Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Prime İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası

Prime İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası’yla evde sınırsız internet deneyimi Prime ayrıcalıklarıyla beraber sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamındaki 100 GB AKN’li paketlerimizden birine gelin, kampanyaya özel ilk 3 ay Fullimitsiz paketlerle sınırsız internetin keyfini çıkarın.

Hemen başvurun, Prime ayrıcalıklarıyla beraber sınırsız internet deneyimini yaşayın!​​​​​​​​​​​​

HEMEN BAŞVUR

Paket Seçenekleri ve Özellikleri

Paket Seçenekleri

Tüm Kampanya Paketleri

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya İndirimli Fiyatı
ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps'ye kadar100 GB 60 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps'ye kadar100 GB 62 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ35 Mbps'ye kadar100 GB 69 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ50 Mbps'ye kadar100 GB 76 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ100 Mbps'ye kadar100 GB 95 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya İndirimli Fiyatı
Yalın Fiber Limitsiz İnternet16 Mbps'ye kadar100 GB 72 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Yalın Fiber Limitsiz İnternet24 Mbps'ye kadar100 GB 74 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Yalın Fiber Limitsiz İnternet35 Mbps'ye kadar100 GB 81 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Yalın Fiber Limitsiz İnternet50 Mbps'ye kadar100 GB 88 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Yalın Fiber Limitsiz İnternet100 Mbps'ye kadar100 GB 107 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Adil Kullanım Noktası Kampanya İndirimli Fiyatı
ULTRANET LİMİTSİZ16 Mbps'ye kadar100 GB 72 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ24 Mbps'ye kadar100 GB 74 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ35 Mbps'ye kadar100 GB 81 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ50 Mbps'ye kadar100 GB 88 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR
FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ100 Mbps'ye kadar100 GB 107 .90TLX 24 AY HEMEN BAŞVUR

Paket Özellikleri

 • Evde Ücretsiz
  Kurulum
 • Erişim
  Ücreti Dahil
 • Bağlantı
  Ücreti Dahil
​​​​
 • Kampanyadan bireysel yeni Türk Telekom Prime müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerli olacaktır.​
 • Kampanya kapsamında kampanyaya katılan m​üşterilerimiz ilk 3 ay otomatik olarak Fullimitsiz (AKN'siz) paketlere taşınarak sınırsız internetten faydalanacak, 4. ay itibariyle 100 GB AKN'li pakete geçiş yapacaktır.
 • Kampanyaya katılan müşterilerimiz Prime ayrıcalıklarından faydalanacaktır.
 • Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), Prime İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 10TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dâhildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dâhil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Türk Telekom sabit telefon hattı olan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dâhil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10TL'dir.
 • Kampanyadan Yalın İnternet hizmeti (telefonsuz olarak) ile de yararlanılabilmektedir. Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 18 TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 10TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dâhildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10 TL (vergiler dâhil) Devre Hazırlama Ücreti, kampanya kapsamında ücretsizdir.
 • Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dâhil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dâhildir.
 • Kampanya Katılım Ücreti; Kampanya katılımlarında alınan 48TL (KDV dâhil) Alo Paket veya Yalın İnternet kampanya katılım ücreti, 24 ay boyunca aylık 2TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dâhildir.
 • Yukarıda kampanya kapsamında sunulan internet paketinin ücretlerine aylık 2 TL olan internet paketi kampanya katılım ücreti dâhildir.
 • Daha önce Türk Telekom evde internet hat sahibi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde internet başvurusu yapması durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
 • Satış anında, kampanya kapsamında, modem 24 ay boyunca indirimli olarak aylık 3TL taksitle sunulmaktadır. Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin internete erişimi için modem kullanım hakkı ücretsiz sunulmaktadır. Kampanya kapsamındaki modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş'den ses hizmeti alınmıyor olması halinde FİBERNET aboneliğinin iptal edilmesi veya her halükarda ses hizmeti ve FİBERNET Paket aboneliğinin birlikte iptali halinde, FİBERNET abonelerinin kullanımına sunulan HGW modemlerin, iptal başvurusunda eksiksiz iade edilmemesi durumunda, modem teslim tutanağında belirtilen bedeller tahsil edilir.
 • Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Prime İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası'yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 30 TL (vergiler dâhil) olacak şekilde ve toplam 150 TL'ye kadar (vergiler dâhil) faturaya yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dâhil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.
 • Pakete dâhil hizmetlerin (ay içinde) abonelik başlangıcından ay sonuna kadar gerçekleşen kullanımının bedeline Aylık Kısmi Kullanım Ücreti denir. Paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadarki (son gün dâhil) internet ve telefon kullanım bedelleri, seçilen hizmetlere ait paketlerin kampanyadaki indirimli ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dâhil paketlere geçiş yapılabilir. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler taahhüt ihlali ve kampanya iptali olarak değerlendirilir.
 • Kampanya taahhüt süresi içerisinde kampanyaya dâhil olmayan hizmetlere geçilememektedir. Aksi takdirde bu durum kampanya iptali ve taahhüt ihlali olarak değerlendirilir.
 • Müşterinin dâhil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütnamenin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • İnternet paketleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Abone, seçtiği paketin bağlantı hızına kadar destekleyen hızı  kullanacak olup, bu  hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) AKN'ye (adil kullanım noktasına) ulaştığında  AKN sonrası hızı, seçilen paketin bağlantı hızına göre, tablodaki değerlere düşürülecektir.

  Bağlantı Hızı AKN Sonrası Hız
  16 Mbps'ye Kadar 5 Mbps'ye Kadar
  24 Mbps'ye Kadar 8 Mbps'ye Kadar
  35 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  50 Mbps'ye Kadar 16 Mbps'ye Kadar
  100 Mbps'ye Kadar 24 Mbps'ye Kadar
 • Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Sözleşmeler için tıklayınız.

Taahhütname için tıklayınız.

 • *Paket GB; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Kampa​nyaya Özel Ücretsiz Servisler

  Diğer Başvuru Kanallarımız

  Bakmadan Geçmeyin

  Sıkça Sorulan Sorular

  Prime İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası ile ilgili detaylı bilgiler burada

  1- Kampanya hakkında bilgi alabilir miyim ve kimler yararlanabilir?

  ​​Prime İlk 3 Ay sınırsız İnternet Kampanyası, 31 Aralık 2017 tarihine kadar 24 ay taahhütlü ve bireysel müşteriler için geçerlidir. Kampanyadaki internet paketleri 24 ay boyunca indirimli fiyatlara sunulmaktadır.​

  Kampanya ile birlikte ayrıca indirimli modem fırsatından satış anında, 24 ay boyunca sadece aylık 3TL taksitle yararlanılabilir.

  2- Kampanya kapsamındaki ücretlendirme nasıldır?

  • İndirimli İnternet Paket Ücreti: Kampanya kapsamında internet paketleri 24 ay boyunca indirimlidir. 
  • İnternet Bağlantı ücreti: Yeni aboneliklerde alınan bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8TL taksitli olup kampanya paket fiyatlarına dahildir.​​​
  • Erişim Kampanya Katılım Ücreti: Kampanya katılımlarında alınan 48TL (KDV dahil) Alo Paket veya Yalın İnternet kampanya katılım ücreti, 24 ay boyunca aylık 2TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
  • İnternet Kampanya Katılım Ücreti: Kampanya katılımlarında alınan 48TL (KDV dahil) Alo Paket veya Yalın İnternet kampanya katılım ücreti, 24 ay boyunca aylık 2TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
  • Yalın İnternet Erişim Hizmeti Ücretleri: 
   • Kampanyadan telefon hattı olmadan yararlanmak istendiğinde, Yalın internet erişim ücreti 24 ay boyunca indirimli aylık 10TL olup, kampanya paket fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
   • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan müşterilerden bir defaya mahsus olarak alınan 10TL Devre Hazırlama Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
   • Sabit telefon hattı ve Türk Telekom evde internet hat sahipliği bulunan abonelerin, bir defaya mahsus peşin 10TL (vergiler dahil) Yalın internet geçiş ücreti alınır. ​​​
  • Sabit Telefon'la (ALO Paket) İnternete Erişim Hizmeti Ücretleri: 
   • Yeni sabit telefon (Alo Paket) hizmeti ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket Sabit Ücreti kampanya kapsamında 24 ay boyunca indirimli aylık 10TL olup, kampanya fiyatlarına dahildir. Kampanya taahhüt süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
   • Sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
   • Türk Telekom sabit telefon hattı olup Alo Paket'e geçiş yapmak isteyen abonelerden bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Geçiş Ücreti, kampanya kapsamında 10TL'dir.​​​
  • Evde internet ev içi kurulum ücreti: Modem kurulumu, bağlantı kontrolü ve internetin çalışır teslim edilmesi dahil olmak üzere hafta içi mesai saatlerinde değeri 90 TL; hafta içi mesai saatleri dışında veya hafta sonu değeri 150TL olan evde kurulum hizmeti ücretsizdir.

  3- İlk faturaya yansıyacak ücretler nelerdir?

  • Damga Vergisi: Bir defaya mahsus yansıtılır.
  • Bağlantı Ücreti: İlk taksidi yansıtılır.
  • Erişim Kampanya Katılım Ücreti: Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ve Alo Paket erişimi(sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlananlara ilk taksidi yansıtılır.
  • İnternet Kampanya Katılım Ücreti: Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ve Alo Paket erişimi(sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlananlara ilk taksidi yansıtılır.
  • Kısmi Kullanım Ücreti:
   • İnternet: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak yansıtılır.
   • Yalın internet erişim ücreti:  Yalın İnternet erişimi (telefonsuz) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
   • ALO Paket erişim ücreti: Alo Paket erişimi (sabit telefonlu) ile internet hizmetinden yararlanmayı tercih ettiyseniz, aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
   • Ücretli Evde internet katma değerli servislerinden (Türk Telekom Tivibu Web, vb) yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.​
  • Modem (Varsa); XTL modem taksiti ilk faturaya yansıtılır.
  • Satın alınan ücretli Katma Değerli Servis ücreti (Varsa): Ücretli Katma Değerli Servisleri'nden (Tivibu Go, Vitamin, ...) yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.
  • Alo Paket Bağlantı Ücreti (sadece internet ve telefon aboneliği olmayan müşteriler için):  Mevcutta sabit telefon hizmeti almayan yeni müşterilere vergiler dahil X TL(bir defaya mahsus) yansıtılır. (Ücretlendirme tablosuna bakılır.​​
  • Alo Paket Geçiş Ücreti (sadece telefon aboneliği olup internet aboneliği olmayan müşteriler için):  Mevcutta sabit telefon hizmeti alan yeni müşterilere vergiler dahil X TL (bir defaya mahsus) yansıtılır. (Alo Paket Geçiş Ücreti kontrol edilir)​​

  4- Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

  Bireysel aboneler için;

  • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport veya uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin bir sureti
  ​​​​​​

  Satış anında,kampanya kapsamında kablosuz modemler indirimli olarak sunulmakta olup 24 ay boyunca aylık 3TL'dir. Belirtilen indirimli fiyat internete ilk başvuru anında geçerli olup abonelik başlangıcından sonra modem talep edilmesi durumunda Taksitli Modem Kampanyası'ndan yararlanılabilir.

  FİBERNET Paketlerinde, FTTH (Eve Kadar Fiber) altyapısında hizmet alacak aboneler için, mülkiyeti Türk Telekomünikasyon A.Ş.'ye ait olan HGW modeme abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanır.

  Modeminizin arızalanması durumunda öncelikle 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca internet hattınızın aktif hale gelmesinden itibaren 7 iş günü içinde Türk Telekom Mağaza ve Ofislerine başvurarak modeminizi değiştirebilirsiniz. 7 iş gününden sonra ortaya çıkacak arızalardan modem üreticisi firma sorumludur; 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni aradığınızda gerekli kontroller sonrası modem arızasının tespit edilmesi durumunda üretici firma tarafından garanti kapsamında arızanın giderilmesi için ilgili firma servisine yönlendirilirsiniz.​​

  Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, ister hafta içi ister hafta sonu belirleyeceğiniz saatte randevu verilerek, ev içine kadar internet hattının getirilmesi, modem bağlantısının yapılması ve internetin çalışır halde teslim edilmesini kapsamaktadır. Türk Telekom Evde İnternet Kurulum Hizmeti, kampanya kapsamında 24 ay taahhütle ücretsizdir. 

  Ücretsiz evde kurulum hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.​​​

  ​​​​

  Diğer internet servis sağlayıcıdaki internet aboneliğini iptal ederek, Prime İlk 3 Ay Sınırsız İnternet Kampanyası'yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilir. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 150 TL'ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.​​

  Kampanyaya online başvurabilir, 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz.

  Ayrıca "İnternet" yazıp 6606'ya kısa mesaj (SMS) gönderin sizi hemen arayalım.

  ​​

  1. Kampanyadan yararlandıktan sonra gerçekleştirebileceğim abonelik işlemleri nelerdir?

  Kampanya başlangıcından 24 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yapılan tarife/hız paketinin aylık ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemeniz kaydıyla tarife değişikliği yapabilirsiniz.

  2. Kampanyada taahhüt süresi içinde internet erişim hizmetimi değiştirebilir miyim?

  • Yalın internet hizmetinden Türk Telekom Alo Paket internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom Alo paket hizmetine geçiş ücreti 16TL'dir.
  • Sabit Telefonlu internet hizmetinden Yalın internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Türk Telekom sabit telefon hizmetinden yalın internete geçiş ücreti 10TL olarak faturanıza yansıtılır.

  3. Kampanya taahhüt süresi sonunda tercih ettiğim tarifenin aylık ücreti değişir mi?

  Kampanyada taahhüt süresi sonunda indirimli kullanım sona erer ve seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarife fiyatı üzerinden ücretlendirilirsiniz.​

  4. İnternet aboneliğimi veya bağlantımı başka birine devredebilir, başka adrese nakil edebilir veya dondurabilir miyim?

  Devir, Nakil ve Hat Dondurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.​

  5. Kampanyayı iptal ettirebilir miyim?

  Kampanya iptali için 4441444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne veya Türk Telekom Satış Noktalarına başvurabilirsiniz.​

  6. Kampanya veya abonelik iptalinde çıkış bedeli ödeyecek miyim?

  Kampanya iptali: Taahhüt süresi dolmadan kampanya iptali durumunda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler (modem ve bağlantı ücreti için verilen indirimler dahil) alınır. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

  Abonelik iptali: Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda, taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Faturaya yansıyacak bedel için öncelikle taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamı ile kampanya başlangıcından kullanım gerçekleşen süre sonuna kadar sağlanan indirimler karşılaştırılır ve düşük olan tutar faturanıza yansıtılır. Bahse konu tutara ilaveten;

  • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
  • (varsa) Geriye dönük internet / Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri,
  • (varsa) ALO Paket kullanım ve bağlantı ücretleri,
  • (varsa) Bağlantı Ücreti kalan taksitleri,
  • (Varsa) Erişim Kampanya Katılım Ücretinin kalan taksitleri yansıtılır.
  • (Varsa) İnternet Kampanya Katılım Ücretinin kalan taksitleri yansıtılır.

  Ek olarak, İnternet paketinin/aboneliğin iptal edilmesi durumunda eğitim paket ücretlerinin de ceza bedeli faturaya yansıtılacaktır. Eğitim paketlerinin toplam cayma bedelleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

  EĞİTİM PAKETİ ADI TOPLAM CAYMA BEDELİ
  Hedefim İngilizce 96 TL
  Buki Paketi 99.90 TL
  TEDdy's Ready 99.90 TL
  HIZLIGO 49.90 TL
  Kayıp Sesler Ülkesi 99 TL

  7. Kampanya ile ilgili destek almak istediğimde nereye başvurabilirim?

  Kampanya ve aboneliğinizle ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya Türk Telekom Satış Noktaları'na başvurabilirsiniz.​

  ​​​​​​
  Başa Dön Hemen Başvur