Ana İçeriğin Başı

Kafam Rahat Paketi

Büyüklerimize Özel Kafam Rahat Paketiyle 2 ay boyunca geçerli Her Yöne 500 Dakika, 100 SMS ve 100 MB cepten internet sadece 19 TL!

Paket Bilgisi

Kafam Rahat Paketi’nde yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve 100 MB cepten internet sadece 19 TL ! Üstelik paket içeriğindeki tüm dakika, SMS ve cepten internet hakları 60 GÜN boyunca geçerli!

Siz de 50 yaş ve üzerindeyseniz, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelip KAFAMRAHAT yazıp 5555'e SMS gönderin, Kafam Rahat Paket’iniz cebinize gelsin.

24.12.2020 tarihi itibarıyla Kafam Rahat Paketi otomatik yenilemeye ve tekrar satın alıma kapatılacaktır. Kalan hakları olan müşteriler paket kullanım süresi sonuna kadar haklarını kullanabileceklerdir.
Satın alabileceğiniz benzer içerikli paketler için tıklayınız.

19TL/60 Gün
Her Yöne Konuş​ma
500 dk
Her Yöne Mesajlaşma
100 SMS
Cepten İnternet
100 MB

KAFAMRAHAT yazıp 5555e gönderin.
​​​​​​​​​​​​​​​​
Hangi Paket? Kafam Rahat Paket
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 100 SMS + 100 MB İnternet
Paketim Kaç Ay Geçerli? 2 AY
Ne Öderim? 19 TL
Nasıl Alırım? KAFAMRAHAT yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
 • Emeklilere özel Kafam Rahat Paketi'ni satın alan müşteriler paketlerinin aktif olduğu 60 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 100 MB cepten internet hakkından faydalanabileceklerdir.
 • Paketten Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan,Hemşehrim tarifeleri Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerde bulunan müşterilerimiz ile yeni hat alarak ve numarasını taşıyarak gelen 50 yaş ve üzerindeki müşteriler yararlanabilir.
 • Pakete kayıt, Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir. Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Türk Telekom bireysel faturasız mobil tarifelerine gelen müşterilerin, Kafam Rahat Paketi yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, gelmelerinin ardından 30 gün içinde KAFAMRAHATyazıp, 5555 'e mesaj atarak Kafam Rahat Paket'in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Kafam Rahat Paketi'nin ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen aboneler için KDV-ÖİV dahil 19TL'dir. Paketten yararlanılabilmesi için 50 yaş ve üzeri bir TCKN ile pakete kayıt olunması gerekmektedir. Bir TCKN ile sadece bir telefon numarası için kayıt olunabilir.
 • Pakete kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki şirketimiz Bimcell tarifelerinden, şirketimiz diğer faturasız tarifelerine tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 19TL'dir.
 • Numara taşıma ile gelen ve Kafam Rahat Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Kafam Rahat Paketi'nin teklif kapsamındaki arama, SMS ve cepten internet kullanım haklarının geçerlilik süresi 60 gündür. Belirtilen sure içerisinde kullanılmayan dakikalar 60 gün sonunda silinecektir. Müşterilerin paketi satın alabilmeleri için bakiyelerinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.
 • Kafam Rahat Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 60 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 60. günde gerçekleşir.
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 59 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. 59 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 59 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
 • TTNET Mobil, Türk Telekom mobil ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketten yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Türk Telekom mobil, TTNET Mobil hattında paket tekrardan satın alınmalıdır.
 • Kafam Rahat Paket'i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS'ler özel servis numaralarını, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.

Kafam Rahat Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN KAFAMRAHAT yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca paketinizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*122#’yi tuşlayarak ya da Online İşlemler’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Kafam Rahat Paketi 60 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL KAFAMRAHAT yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

İnternet apn üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

​​​​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.