ArayanıBil

ArayanıBil

​​​​​​​​​​​​​​​​​​ArayanıBil ile siz​i kimin, ne zaman, kaç kere aradığını öğrenmek artık çok kolay!

ArayanıBil servisi sayesinde, telefonunuz kapalıyken, ya da hatta telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Ayrıca Şimdi Ara özelliği sayesinde aradığınız numara kapalı ise, aradığınız kişi telefonunu açtığı zaman şimdi kendisine ulaşabilirsiniz mesajı iletilecektir. 
​Ayrıca ArayanıBil servisiniz aktif iken ulaşılamadığınız durumda sizi arayan aboneler size sesli mesaj bırakabilirler. Bırakılan sesli mesajları 999'i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.

ArayanıBil Servisini iki şekilde kullanabilirsiniz:​​
Ulaşılamayan Durumlar İçin: ArayanıBil Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS'le bildirir. Aynı zamanda ŞimdiAra servisi sayesinde karşı tarafa şimdi kendisini arayabilirsiniz mesajı iletilir​​​.

ARAYANIBIL yazıp 7073​'e gönderin.​​

9TLAylık

Numara değişikliği yapıldığı durumlarda ArayanıBil servis aboneliği sonlanacaktır. Numara değişikliği yapan abonelerimizin servisten yararlanabilmesi için servise tekrar abone olmaları gerekmektedir. Yeni abonelik ile birlikte ücretlendirme başlayacaktır.

Telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz olduğunuzda sizi arayan tüm numaraların bilgisi telefonunuzu açtığınız anda size iletilir. Şimdi Ara özelliği ise sadece Türk Telekom Mobil yönüne yapılan aramalar için bilgi gönderir.

​​​

ArayanıBil servisini aşağıdaki yöntemlerle aktifleştirebilirsiniz.

SMS ile:​

​ArayanıBil servisini iptal etmek için "IPTAL" yazıp 7070'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması ile:

ArayanıBil aktivasyon işlemlerinizi Türk Telekom Online İşlemler uygulamamızdan 7/24, hızlı ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

ArayanıBil servisi ile size bırakılan sesli mesajları 999​'i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.

​​​
​ArayanıBil Sesli Mesaj Merkezi'ne sesli mesaj bırakılması esnasında aboneler (mesaj bırakan) bulundukları tarifenin şebeke içi arama ücreti ile ücretlendirilirler. Ek olarak 1,80 TL hizmet bedeli yansır.

ArayanıBil Sesli Mesaj Merkezi'ne bırakılan mesajları dinlemek ücretsizdir.

Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

​​​

SMS ile:

​SMS'le ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda iptal etmek için "IPTAL" yazıp 7070'e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. ArayanıBil servisini her durum için iptal etmek için "IPTAL" yazıp 7070'e gönderebilirsiniz.

​​​

İlginizi Çekebilir

11855 TT Mobil Bilinmeyen Numaralar

11855 TT Mobil Bilinmeyen Numaralar
6,93TL

Dakika

Çağrı Engelleme

Çağrı Engelleme
5,49TL

Aylık

Kurum Fatura Ödemeleri

Kurum Fatura Ödemeleri
Ücretsiz