Ramazan Sahur Kampanyası

30 GB

İnternet

Ramazan Sahur Kampanyası

Türk Telekom İle Sahurlarınız Bol İnternetli Geçsin!

Ramazan ayı boyunca satın alabileceğiniz, fatura dönemi boyunca gece 00:00 06:00 saatleri arasında geçerli 30GB cepten internet 9,18TL ​​​​
Sahur 30GB yazıp 5555'e gönderin.

Cepten İnternet
30 GB


9,18TL1 Aylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

 • Sahur 30GB paketi 13 Nisan 2021 - 13 Mayıs 2021 tarihleri arasında Türk Telekom Uygulaması​​ üzerinden bireysel faturalı müşteriler için satışa açılmıştır. BİMcell, POcell, Pttcell, Teknosacell, Vestelcell, Saniyeli Hepsi Bir, Faturalı Hepsi Bir, Başlangıç ve Referans tarifeleri, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Ailece 6GB Tarifesi, Ailece 15GB Tarifesi, data tarifeleri ve Ortak tarife dışındaki bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler belirtilen tarihlerde Türk Telekom Uygulaması​ üzerinden pakete kayıt olabilirler.
 • Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil Sahur İnternet Paketi için 9,18 TL'dir.
 • Paket kapsamında fatura dönemi boyunca gece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında 30 GB yurt içi internet kullanım hakkı ile cebinizden internete bağlanabilirsiniz.
 • Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı fatura dönemi çerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, fatura dönemi sonunda silinir.
 • Paket kapsamındaki internet hakkının sona ermesinin ardından, hattınıza tanımlı başka paket yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Paket iptal edilmediği durumda otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 2 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Paket yalnızca SMS kanalından ve kampanya tanıtım kanallarından satışa sunulmaktadır. SMS ile paketi satın almak için Sahur 30GB yazıp 5555'e gönderebilirsiniz.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL Sahur 30GB yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden iptal edebilirsiniz; iptal etmediğiniz durumda paket her fatura dönemi otomatik olarak yenilenir.
 • Paketi iptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı fatura dönemi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
 • Paketin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.


İlginizi Çekebilir