Ana İçeriğin Başı

Hayalinizdeki akıllı telefona, ön ödeme yaparak indirimli fiyatlarla sahip olabilir, kendinize uygun taksit planını oluşturabilirsiniz.

TL

0 TL ön ödeme yaparak özel kampanya indirminden faydalanabilirsiniz

TL

*Eski telefon değeri detaylarda yer alan koşulları sağlayan cihazlar için geçerlidir. Telefonunuzun durumuna göre değişmektedir.

**Kampanya indirimi, eski cihaz bedeli ve yapılan ödemenin toplamına göre değişmektedir. Eski cihazın değeri kampanya indirimine dahil edilmiştir.

Aylık taksitlere tarife indirimleri dahil değildir. Faydalandığınız kampanyada tarife indirimi sunuluyorsa faturanıza ayrıca yansıtılacaktır. Seçmiş olduğunuz cihaza ait detaylı fiyat bilgileri için ilgili cihazın kampanya sayfasını inceleyebilirsiniz.

​​

Şık tasarım, uygun fiyat

Şık tasarıma sahip Vestel V Tab 7010 avantajlı tekliflerle Türk Telekom Mağazaları’nda!​​​​​​​​​​​​​

​​​​
AKILLI TELEFONA EK
24 Ay 11 TL
36 Ay 8 TL
Vestel V Tab 7010 Teklifleri Peşin Fiyatı
PEŞİN
189 TL
​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​
Ekran7" HD 1024 x 600
Kamera5 MP Arka Kamera
İşlemci1.2 GHz Dört Çekirdek
RAM / Dahili Hafıza1 GB / 8 GB
İşletim SistemiAndroid
Boyutlar188.5x 108.3 x 10.5mm
Batarya2500 mAh
Diger32GB’ a kadar arttırılabilir hafıza
​​​​

Akıllı Telefona Ek:

Son 90 gün içerisinde Türk Telekom’un sunmakta olduğu akıllı telefon kampanyasından taahhütlü olarak faydalanmış, ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış Bireysel müşterilerimiz “Akıllı Telefon Alanlara Tablet Kampanyası”ndan faydalanabilecektir.

Peşin Kampanya Modeli:

Çalışan tarifesi haricindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.

 • Kampanya 5 Aralık 2016 – 30 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası’ndan 24 veya 36 ay taahhütle faydalanılabilir.
 • Akıllı telefona ek tablet kampanyası Türk Telekom’dan taahhütlü akıllı telefon alanlar için geçerli olup cihaz kampanyasındaki yararlanma koşulları geçerliliğini aynı şekilde koruyacaktır. Reeder A8i tablet kampanyasının tanımlanması ile birlikte müşterinin üzerinde iki ayrı cihaz kampanyası tanımlı olacaktır. 
 • Mevcut durumda Türk Telekom tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak son 90 gün içerisinde yararlanan müşteriler Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası'dan sadece bir kez yararlanabileceklerdir
 • İkinci cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası’ndan faydalanabilir ancak sadece aksesuar kampanyasından faydalananlar bu kampanyadan faydalanamaz.
 • Türk Telekom’un Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası’ndan faydalanacak cihaz sayısını bireysel müşteriler için TC Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısını dikkate alarak, 1 (bir) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır. 36 ay taahhütlü cihaz kampanyalarından faydalanılması durumunda alınabilecek cihaz sayısı 1 (bir) adet ile sınırlıdır.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, TÜRK TELEKOM tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
 • Vestel V Tab 7010 için 24 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 11 TL, 36 ay taahhüt süresi boyunca cihazın aylık cihaz taksidi 8 TL’dir.
 • Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası cihaz kampanyalarının tarifeye ek, internet paketli, ikinci cihaz kampanya modelleri içerisinde yer alan tüm tarifeler ve diğer tablet kampanyalarının geçerli olduğu tüm tarifeler ile geçerlidir.
 • Akıllı Telefona Ek Tablet Kampanyası’nda cihaz kampanyalarındaki tarife geçiş kuralları aynen geçerlidir.
 • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarına ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
 • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
 • Taksit Planlama Sistemi’nden faydalanan müşterilere, tarafınızdan kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Yabancı uyruklu müşteriler cihaz kampanyalarından faydalanamaz.
​​​​​