Ev Telefonu Müşterilerine; Tivibu Uydu İkinci Bahar Kampanyası

​​​​​​İkinci Bahar Kampanyası ile Evde keyfin tam zamanı! Ev telefonunuz varsa şimdi avantajlı fiyatlarla Tivibu’lu olun, televizyon izleme keyfinizi katlayın.

24 ay kalma sözü veren ev telefonu müşterilerimize, yeni Tivibu üyeliğinde geçerli, 24 ay boyunca uydu paketleri indirimli sunulacaktır. Türk Telekom ev telefonu müşterilerine (teklif sunumunda müşterinin ilettiği cep telefonu numarasına) kampanya katılım şifresi gönderilecektir. Müşteri kendisine iletilen kampanya katılım şifresi ile Türk Telekom Bayi ve Ofislerinden veya 444 5 375 Tivibu Çağrı Merkezi kanallarından "Tivibu Uydu İkinci Bahar Kampanyasına" katılabilir.

Ücretsiz

  • Ev telefonu yeni ve mevcut müşterilerden kampanyaya katılım sağlayabilecek tarifeler: Ev Avantaj 100, Ev Avantaj 200, Evde Her Yöne 1200DK, Evde Her Yöne 600DK, Maksi Paket, Eko Paket, Sade Hat, Standart Hat ve Klasik Hat
  • "Ev telefonu Tivibu Uydu İkinci Bahar Kampanyası" yeni tivibu uydu üyeliğinde geçerlidir. Tivibu Uydu İkinci Bahar kampanyasına 24 ay kalma sözü verilmelidir.
  • Kırmızı Halı veya diğer ücretli içerikler, belirlenen tutarlar dahilinde olmayıp, bu içerikler izlendiği takdirde belirlenen ücretler faturaya yansıtılır.

Son Katılım Tarihi

31 Aralık 2021

Tivibu Uydu İkinci Bahar Kampanyası Ücretleri Bilgisi
Kampanya Kapsamındaki PaketlerKampanyasız Tarife Fiyatı (Aylık) *Kampanyalı Tarife Fiyatı (Aylık)**Kampanya Kapsamında Tarife ücretlerinde Sağlanan İndirim Tutarı (Aylık)Taahhüt süresiAktivasyon Ücreti
Aile Paketi 58 TL 18,90 TL 39,10 TL 24 Ay 1,5TL*24Ay 
Sinema Paketi 78 TL 28,90 TL 49,10 TL 24 Ay 1,5TL*24Ay 
Süper Paket 98 TL 34,90 TL 63,10 TL 24 Ay 1,5TL*24Ay 

*Kampanyalı Fiyat: Kampanya kapsamında sunulan Tivibu paketinin 24 aylık Taahhüt Süresi boyunca ödenecek olan vergiler dâhil aylık kampanyalı ücretidir.

**İndirim Tutarı: Kampanyada sunulan TİVİBU paketinin kampanyasız tarife ücreti (aylık) ile kampanyalı ücreti arasındaki farkı göstermektedir. Yukarıdaki tabloda yer alan kampanyalı fiyat tabloda belirtilen 24 aylık Taahhüt Süresi içerisinde geçerli olacaktır. Taahhüt süresinin bitiminde yürürlükte olan tarife ücreti geçerli olacaktır. Tarife bilgisi ve detaylar için www.tivibu.com.tr

24 ay taahhütlü Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.​​​​​​​


İlginizi Çekebilir