Faturasız Hoş Fırsat Portföyü

Faturasız Hoş Fırsat Portföyü

6GB ve 7GB

İnternet

750 DK
500 SMS

Faturasız Hoş Fırsat Portföyü

Hoş Fırsat 6GB ve 7GB Paketlerinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.

Teklif 08.04.2020 itibarıyla müşteri alımına kapatılmıştır.

Hoş Fırsat Portföyü'nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Standart, Kontrolü Seç, Ahlan, Mobil Data Jet, TV8, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell Tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki ve Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.     

38TLAylık

Uyarı İkonu

Paketin ücretine yeni hat tesisinde alınan Telsiz Ruhsatname ücreti ve Özel İletişim Vergisi (ÖİV) dahil olmayıp, peşin olarak tahsil edilir. Paket ücretine dahil olmayan Telsiz Kullanım ücreti ise her ay ayrıca alınır. Bu tutarlar yıllık olarak güncellenir. Detaylı bilgi için tıklayınız

  Portföy kapsamındaki paketlerin detayları aşağıdaki gibidir:

  Hoş Fırsat 6GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 500 SMS ve 6 GB cepten internet, paket ücreti 38 TL'dir.

  Hoş Fırsat 7GB Paketi: 30 gün boyunca geçerli yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 500 SMS ve 7 GB cepten internet, paket ücreti 42 TL'dir.

  Sunulan Faydaların Geçerlilik Yönleri:

  Paketler kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları, görüntülü görüşmeleri ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

  Paketler kapsamında sunulan SMS yurt içi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.

  Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paket kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.

  Diğer Hususlar:

  Söz konusu paketlere, SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı ile kayıt olunabilecektir. İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili paket kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda abonelere SMS ile bilgi verilecektir. Paket iptal işlemleri SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirilebilecektir.

  Müşterilerin paketleri satın alabilmeleri için bakiyelerinde ilgili paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir. Müşterilerin bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve ilgili pakete iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında ilgili paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paketlerin otomatik yenilenme durumu için de aynı süreç geçerlidir.

  Paketler kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

  Geçerlilik süresi içerisinde paketler birden fazla kez alınabilir. Bu durumda ilgili paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.

  Geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde ilgili paket dahilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir, paketler bir daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 

  Paketlerin geçerlilik süresi olan 30 günün sonunda, paketlerin yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise ve hatta yeterli bakiye bulunuyor ise paketler otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir.

  Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla, paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda ilgili paket iptal edilecektir.

  Paketler kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.

  Paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa, dakika ve SMS kullanımları abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir, cepten internet kullanımları ise paket geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paket geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.

  Şirketimiz paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  ​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​

İlginizi Çekebilir