Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom’dan ayda 2GB Hediye İnternet!*

6 ay boyunca ayda 2 GB hediye interneti, Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Zonguldak illerinde, Renkli Tarifelere, Şanslı Tarifelere veya Aşmayan Tarifelere gelen müşteriler Türk Telekom mağazalarından alabiliyor.

Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Zonguldak illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Renkli Tarifelerden birini alın, 2 GB hediye internetin sahibi olun!

*Ayda 2 GB ile sınırlı olmak üzere 6 ay boyunca geçerlidir.

​​​​
Hediye 2 GB Kampanyası Ücret Bilgisi
Renkli 3 GB Tarifesi Renkli 6 GB Tarifesi Renkli Prime 10 GB Tarifesi Renkli Prime 15 GB Tarifesi
5 GB
(3+2* GB)
8 GB
(6+2* GB)
12 GB
(10+2* GB)
17 GB
(15+2* GB)
Her Yöne 1000 DK + 1000 SMS
23 TL 29 TL 37 TL 47 TL

​​(*) Kampanya kapsamındaki 2GB hediye, ayda 2 GB ile sınırlı olmak üzere, 6 ay boyunca geçerlidir.

(**) Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca uygulanacak tarife ücretidir.​

​​
 • Kampanya 15 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir.
 • Hediye 2 GB Kampanyası’ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Zonguldak illerinde bulunan bayiler aracılığı ile Şirketimizce sunulmakta olan Renkli 3GB Tarifesi, Renkli 6GB Tarifesi, Renkli Prime 10GB Tarifesi, Renkli Prime 15GB Tarifesi, Şanslı 2GB Tarifesi, Şanslı 4GB Tarifesi, Şanslı 6GB Tarifesi, Prime Eksper 10GB Tarifesi, Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi’nden birine başarıyla dâhil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi ücretsiz 2 GB ek data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının ilgili hat/hatlara tanımlanması ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir.
 • Hediye 2 GB Kampanyasından faydalanan müşteriler Şanslı 2 Gün Internet Kampanyasından da faydalanabilirler.
 • İlgili hatta tanımlı Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası varsa, öncelikle Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır. Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, Hediye 2 GB Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır. Hediye 2 GB Kampanyası kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızda bir kez faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkının süresi bir fatura dönemi olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 2 GB fayda, bir sonraki fatura döneminde eğer iptal edilmemiş ise otomatik olarak yinelenir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakları transfer edilemez.
 • Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı 2 GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.
 • Türk Telekom mobil, TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aydın, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Zonguldak illerinden birindeyseniz;

 • Numara taşıma ile veya yeni aktivasyon ile Türk Telekom faturalı mobil Renkli 3GB Tarifesi, Renkli 6GB Tarifesi, Renkli Prime 10GB Tarifesi, Renkli Prime 15GB Tarifesi, Şanslı 2GB Tarifesi, Şanslı 4GB Tarifesi, Şanslı 6GB Tarifesi, Prime Eksper 10GB Tarifesi, Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi'nden birine gelin,
 • Aktivasyon esnasında 2 GB hediyenizi bayiden talep edin.
2 GB hediye bilgisi
HEDİYE 2GB KAMPANYASI
KALAN SORGULAMA KALAN -> 5555
KAMPANYA İPTALİ İPTAL EK2GB -> 5555
​​​​

Türk Telekom mobil ailesine katılmak için hemen formu doldurun

Numaranızı taşımak veya yeni hat almak için formu doldurun, 4.5G uyumlu sim kartınızı ayağınıza getirelim.