Huawei Watch GT3 Pro Silikon

Huawei Watch GT3 Pro Silikon

Kusursuz Uyum !

Etkileyici Tasarım, Haftalarca süren Pil Ömrü, 7/24 Sağlık Kontrolü​​​​

7.499TLAylık

Tarifeye Ek

Cihaz Marka/Mod​elAylık Ödeme TutarıTaahhüt SüresiÜrün Rayiç Bedeli (Vergiler Dahil)
Huawei Watch GT3 Pro Titanyum849 TLTarifeye Ek x 12 Ay9.984 TL


Peşin​​​​​

​​Tavsiye Edilen Peşin Satış Fiyatı7.499 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Teknik Özellikler
Dayanıklılık: 5ATM
Şarj Gücü ve Süresi (Pil Ömrü): 14 gün Batarya ömrü&530 mAh batarya kapasitesi
Ekran: 1.43 inches
Ağırlık : 54g
Telefon ile Görüşebilme: Var

Kimler Faydalanabilir? Koşullar Nedir?

  • Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.
Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Türk Telekom Mağazaları

İlginizi Çekebilir

Huawei

Watch GT3 42mm Metal

735TL

Faturaya Ek x 12 Ay

6.499TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele

Huawei

Watch GT3 42mm Deri

575TL

Faturaya Ek x 12 Ay

4.999TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele

Huawei

Watch GT 2 Pro

366,99TL

Faturaya Ek x 12 Ay

3.099TL

Peşin Cihaz Ücreti

İncele