Ana İçeriğin Başı

Pttcell Mini 1GB Tarifesi

03.06.2021 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin ücreti belirtilen tarih itibariyle KDV ve ÖİV dahil 41 TL olarak güncellenecektir.  Güncelleme, halihazırda ilgili tarifeden taahhütsüz olarak faydalanmakta olan mevcut müşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüdü devam eden aboneler, taahhütlerinin bitmesinin ardından güncel ücret üzerinden ücretlendirilecektir.

1 Şubat 2021 tarihi itibarıyla tarifenin ücreti 39,78 TL olarak güncellenmiştir.

Pttcell Mini 1 GB Tarifesi 22 Mart 2019 itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

Pttcell Mini 1GB Tarifesi'nde 04.02.2020 tarihi itibariyla güncelleme yapılacak olup, ilgili tarifenin KDV ve ÖİV dahil 33 TL olan ücreti belirtilen tarih itibariyle 39 TL olarak güncellenecektir. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra 39 TL olacak şekilde güncellenecektir.

Faturalı Pttcell Mini 1GB Tarifesi’nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 39 TL'dir. Tarife kapsamında grup içi sınırsız dakika, yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 500 SMS ve yurt içi 1GB cepten internet kullanım hakkı verilecektir.​​​​​

​​
Pttcell’lilerle Sınırsız
Yurtiçi Her Yöne 500 Dk
Yurtiçi Her Yöne SMS 500 SMS
Yurtiçi Cepten İnternet 1 GB
Kota Aşımı SMS  Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
Kota Aşımı Konuşma Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
​​
​​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.