10GB (00.00-06.00)
  2 GeceGece 5GB (00.00-06.00)
  Günlük30 GB
  Günlük10 GB
  Günlük5 GB
  Günlük2 GB
  Günlük1 GB
  Günlük 500 MB
  Günlük250 MB
  Günlük100 MB
  HaftalıkHer Yöne 100 DK
  HaftalıkHer Yöne 250 DK
  GünlükTürk Telekom Mobil yönüne Sınırsız Konuşma
  GünlükHer Yöne 100 DK
  GünlükHer Yöne 250 DK
 • Sil Süpür Kampanyasından 4.5G uyumlu SIM kart sahibi müşterilerimiz yararlanabilmektedir. 4.5G uyumlu SIM kartınızı Türk Telekom Mağazaları'ndan ücretsiz alabilirsiniz.

Muud 3 Aylık Premium Üyelik Detaylar

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Muud Premium Üyelik için Aktivasyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Muud uygulamasında Premium'a geçmek için aktivasyon kodunuz varsa aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Öncelikle App Store ve Google Play Store üzerinden uygulamayı telefonunuza indirip ücretsiz şekilde Muud uygulamasına telefon numaranız aracılığı ile kayıt olunuz.

Aktivasyon kodu kullanıcı adı ve şifre yerine geçmemektedir.

Android kullanıcıları için;

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil simgesine tıklayın.
 • Profil ekranının en alt kısmında bulunan Premium Geç butonuna tıklayın.
 • Açılan ekrandaki sözleşmeleri okuduğunuza dair onayları vererek diğer ekrana geçiş yapın.
 • Açılan ekranda Aktivasyon Kodu Kullan seçeneğini işaretleyip size verilen aktivasyon kodundaki E-Pin ve Şifre alanlarını ilgili kutucuklara girin ve devam edin.

iPhone kullanıcıları için;

 • www.muud.com.tr adresine bilgisayardan giriş yapıp üye değilseniz öncelikle telefon numaranız ile kayıt olun.
 • Kayıt olup giriş yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan Premiuma Geç menüsüne tıklayın.
 • Açılan sayfanın alt kısmında Aktivasyon Kodu Kullan alanına tıklayın.
 • Sizi verilen aktivasyon kodundaki E-pin ve Şifre kısımlarını ilgili kutucuklara girin ve devam edin.

McAfee 3​​ Aylık Paket Detayları

Türk Telekom Güvenlik ürünlerinden McAfee Total Protection paketini 3 cihazınıza kadar 3 ay ücretsiz kullanım hakkı için SMS ile gönderilen promosyon kodu, www.turktelekomguvenlik.com​ linki üzerinden giriş ekranına tıklanarak, açılan sayfada “Kod ile Giriş Yap” alanına girilmelidir.

Sonrasında açılan ekranda kurulum yapılmak istenen cihaza indirme linki göndermek için SMS ile kod al seçeneği seçilmelidir.

Kod aktif edildikten sonra 3 aylık ücretsiz kullanım süresi başlayacaktır. Süre sonunda kullanım hakkı bitecektir.

Hızlıgo 1​​ Aylık Paket Detayları

Türk Telekom Eğitim ürünlerinden Hızlıgo, kullanıcıların okuma hızlarını geliştirmek amacıyla profesyonel olarak hazırlanmış, online interaktif eğitim içeriğidir. 1 ay ücretsiz kullanım hakkı için SMS ile gönderilen promosyon kodu, https://www.vitaminegitim.com/ortaokul/sil-supur-login.jsp​ linki üzerinden Aktivasyon seçeneği tıklanarak, açılan sayfada “Aktivasyon Kodu” alanına girilmelidir.

Sonrasında açılan ekranda kurulum yapılmak istenen cihaza indirme linki göndermek için SMS ile kod al seçeneği seçilmelidir.

Kod aktif edildikten sonra 1 aylık ücretsiz kullanım süresi başlayacaktır. Süre sonunda kullanım hakkı bitecektir.​


 • Kullanıcı, "Misafir Kullanıcıyım" seçimini yaptıktan sonra açılan ekranda "Yeni Kullanıcı" alanına girmelidir.
 • Yeni misafir kullanıcı kayıt sayfasını görüntüleyen kullanıcılar, kendilerine ait eposta adresi, cep telefonu numarası ve parola bilgilerini girerek yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilecektir.
 • Kullanıcı oluşturabilmek için kullanıcının telefonuna sms kod gönderilir. SMS doğrulaması yapılan kullanıcının giriş yapabilmesi için giriş sayfasına yönlendirilir.
 • Kişi oluşturduğu kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yapabilir.
 • Kullanıcı adı ve şifresi onaylanan kullanıcı misafir kullanıcı giriş ekranına yönlendirilir.
 • Kullanıcı, "Misafir Kullanıcıyım" seçimini yaptıktan sonra misafir kullanıcı adı ve parolalarıyla uygulamaya giriş yapabilecekleri doğrulama ekranları görüntüler. Kullanıcılar bu ekran üzerinden misafir kullanıcı adları ve parolalarıyla uygulamaya giriş yapar.
 • "Raporlar" menüsünün alt menüleriyle yapılabilecek işlemler şöyledir; "Kullanım Raporları" Kullanıcı İnternet kullanım detaylarını görüntüler.

Kampanya faydaları ücretsizdir.

​​