Ana İçeriğin Başı

Aynı anda ister bilgisayardan ister telefondan isterse de tabletinden internet kullanmak isteyenlerin Türk Telekomlu olmak için bir nedeni var! Hem de ister modemli ister modemsiz seçenekleriyle!

19TL'den başlayan fiyatlarla Evimde Mobil Wifi tarifeleri ile dilediğiniz yerden internete bağlanmanın keyfini yaşayabilir; dilediğiniz zaman özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan da internete erişebilirsiniz.

Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.

​​​​
​​
​​
Evimde Mobil Wifi Tarifeleri Ücretlendirme Bilgisi
Taahhütlü Ücret
Taahhütsüz Ücret
Evimde Mobil Wifi 20GB
29 TL*
39 TL**
Evimde Mobil Wifi 50GB
64 TL*
84 TL**
Evimde Mobil Wifi 100GB
135 TL*
165 TL**
Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB
56 TL*
59 TL**
Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB
95 TL*
98 TL**
Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB
150 TL*
163 TL**

(*) Belirtilen fiyat, tarifeye numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu yoluyla gelen bireysel müşterilerimize, 24 ay taahhüt koşulu ile sunulmaktadır.

(**) 24 fatura dönemi sonunda geçerli olacak fiyatlardır.

​​​

Belirtilen fiyatlar 7 ekim itibarıyla Evimde Mobil Wifi Tarifeleri'ne gelen müşteriler için geçerlidir.

​​

Türk Telekom Mağazalarına gelerek Evimde Mobil Wifi Tarifelerine geçiş yapabilirsiniz.

 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurtiçi ücretleri geçerli olacaktır.

  Evimde Mobil Wifi Tarifeleri Aşım Ücreti Bilgisi
  YURTİÇİ AŞIM*
  SMS Güncel aşım ücretleri için tıklayınız.
  İNTERNET Data stoplu
 • Evimde Mobil Wifi 100GB ve Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB Tarifeleri'nin sms ücretlendirmesi 46,68 Kr/SMS'tir.
 • Tarifelere, yeni hat tesisi ve numara taşıma yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Evimde Mobil Wifi Tarifelerinde 24 ay taahhütlü tekliflerde olan müşterilerimizin taahhütleri sona erdiğinde taahhütsüz fiyatlar üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Modemli tarifelerde Wi-Fi Modem temlikli olarak verilir, 24 ay sonunda modemin mülkiyeti aboneye ait olur.
 • Evimde Mobil Wifi 50GB ve Evimde Mobil Wifi 100GB Tarifeleri'ne; Evimde Mobil Wifi 20GB Tarifesi'nden Evimde Mobil Wifi 50GB ve Evimde Mobil Wifi 100GB Tarifesi'ne, Evimde Mobil Wifi 50GB Tarifesi'nden Evimde Mobil Wifi 100GB Tarifesine geçiş mümkündür. Modemli tarifelerdeki abonelerin, tarifesinden daha yüksek ücretli Evimde Mobil Wifi Tarifeleri'ne geçiş imkanı yoktur.
 • Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB ve Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB Tarifesi müşterilerine özel Tivibu Go yönüne geçerli ek 5GB internet faydası verilecektir. Bu fayda müşterinin 24 ay taahhüt süresi boyunca geçerli olacak olup müşterinin hattına her ay otomatik tanımlanacak ve kalan faydalar bir sonraki döneme devretmeyecektir.
 • Yukarıda belirtilen Tivibu Go yönüne geçerli ek 5GB internet faydası, 7 Ekim 2019 itibarıyla Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB Tarifesi'ne gelen müşterilerimiz için de geçerlidir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında numara taşıma ve yeni hat tesisi ile tarifelere geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarifeye kayıt olan müşterilerimizin; tarifenin ıslak imzalı taahhütnamesinde de yer aldığı üzere, yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Bu tarifeler sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir. Paketlere tanımlı olan ücretlendirme yapısı ve veri kullanım hakları yurt içi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC'de geçerli değildir.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi  içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • 24.07.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi abonenin faturasına yansıtılır.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • KDV ve ÖİV dahildir.
 • İnternet hakkı biten müşterilerimiz, "MOBIL EK" yazıp 5555'e göndererek ek data paketlerinden faydalanabilirler.
 • İlgili ek data paketi kapsamında 10GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti KDV ve ÖİV dâhil 15 TL'dir.
 • Mobil Wifi Ek Data Paketi'nden Evimde Mobil Wifi 20GB, Evimde Mobil Wifi 50GB, Evimde Mobil Wifi 100GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 20GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 50GB, Evimde Mobil Wifi Modemli 100GB Tarifeleri'nde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Aboneler SMS göndermek ve ya müşteri hizmetlerini aramak suretiyle pakete katılım için başvuruda bulunabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak, müşteri paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanmaya başlayacaktır. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketi iptal etmek isteyen aboneler SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.  
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. İlgili paket geçerlilik süresi sonunda sona erecek, tekrar yenilenmeyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde birden fazla kez satın alınabilecektir.
 • Müşterinin paketi iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir.
 • Paketin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​