İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi

İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi logosu

İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi logosu

İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi

​​​​​​​​​​İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi ile işitme ve konuşma engelli bireysel ev telefonu müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırarak iletişimlerine destek oluyoruz.​ Servisi aktif eden müşterilerimiz onları arayanlara özel hazırlanan anonsu dinletebilirler. ​​​​


Ücretsiz

  • Anons içeriği “Aradığınız kişi işitme engellidir, aramaya devam etmek istiyorsanız lütfen bekleyiniz. Dinlediğiniz anons ücretsizdir” şeklindedir.
  • İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisini ücretsiz kullanmak için gerekli evraklarınızla birlikte Türk Telekom Bayi ve Ofislerine başvurabilirsiniz. İlgili evrakların kontrolü sonrasında servisi aktif hale getirebilirsiniz.
  • Daha önce %25 indirim ve %25 ek fayda almak için başvuruda bulunan işitme engelli müşterilerimiz Online İşlem Merkezi üzerinden veya SMS ile servisi aktif hale getirebilir.
  • Servisi SMS ile aktif hale getirmek için ISITME ANONS yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. SMS ile İptal etmek için IPTAL ISITME ANONS yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
  • İptal işlemini Online İşlem Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Servis talebi alındığında, aktif edildiğinde ve iptal edildiğinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

İşitme ve Konuşma Engellilere Özel Anons Servisi ücretsizdir.

Mevcut abonelik evraklarına ek olarak;

Engelli için gerekli belgeler;

  • Engelli kimlik kartı veya Sağlık Kurulu Raporu (Fotokopi)
  • Talep ve Açık Rıza Belgesi (Asıl)

Diğer Erişebilirlik Servisleri

Yazılı Çağrı Merkezi görseli

Yazılı Çağrı Merkezi

İşitme ve konuşma engelli müşterilerimizin kullanımına özel Yazılı Çağrı Merkezi Hizmeti Online İşlem Merkezi üzerinden sağlanıyor!

Ücretsiz
Görüntülü Çağrı Merkezi görseli

Görüntülü Çağrı Merkezi

İşitme ve konuşma engelli müşterilerimizin kullanımına özel Görüntülü Çağrı Merkezi Hizmeti Online İşlem Merkezi üzerinden sağlanıyor!

Ücretsiz
Sesli Konum Bilgisi görseli

Sesli Konum Bilgisi

Sesli Konum Bilgisi Servisi ile bulunduğunuz konuma en yakın hastane, eczane, taksi ve karakol noktalarının adreslerine tek numara üzerinden dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz