Rakipsiz Paketleri

Rakipsiz Paketleri

20 GB

İnternet

750 DK
250 SMS

Rakipsiz Paketleri

10 Ekim 2023 tarihi itibarıyla Fenercell Rakipsiz 20GB, GSMobile Rakipsiz 20 GB ve Konyaspor Rakipsiz 20GB Tarifelerinin Prime özelliği kaldırılmış olup tarifeler kapsamında sunulan Prime Ayrıcalıkları sona ermiştir.

Rakipsiz 6-12-20GB Paketlerinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir

Taraftarlarımıza özel faturasız Rakipsiz Paketleri 20GB cepten internet seçenekleri ile Türk Telekom’da!

Yeni Rakipsiz Paketleri ile abonelerimize 20​GB cepten internet​ seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 250 SMS sunuyoruz.
Üstelik, taraftar hatlarla sınırsız konuşma avantajı ile!​​

55TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Rakipsiz 20GB Paketi
Paket İçeriği750DK
250 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
20GB
Paket Ücreti55 TL/Ay
​Nasıl Alınır?RAKİPSİZ 20GB yaz 5555'e gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

* Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma faydası tüm faturalı ve faturasız GSMobile, Fenercell, Taraftar, TrabzonCell, Bursa SporCell, Kartalcell, KonyaCell, FC Barcelona, Rakipsiz, KafkafCell, İzmir ve Samsuncell hatlarını aramalarda kullanılabilir.

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

Taraftarlarımıza özel sunduğumuz faturasız taraftar paketlerindeki abonelerimiz;
Rakipsiz 6GB Paketine geçmek için RAKİPSİZ YENİ 6GB, Rakipsiz 12GB Paketine geçmek için RAKİPSİZ 12GB, Rakipsiz 20GB Paketine geçmek için RAKİPSİZ 20GB, yazıp 5555'e SMS göndererek, paketi satın alabilirler.

 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Rakipsiz 6GB Paketi’nin fiyatı aylık 34 TL, Rakipsiz 12GB Paketi’nin fiyatı aylık 42 TL, Rakipsiz 20GB Paketi’nin fiyatı aylık 55 TL’dir.
 • Mevcut Taraftar tarifesi kullanan abonelerimiz içinse Rakipsiz 6GB Paketi’nin fiyatı aylık 44 TL, Rakipsiz 12GB Paketi’nin fiyatı aylık 52 TL, Rakipsiz 20GB Paketi’nin aylık fiyatı 65 TL’dir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden faturasız Rakipsiz 6GB Paketine kayıt olmak isteyen müşteriler aylık 44 TL'ye, Rakipsiz 12GB Paketinden 52 TL’ye, Rakipsiz 20GB Paketinden 65 TL’ye yararlanabilirler.
 • Kayıt olunan paket, 30 gün için​de birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Rakipsiz 6GB Paket iptali için İPTAL RAKİPSİZ 6GB, Rakipsiz 12GB Paket iptali için İPTAL RAKİPSİZ 12GB ve Rakipsiz 20GB Paket iptali için İPTAL RAKİPSİZ 20GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. 5555’e gönderilen SMS’ler ücretsizdir. İptal durumunda verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell, GSMobile, Konyasporcell ve Rakipsiz numarası ise, numaranın tekrar Rakipsiz tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Rakipsiz tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
PaketKayıtKalan SorgulamaPaket İptali
Rakipsiz 20GB PaketiRAKIPSIZ 20GB yaz 5555'e gönderKALAN RAKIPSIZ 20GB yaz 5555'e gönderIPTAL RAKIPSIZ 20GB yaz 5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Haftalık İnternet

Hızlı Paketler

5 GB

İnternet

 • Ücretsiz BiP ve YaaY

 • Bi' Dünya Fırsat Avantajları

175TL

Haftalık