Ana İçeriğin Başı

Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifeleri artık daha avantajlı!

Tarife Bilgisi

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına iş arkadaşlarıyla çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren "Emniyet Genel Müdürlüğü VPN Tarifeleri"!​​​​

İlgili tarife 03.08.2018 tarihinde abone alımına kapatılmıştır.​​

Emniyet Genel Müdürlüğü VPN Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
EGM VPN1 Tarifesi,EGM_VPN2 Tarifesi 
Tarife Ücreti** 24,21 - 13,68 TL
Aylık Yurt içi Grup İçi Görüşme Konuşma** Sınırsız - 5400 Dk
Yurt içi Türk Telekom mobil Yönüne Yapılan Aramalar 20,42 Kr/Dk 
Yurt içi Sabit Hatlar Yönüne Yapılan Aramalar 40,83 Kr/Dk
Yurt içi Diğer Operatörler Yönüne Yapılan Aramalar 54,89 Kr/Dk
SMS 11,4 Kr/SMS
Yurt içi Cepten İnternet Kullanımı 0,157189 Kr/Kb

(*) Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1 tarifesinin aylık ücreti 24,21 TL'dir ve bu tarifeye taahhüt verilemez. Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2 tarifesinin aylık ücreti, 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 ay boyunca 13,68 TL, taahhütsüz aylık ücret ise 20,52 TL'dir. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren yeni taahhüt vermemiş müşteriler için taahhütsüz tarife ücreti geçerli olacaktır.

(**) Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1 tarifesinin grup içi sınırsız konuşma süreleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2 tarifesinin 5400 dk grup içi konuşma süreleri, yurt içi olmak şartıyla Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1, Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2, EGM Kamu Mini, EGM Kamu Midi, EGM Kamu Maksi, EGM Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri, yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır.

(***) Türk Telekom mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​​​​
​​
 • Tarife değiştirmek isteyen müşteri EGM Protokol Tarifesi'nde ise kimlik ibrazına gerek olmaksızın SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla tarife değişikliği yapılabilir, ancak diğer tarifelerdeki müşterilerin tarife değişiklikleri Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği ibrazı sebebiyle bayilerimiz aracılığıyla yapılmaktadır.
 • Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2 Tarifesi'ne SMS ile geçiş yapılabilmesi için EGM VPN2 yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının ve referans oldukları yakınlarının faydalanabileceği tarife, paket ve cihaz kampanyalarından, kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla EGM kadrosunda çalışan veya emekli olmuş personel, Polis Akademisi, Polis Koleji ve Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de faydalanabilmektedir.
 • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom mobil,, Taraftar, Türk Telekom evde internet ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olmak isteyen müşterilerimizin Türk Telekom Grup Mağazaları'na giderek nüfus cüzdanı, Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği ibraz etmeleri ve geçiş formu doldurmaları gerekmektedir. (Adlarına kayıtlı son 2 aya ait sabit faturalarını ibraz etmeleri gerekmemektedir.) 
 • Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanları en fazla 3 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar. Referans detayları için Tıklayın
 • Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifeleri'ne mensup müşteriler kendi adlarına 7 hat alabilirler.  
 • Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2 Tarifesi'nde 22.08.2019 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup güncellemeye ilişkin detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2 Tarifesi'nin taahütsüz ücreti 22.08.2019 tarihi itibarıyla 20,52 TL olacak şekilde, 12 fatura dönemi taahhütlü ücreti ise 13,68 TL olacak şekilde güncellenecektir.Taahhüdü devam eden müşterilerimiz ücret artışından etkilenmeyecek olup, taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1 Tarifesi'nde 17.11.2020 tarihi itibarıyla güncelleme yapılacak olup güncellemeye ilişkin detaylar aşağıda belirtildiği gibidir.Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifesi'nin ücreti 17.11.2020 tarihi itibarıyla 24,21 TL olacak şekilde güncellenecektir.Taahhüdü devam eden müşterilerimiz ücret artışından etkilenmeyecek olup, taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Tarifelere yalnızca Emniyet Genel Müdürlüğü çalışan kimliğiyle veya Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifelerine kayıtlı müşterilerin referansıyla kayıt olunabilir. 
 • Tarifeler, yeni hat tesisi, numara taşıma, Türk Telekom Mobil/GPO faturalı ve faturasız tarifelerinden geçişe açık olacaktır.
 • Tarifelere faturalı Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1, Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2, EGM Kamu Midi, EGM Kamu Maksi, EGM Kamu Mega, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri'nden direkt geçiş yapılabilir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • Tarifeler kapsamında sunulan grup içi sınırsız konuşma süreleri, yurt içi olmak şartıyla Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1, Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2, EGM Kamu Mini, EGM Kamu Midi, EGM Kamu Maksi, EGM Kamu Mega, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri, yönlerine yapılacak aramaları kapsamaktadır. Başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapıldığı takdirde, tarifeler kapsamındaki dakikalar silinecektir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Emniyet Genel Müdürlüğü_VPN2 Tarifesi’nin aylık ücreti, 3 Ağustos 2018 itibarıyla 18 TL olarak güncellenmiştir. Mobil tarifeye taahhüt vermiş ve taahhütleri devam eden müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca bu artıştan etkilenmeyecek olup, 3 Ağustos tarihi sonrasında taahhütlerini yenileyecek olan müşterilerimizin indirimli aylık ücretleri 12 TL olacaktır.
 • Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifesi aylık ücreti 3 Ağustos 2018 itibarıyla 19 TL olarak güncellenmiştir. Taahhüdü bulunan müşterilerimiz, taahhüt süreleri boyunca bu artıştan etkilenmeyecektir.
 • Sadece Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2 Tarifesi'ne taahhüt verilebilir.
 • Tarifeye kaydolan müşteriler, tarifeye kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabileceklerdir. Taahhüt kapsamındaki aylık indirimli tarife ücreti müşterinin taahhüt verdiği fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tarife kapsamında 12 ay  Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren güncel taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır. Ancak, yeniden taahhüt vermek isteyen müşteriler SMS aracılığıyla taahhüt verip tekrar 12 fatura dönemi boyunca ilgili dönemde geçerli olan indirimli tarife ücretinden yararlanabilecektir. 
 • 12 fatura dönemi boyunca tarifede kalacağına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ve şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına toplam yararlandığı indirim tutarı ile taahhüdü sonlandırdığınız an itibariyle kalan ay kadar indirimli tarife ücreti arasında daha düşük olan tutar yansıtılacaktır. Taahhüde uyulmazsa yararlanılan toplam indirim ile kalan ay ücretler toplamından müşteri lehine olanı yansıtılır.
 • Tarifeye taahhüt verip sonrasında Şirketimiz faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak tarifeler kapsamında taahhüt karşılığı sunulmakta olan aylık ücret indirimleri devam etmeyecektir.
 • Tarifeye taahhüt verip 12 fatura döneminden sonra hatlarını iptal etmeleri/iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Türk Telekom mobil /GPO faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır.
 • Tarifelerin herhangi birinde 12 fatura dönemi boyunca kalma taahhüdünde bulunan müşterilerimiz 12 fatura dönemi bitmeden Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2, EGM Kamu Midi, EGM Kamu Maksi veya EGM Kamu Mega Tarifesine geçiş yaptıkları durumda; indirimli taahhütlü ücretlerden yararlanılmak istenirse geçiş yapılan tarifede tekrar 12 fatura dönemi için taahhüt verilmesi gerekmektedir, bir önceki taahhüde ait indirim geçiş yapılan yeni tarifede devam etmez. 12 fatura dönemi boyunca  Türk Telekom mobil faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerin taahhüt sürelerinin bitmesinin ardından tekrar taahhüt verilmemesi durumunda taahhütsüz güncel tarife ücretleri geçerli olacaktır.
 • Tarifeniz kapsamındaki kalan kullanımlarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 5555 e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Bu servis dakikalar ve smsler için 6 saat, internet için ise 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Kalan kullanım sorgulama tabında yer alan aşağıdaki bilgiyi de çıkartabiliriz bu durumda.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı
​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​