Faturasız POS’a Özel Aylık İnternet Paketleri

30 Günlük

Faturasız POS’a Özel Aylık İnternet Paketleri

1GB

İnternet

Faturasız POS’a Özel Aylık İnternet Paketleri

Aylık 1 GB Cepten İnternet Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.

Cepten Pos 1GB Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.​

Faturasız tekliften Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi ve iş birliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ile taraftar tarifeleri dahil olmak üzere Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.

Aylık 1 GB Cepten internet paketi yeni müşteri alımına kapalıdır.

Ek Bilgiler

30 Günlük
Otomatik Yenilenen Paket
23TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

​​​​​​​

​​Portföy kapsamındaki paketlerin detayları aşağıdaki gibidir:

Portföy kapsamındaki paketlerin detayları
Hangi Paket?Aylık 1 GB Cepten İnternetAylık 2 GB Cepten İnternet
İntenet1 GB​2 GB
Geçerlilik Süresi30 Gün30 Gün
Ne Öderim23 TL35 TL

​Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.​

 • 1 GB Cepten Internet Paketi ile 30 gün geçerli 1 GB cepten internet, 2 GB Cepten Internet Paketi ile 30 gün geçerli 2 GB cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. Paket geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket içerisindeki kullanım hakları 30 günden önce biterse paket yenilenmez. Paket aynı ay içinde birden fazla kez iptal edilip, yeniden alınabilir.
 • Pakete kayıt esnasında TL yükleme şartı aranmamakta olup, kayıt sonrası bakiye yeterli olmadığı durumda, 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak olup bu süreçte abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye olması durumunda paketten yararlanmaya başlayabilecektir. Paketin otomatik yenilenme durumunda da aynı süreç geçerli olur.
 • Söz konusu paket kaydının başarılı şekilde tamamlanmasının akabinde ilgili hatta SMS gönderilecek olup bu SMS sonrası paket kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • 30 günlük süre dolmadan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Geçerlilik süresi sonunda kullanılmayan faydalar silinecektir. (30 gün). Paket kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerli olacak olup, BlackBerry APN kullanımları paket kapsamında değildir. Söz konusu faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Paketlere kayıt Türk Telekom Bayileri aracılığıyla olacaktır.

%80 ve %100 kullanım hakları dolduğunda SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Cep Magnet

Faturasız Cep Magnet Paketleri

200 GB

İnternet

3 AY
590TL

3 Aylık

Cep Magnet

Faturasız Cep Magnet Paketleri

300 GB

İnternet

3 AY
890TL

3 Aylık