3 Ay PC Game Pass Üyeliği

GAMEON Game Pass Kampanyası

100 Mbps

Fiber İnternet

PC Game Pass
Limitsiz
12 Ay Taahhütlü

GAMEON Game Pass Kampanyası 100 Mbps

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​GAMEON İle Game Pass'te Özgürlük Seninle!​​​​​​​​​​​​​​

​​​​

Ek Bilgiler

3 Ay PC Game Pass Üyeliği
Modem ücreti dahil değildir
Türk Telekom'a Geçenlere 400TL İndirim
12 Ay Taahhütlü
3 Ay PC Game Pass Üyeliği
274TLAylık

Kampanya Kapsamındaki Paketler
('e kadar)
Kampanya Fiyatı
(1-12 Ay)
100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet₺274,00
 • Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli her şey dahil sabit fiyatlardır. Bu fiyatlar, yalın internet erişiminde geçerlidir.
 • Her şey dahil fiyat: İnternet ücret tablosunda gösterilen ücretler içerisinde; bağlantı ücreti, erişim ücreti ve internet paket ücreti toplam ücreti gösterir.
 • PC Game Pass 3 Ay Ücretsiz: Kampanya kapsamında ücretsiz PC Game Pass üyeliğiyle 3 ay boyunca oyun kütüphanesine sınırsız erişim sağlanır. İlgili fayda müşterilere sms aracılığıyla kod olarak gönderilir. Müşteriler microsoft.com/redeem adresine giriş yapar ve kendilerine iletilen 25 haneli kodu kullanarak üyeliği aktif eder.
 • 400 TL’ye Kadar Hoş Geldin İndirimi:Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, GAMEON PC Game Pass Kampanyası ile Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlere ek olarak, 35 Mbps veya 35 Mbps altındaki hız paketlerinde aylık 75 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 300 TL’ye (vergiler dahil), 35 Mbps üstündeki hız paketlerinde aylık 100 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 400 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 60 gün önceki cayma bedelinin yer aldığı diğer internet servis sağlayıcı son faturasını evraktakip@turktelekom.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail ile iletmeleri halinde Hoş Geldin indiriminden yararlanabilirler.
 • ​Ücretsiz Kurulum:​ ​ Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 400 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 500 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
 • ​​Modem: Kampanya kapsamında, bireysel yeni abonelere satış anında 12 ay taahhüt vermeleri halinde, 1200 TL olan fiber gücünde standart modem indirimli olarak 12 ay boyunca aylık 100 TL, 1440 TL olan fiber gücünde Premium modem ise 12 ay boyunca aylık 120 TL üzerinden sunulmaktadır. Fiber altyapıda (FTTH) hizmet alan müşterilerimize, internet hizmeti ücretlerine ek olarak, internet abonelikleri devam ettiği sürece kampanya kapsamında 100 Mbps altı paket hızlarında tüm vergiler dahil aylık 45 TL, 100 Mbps ve üstü paket hızlarında 55 TL modem kullanım ücreti fatura edilecektir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • ​​ İndirimli DK Paketleri:Kampanya ile birlikte Alo dakika paketleri indirimli olarak sunulmaktadır. 100DK --> 4,90 TL, 250DK --> 7,90 TL, 500DK -->9,90 TL, 1000DK --> 14,90 TL ve Limitsiz Paket 27,90 TL'dir.
 • GAMEON Game Pass Kampanyası 13 Haziran 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 12 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yeni abonelere 3 aylık PC Game Pass üyeliği ücretsiz olarak sunulur. Abonelik aktif olduktan sonra üyeliğe ait kodlar sms aracılığıyla otomatik olarak gönderilir.
 • Kampanya fiyatları 12 ay boyunca indirimli her şey dahil fiyatlar olup taahhüt süresi sonunda seçilen paketin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (40 TL), GAMEON Game Pass Kampanyası kapsamında 12 ay boyunca indirimli aylık 23 TL olup, kampanya taahhütnamesinde yer alan ilgili tablodaki kampanyalı fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 21 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 21 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 13 TL'dir.
 • TTNET Alo Erişim altyapısı ile Kampanyadan yararlanma durumunda, Kampanya sayfasındaki fiyatlara ek 2 TL eklenir.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakika Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.

  Paket İsmiPaket Kampanyalı FiyatıPaket Tarife FiyatıKampanya Süresiİndirim Bedeli
  ALO PAKET 100₺4,90₺15,0012 Ay₺10,10
  ALO PAKET 250₺7,90₺28,0012 Ay₺20,10
  ALO PAKET 500₺9,90₺50,0012 Ay₺40,10
  ALO PAKET 1000₺14,90₺70,0012 Ay₺55,10
  ALO PAKET LİMİTSİZ₺27,90₺56,0012 Ay₺28,10
 • Kampanyadan Yalın internet hizmeti (telefon hizmeti alınmadan) ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 40 TL) kampanya kapsamında 12 ay boyunca aylık 21 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 13 TL (vergiler dahil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 264 TL bağlantı ücreti, 12 ay boyunca aylık 22 TL taksitli olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapanlar, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yaparak abone olmaları halinde bu kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş.'den ses hizmeti almıyor olması halinde Kampanya kapsamındaki FIBERNET aboneliğini iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmetini ve Kampanya kapsamındaki FIBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FIBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW Fiber Güçlü Modem, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modemin o tarihteki rayiç bedeli tahsil edilir. Modem rayiç bedeli dahil tüm güncel bilgilere www.turktelekom.com.tr adresinden ulaşılabilir.
 • Pakete dahil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki (son gün dahil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil diğer paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi veya Kampanya koşullarına aykırı davranması halinde; taahhütnamenin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan Bağlantı Hızı'na kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.
 • Sözleşmeler için tıklayınız.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayı​nız.

  Kampanyanın kapsamı nedir?

  1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

  Kampanyadan bireysel yeni müşterilerimiz 31 Aralık 2023 tarihine kadar yararlanabilir. Kampanyaya katılan aboneler seçimlerine göre satış anında 12 ay taahhüt vererek; 1200 TL olan fiber gücünde standart modemden faturalarına yansıtılacak aylık 100 TL taksitle ve 1440 TL olan fiber gücünde Premium modemden faturalarına yansıtılacak aylık 120 TL taksitle yararlanma imkanına sahip olacaktır. Fiber altyapıda (FTTH) hizmet alan müşterilerimize, internet hizmeti ücretlerine ek olarak, internet abonelikleri devam ettiği sürece kampanya kapsamında 100 Mbps altı paket hızlarında tüm vergiler dahil aylık 45 TL, 100 Mbps ve üstü paket hızlarında 55 TL modem kullanım ücreti fatura edilecektir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında ise yürürlükteki güncel HGW modem kullanım ücreti yansıtılır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

  2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

  • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 12 ay boyunca indirimlidir.
  • İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 12 ay boyunca aylık 22 TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.​​​
  • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri:
   • Kampanyadan telefon hattı olmadan yararlanmak istendiğinde, Yalın internet erişim ücreti 12 ay boyunca indirimli aylık 21 TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
   • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 13 TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
   • Sabit telefon hattı ve Türk Telekom evd​e internet hat sahipliği bulunan abonelerin, bir defaya mahsus peşin 13 TL (vergiler dahil) Yalın internet geçiş ücreti alınır.
  • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri:
   • Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Sabit Ücreti kampanya kapsamında 12 ay boyunca indirimli aylık 23 TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. TTNET Alo Erişim altyapısı ile Kampanyadan yararlanma durumunda, Kampanya sayfasındaki fiyatlara ek 2 TL eklenecektir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
   • Sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 21 TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
   • Türk Telekom sabit telefon hattı olup Alo Paket'e geçiş yapmak isteyen abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 21 TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 13 TL'dir.
  • Evde internet ev içi kurulum ücreti:
   • Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 400 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 500 TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

  3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

  • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.
  • Bağlantı Ücreti:  İlk taksidi yansıtılır.
  • Kısmi Kullanım Ücreti:
   • İnternet: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.
   • Yalın internet erişim ücreti: Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
   • ALO Paket erişim ücreti: Alo Paket erişimi (sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.

  4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

  Bireysel aboneler için;

  • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerli Kimlik Belgesi ve Sabit Fatura alınması zorunludur.

  Kampanya kapsamındaki modemler hakkında bilgi alabilir miyim?

  Fiber altyapıda

  Aldığım modem arızalı ise ne yapmalıyım?

  Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. Bu süre sonrasında modemizin arızalanması durumda garanti kapsamındaki arızaların giderilmesi için doğrudan üretici firma ve ilgili teknik servise başvurabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden üretici firma ve ilgili teknik servis bilgisini alabilirsiniz. Dilerseniz, teknik inceleme yapılması için ilgili servise iletilmek/yönlendirme yapılmak üzere Türk Telekom’a başvurabilirsiniz.​​​​​

  Kampanya kapsamında ücretsiz evde kurulum hizmetinden nasıl yararlanabilirim?

  Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirleyeceğiniz saatte randevu verilerek, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında 12 ay taahhütle ücretsizdir.

  Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

  Kampanya kapsamında Hoş Geldin İndirimi’nden nasıl yararlanabilirim?

  Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, GAMEON Game Pass Kampanyası ile Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 60 gün önceki cayma bedelinin yer aldığı diğer internet servis sağlayıcı son faturasını evraktakip@turktelekom.com.tr adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail ile iletmeleri halinde yararlanabilir. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlere ek olarak, 35 Mbps veya 35 Mbps altındaki hız paketlerinde aylık 75 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 300 TL’ye (vergiler dahil), 35 Mbps üstündeki hız paketlerinde aylık 100 TL (vergiler dahil) olacak şekilde toplamda 400 TL’ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.

  Kampanyaya nasıl başvurabilirim?

  Kampanyaya online başvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz.

  Ayrıca "İnternet" yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin sizi hemen arayalım.

  Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirilebileceğim abonelik işlemleri nelerdir?

  1. Kampanya başlangıcında seçtiğim tarife paketini daha sonra değiştirebilir miyim?

  Evet. Kampanya başlangıcından 12 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

  2. Kampanyada taahhüt süresi içinde internet erişim hizmetimi değiştirebilir miyim?

  • Yalın internet hizmetinden Türk Telekom Alo Paket internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom Alo paket hizmetine geçiş ücreti 21 TL'dir.
  • Sabit Telefonlu internet hizmetinden Yalın internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom sabit telefon hizmetinden yalın internete geçiş ücreti 13 TL olarak faturanıza yansıtılır.

  3. Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

  Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.​​ ​

  4. İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

  Evet. DevirNakil ve Hat Dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.​ ​​

  5. Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 4441444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne veya Türk Telekom Satış Noktalarına başvurabilirsiniz.​

  6. Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

  Kampanya iptali:Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem,tablet ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

  Abonelik iptali:Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet / Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri,
  • 250 TL PC Game Pass bedeli yansıtılır.

  7. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

  Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.​

  8. Kampanya ile sunulan 3 aylık PC Game Pass üyeliğinin aktivasyonunu nasıl yapabilirim?

  Kampanya kapsamında 3 ay PC Game Pass üyeliği sunulur. GAMEON’un hedef kitlesinin sıklıkla tercih ettiği Microsoft PC Game Pass, 100’den fazla oyuna aylık üyelik ile sınırsız erişim sağlayan online oyun kütüphanesidir. Yüksek kaliteli yüzlerce bilgisayar oyununu ek ücret ödemeden oynama, Xbox Game Studios oyunlarına erişim ve ekstra ücret ödemeden bilgisayarda erişebilecekleri EA Play üyeliği bu üyeliğin içerisinde yer almaktadır. İlgili fayda müşterilere sms aracılığıyla kod olarak gönderilecektir. Müşteriler microsoft.com/redeem​​​​ adresine giriş yaparak kendilerine iletilen 25 haneli kodu kullanabilir. Kodların son kullanma tarihi yoktur. Müşteri, kodu hesabına yükleme veya hesap kullanımı ile ilgili aldığı hatalar için https://support.xbox.com/tr-TR/ adresinden o hesap için yardım talebinde bulunmalıdır. Hesaplar kişiye ait ve özel olduğu için bu konuda başvuru ya da takibi kendisi yapması gerekir. Kodlar Türkiye’de kullanıma uygundur, yurt dışında geçerli değildir. Kod aktivasyonu yapılırken hesabın bloke durumu müşteri tarafından kontrol edilmelidir. Microsoft hesabına aynı ürünü birden fazla kez yüklemeye çalışılmaması için hesap bakiyesi de kontrol edilmelidir. Eğer kullanıcı daha önce Ultimate üyeliğine sahipse, verilen kod 2 aylık Game Pass Ultimate olarak geçerlilik gösterir.​


GAMEON Game Pass Kampanyası

Kampanya Kapsamındaki Paketler ('e kadar)

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.

İlginizi Çekebilir