24 Ay Alo Fırsat Kampanyası

​​​​​​​​Türk Telekom'dan mevcut evde internet alo paket müşterilerine indirim fırsatı! ​​
​Türk Telekom Evde İnternet müşterileri 24 Ay Alo Fırsat Kampanyası ile ev telefonlarından indirimli Alo Paketler ile doya doya konuşmanın tadını çıkarıyor. ​​​

10TLAylık

 • Kampanyadan, Bireysel Alo Paket müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek faydalanabilir.
 • Taahhüt bitişine 12 aydan daha az kalan müşterilerimiz kampanyaya cezasız geçiş yapabilir.
 • Kampanya taahhüt süresi sonunda, abone mevcut paketinin yürürlükteki tarife liste fiyatları üzerinden faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında Alo Paket (THK) erişim ücreti 10 TL’dir.
 • PSTN’den Alo Pakete (THK’ya) dönüşüm yapılıyorsa;21 TL Bağlantı Ücreti alınmaktadır.
 • Kampanya kapsamında aşağıdaki tabloda yer alan Alo Dakik​a Paketlerden birisi seçilerek Alo Paket hizmetinden yararlanılabilir.
Tivibu Uydu İkinci Bahar Kampanyası Ücretleri Bilgisi
Telefon Tarife PaketleriAylık Paket Fiyatı Aylık Paket Kampanyalı FiyatAylık Erişim ÜcretiAylık Kampanyalı Erişim ÜcretiAylık Toplam Kampanyalı Fiyat
Alo Paket Konuştukça Öde--24 TL10,00 TL10 TL
Alo 100Dk12 TL6,9 TL16,9 TL
Alo 250Dk22 TL12,9 TL22,9 TL
Alo 500Dk40 TL18,9 TL28,9 TL
Alo 1000Dk56 TL24,9 TL34,9 TL
Alo Limitsiz Paket45 TL30,9 TL40,9 TL
 • Alo dakika paketleri için ücretsiz arama yönleri;
  Alo Paket Limitsiz paketi kapsamındaki ücretsiz arama yönleri; 3000dk; şehir içi, şehirler arası, uluslar arası 1. kademe sabit telefonlarına doğru yapılan aramalardır.
  Alo 100Dk, 250Dk;500Dk;1000Dk paketleri kapsamındaki ücretsiz arama yönleri şehir içi, şehirlerarası, Yurtiçi GSM ve Uluslar arası 1. Kademe sabit telefonlarına doğru yapılan aramalardır.
  Alo Paket Konuştukça Öde paket kapsamında ücretsiz dakika bulunmaz. 10 TL Alo Paket aylık erişim ücretine ek olarak arama yaptığınız sürece görüşme ücretlerini ödersiniz.
  444'lü özel servis aramaları şehir içi aramalardır. Ücretsiz dakikalar kullanılarak aranabilir.
 • 118XX ile başlayan rehberlik hizmeti veren numaralar ve 900’lü hatlar ücretsiz dakika kullanım yönlerine dahil değildir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi(internet+thk aboneliği birlikte iptal edilmektedir), paketinden daha düşük ücretli bir pakete geçmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz /servis/ ürünlerin, kampanya katılım ücretinin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ya da kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Mağazaları ve Ofisleri’ni ziyaret edebilir, 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
 • Kampanya 31 Mart 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Son Katılım Tarihi

31 Mart 2022​

İlginizi Çekebilir