Ana İçeriğin Başı

Mevcut Müşterilere Özel FİBERNET

Mevcut Müşterilerimize Özel TTNET FİBERNET

Mevcut müşterilerimizi "Hiper Hızlı İnternet Dünyası"na Taşıyoruz!

Evde İnternet Müşterileri​​

 • Aynı fiyatlarla
 • Aynı kotayla
 • Çok daha yüksek hızlarla

İNTERNETİ YENİDEN KEŞFEDİYOR....

Uygun Altyapı ve koşullardaki müşteriler, güncellenen yeni Fibernet paketleri ile 100 Mbps'ye kadar "fiber hızlı" internet kullanma ayrıcalığına sahip olacaklardır.

Bulunduğunuz lokasyonun altyapısı ve koşulları uygunsa kullanmakta olduğunuz internet paketiniz, kademeli olarak, FİBERNET Paketleri olarak güncellenecektir.

Üstelik geçişi tamamlanan yeni paketinizde ; faydalandığınız kampanyanızın koşullarında hiçbir değişiklik olmayacaktır.

Mevcut abonelerin fiber altyapısına geçişine özel FİBERNET Tarifeleri:​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

FİBERNET4

FİBERNET4

FİBERNET6

FİBERNET6

FİBERNET12

FİBERNET12

FİBERNET LİMİTSİZ

FİBERNET LİMİTSİZ

FİBERNET LİMİTSİZ

FİBERNET LİMİTSİZ

Sizinle FİBERNET4

Sizinle FİBERNET4

Sizinle FİBERNET6

Sizinle FİBERNET6

Sizinle FİBERNET12

Sizinle FİBERNET12

Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ

Sizinle FİBERNET LİMİTSİZ
 • Fiyatlara % 18 KDV ve % 5 ÖİV dahildir. Türk Telekom, paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Aylık adil kullanım noktası, FİBERNET4, FİBERNET6, FİBERNET12 Paketlerinde 25 GB; FİBERNET LİMİTSİZ (20 Mbps'ye kadar) Paketinde 75 GB; FİBERNET LİMİTSİZ (35 Mbps'ye kadar) için 100 GB; FİBERNET LİMİTSİZ (50 Mbps'ye kadar) ve FİBERNET LİMİTSİZ (100 Mbps'ye kadar) Paketlerinde 200 GB'dir. Paketlerin Aylık adil kullanım noktalarını geçen müşterilerin internet kullanım hızları 3 Mbps'e düşürülecektir.
 • 24 Mbps'ye kadar FİBERNET / Yalın FİBERNET paketlerinde, abonenin kullanmakta olduğu modemin ADSL Modem olması durumunda, hattının bulunduğu yerde alabileceği hız 20 Mbps'ye kadardır. VDSL modem kullanan abone 24 Mbps'ye kadar hız alabilmektedir.
 • 20 Mbps'ye kadar hızlı Fibernet paketleri için upload hızı 1 Mbps’ye kadardır.
  24 Mbps'ye kadar hızlı Fibernet paketleri için upload hızı 2 Mbps’ye kadardır.
  35 Mbps’ye kadar hızındaki Fibernet paketleri için 20 GB’a kullanımlar 3 Mbps’ye kadar upload hızında, 20 GB’tan sonraki kullanımlar ise 2 Mbps’ye kadar upload hızında gerçekleştirilir.
  50 ve 100 Mbps’ye kadar hızındaki Fibernet paketleri için 20 GB’a kullanımlar 4 Mbps’ye kadar upload hızında, 20 GB’tan sonraki kullanımlar ise 2 Mbps’ye kadar upload hızında gerçekleştirilir.
 • Kotalı FİBERNET paketlerde kota aşım ücreti 0,012451TL/MB 'dir.
 • Kotalı FİBERNET paketlerine abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam internet erişim ücreti (aylık ücret + kota aşım ücreti) 107 TL'yi geçemez.Aylık Maksimum İnternet Erişim Ücretine İşyerim Katma Değerli Hizmet Ücretleri Dahil Değildir.
 • FİBERNET Dönüşüm paketleri sadece bir defa için mevcut DSL paketlerinden FİBERNET paketlerine dönüşüm amaçlı yararlanabilir.Upsell, downsell ya da kampanya katılımı durumunda FİBERNET dönüşüm paketlerine paket değişikliği yapılamaz.
 • FİBERNET Dönüşüm paketlerinin yalın internet erişim ücreti mevcut yalın DSL paketleri yalın internet erişim ücreti (15TL/Ay) ile aynıdır. Ancak upsell, downsell ya da kampanya katılımı ile Yalın FİBERNET yeni /upsell paketlerine geçilmesi durumunda yalın fibernet erişim ücreti (18TL) ile faturalama yapılacaktır.
 • FİBERNET Hizmeti erişim hızı altyapı olanakları ile sınırlıdır. 100 megabit hız fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşılabilecek en yüksek hızı göstermektedir.
 • Uygun altyapı ve koşullarda olan mevcut DSL müşterilerimize, bulunduğu lokasyonun altyapı özelliğine göre FİBERNET Dönüşümü yapılmaktadır.
 • FİBERNET dönüşümleri yapılan müşterilerin kullanmakta olduğu mevcut DSL paketinin, aylık paket ücretlerinde, aylık kotasında, adil kullanım noktasında, aylık kota aşım ücretlerinde herhangi bir değişiklik olmamaktadır.
 • Dönüşümlerimizin büyük kısmı Genel Merkez tarafından yapılmakta olup, altyapı durumuna göre Türk Telekom Ofis veya 444 1 444 Türk Telekom TTNET Çağrı Merkez ekiplerimiz tarafından fiber dönüşümleri yapılmaktadır.
 • Altyapısı Fiber olmasına karşın, hat dondurmada, borçtan kapalı, üzerinde iş emri olan, Dönüşüme uygun olmayan kampanyalarda bulunan aboneler için FİBERNET Dönüşümleri yapılamamaktadır.
 • Mevcut DSL müşterilerimiz, FİBERNET Dönüşüm paketlerinde eşleniği olan DSL paketlerinden FİBERNET paketlerine dönüştürülebilmektedir. (Örn: NET4 müşterisi, FİBERNET4 Dönüşüm paketine dönüştürülmektedir.)
 • Uygun altyapı ve koşulları olan ancak FİBERNET Dönüşüm paketlerinde eşleniği olmayan DSL paketlerinde olan müşteriler, önce FİBERNET dönüşüm paketlerinde eşlenik olan bir DSL paketine upsell, ardından FİBERNET dönüşüm paketlerinde eşleniği olan FİBERNET dönüşüm paketine paket değişikliği yapılmaktadır. (Örn: NET4 İndirimli müşterisi, NET4 paketine upsell ardından da FİBERNET4 dönüşüm paketine dönüştürülmektedir.)
 • Altyapı durumuna göre ; müşterilerin FİBERNET dönüşümlerinde, müşterilere Türk Telekom Mülkiyetinde Modem verilebilmektedir..
 • Mevcut DSL paketi ile aynı koşullarda FİBERNET paketlerine dönüşümü yapılmış aboneler, upsell, downsell ya da kampanya katılımı yapmaları durumunda yeni müşteri teklifi olan FİBERNET tarifelerine geçişi yapılmaktadır.Bu sekilde paket değişikliği yapan aboneler eski DSL paketi koşulları yerine paket değişikliği yaptıkları FİBERNET paketi koşullarından yararlanmaya başlayacaklardır. "Yeni müşteri FİBERNET Paketleri için tıklayınız.
 • Yalın DSL müşterisi Yalın FİBERNET paketine dönüşümü sırasında, eski paketi ile aynı aylık yalın internet erişim ücreti ile ücretlendirilmeye devam edicektir. Ancak Yalın FİBERNET paketine dönüşümü sonrasında Upsell, downsell ya da kampanya katılımı durumunda; hareket edeceği Yalın FİBERNET paketi ile aylık yalın fiber internet erişim ücreti ile ücretlenmeye başlayacaktır.
 • FİBERNET paketine dönüşümü yapılan aboneler, upsell, downsell ya da kampanya katılımı ile paket değişikliği yaparak FİBERNET tekliflerine geçtikten sonra FİBERNET dönüşüm paketlerine geri dönememektedir.
 • Müşterilerimizin paket değişiklikleri altyapı durumlarına göre değişim göstermektedir.
 • Altyapı koşulları nedeni ile FİBERNET dönüşümlerinin birkısmında; "mevcut kullanıcı adı ve şifresi" değişebilmektedir. Bu lokasyonlarda söz konusu değişiklik dönüşüm yapılmadan önce müşterilere bildirilmektedir.
Ücretsiz Türk Telekom Servislerini Nasıl Kullanabilirim?

Ücretsiz Evde İnternet Servislerini Nasıl Kullanabilirim?

Ücretsiz Evde İnternet Servisleri'nin kullanımı hakkında bilgi almak için tıklayın.

PLUG-IN NEDİR? 

Sıkça Sorulan Sorular

FİBERNET ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​​​​​​​​​​​