Xiaomi Mi Scooter 3

Xiaomi Mi Scooter 3

Xiaomi Mi Scooter 3 ile Güvenli ve Keyifli Sürüşler

30 km menzili, 25 km/sa maksimum hızı ve 600W’lık güçlü motoru ile keyifli sürüş deneyimi sunan Xiaomi Mi Scooter 3, aynı zamanda üç taraflı reflektör koruması ve arka çift balatalı fren sistemi ile güvenliği de ihmal etmiyor.

10.549TLAylık

Cihaz Marka/ModelAylık Ödeme TutarıTaahhüt Süresi
Xiaomi Mi Scooter 3832 TLFaturaya Ek x 12 Ay

*Kampanya katılımı için 3.200 TL ön ödeme yapılması zorunludur. Yukarıdaki fiyat 3.200 TL ön ödeme yapılacağı durumda geçerli faturaya yansıyacak aylık tutardır.


Peşin​​​​​

Tavsiye Edilen Peşin Satış Fiyatı10.549 TL*

*Tavsiye edilen kampanyalı peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Xiaomi Mi Scooter 3- Cihaz Özellikleri
Özellikler
Ebat108*43*114 cm
Ağırlık13.2 kg
Maksimum Hız25 km/s
Menzil30km
Motor Gücü30oW
Taşıma Kapasitesi100 KG
MenşeiÇin

Kimler Faydalanabilir?

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Türk Telekom Mağazaları

İlginizi Çekebilir

Huawei

Watch GT3 Pro Titanyum

1135TL

Faturaya Ek x 12 Ay

9.999TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele

Huawei

Huawei Watch GT3 Pro Silikon

849TL

Faturaya Ek x 12 Ay

7.499TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele