Ana İçeriğin Başı

Değişim Zamanı Kampanyası

Kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir ve altyapı uygunluğu ile kurulum şartları çerçevesinde yararlanılmaktadır. Kampanyadan 24 ay boyunca taahhüt vererek faydalanılabilir. Kampanya kapsamında rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz olarak sunulmaktadır.​

​​​

Kampanyadan tüm bireysel yeni müşteriler24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.

Bireysel aboneler için;

 • TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport)
 • Yabancı uyruklu vatandaşlar için, geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı veya NATO kimlik belgesinin bir sureti
 • T.C. vatandaşlık numarası (Şahsen veya vekalet ile başvurması gerekmektedir)

Evet, kampanya başlangıcından 24 aylık abonelik taahhüdü sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık kullanım ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla geçişe açık paketlerde tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Limitli tarifeleri seçen abonelerimizden, kotalarını aşmaları halinde yürürlükteki tarifeye göre limit aşım ücreti alınmaktadır. Limit aşım ücretlerine herhangi bir indirim uygulanmamaktadır. Limit aşım ücretleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Evet, bu kampanya ile birlikte Yalın İnternet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalın ULTRANET hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık 18 TL Yalın İnternet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlere ek olarak yansıtılır. Yalın ULTRANET hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve ADSL internet hizmeti aboneliği bulunan mevcut abonelerden bir defaya mahsus 10 TL geçiş ücreti alınır.​

​​

Türk Telekom evde internet paketleri için:
Damga vergisi (bir defaya mahsus)
Yalın internet paketleri için:​

 • Damga vergisi (bir defaya mahsus)
 • 18 TL Aylık Yalın Erişim Ücreti
 • 10 TL Devre hazırlama ücreti (Yalın DSL ilk kez kullanılacaksa bir defaya mahsus olarak alınır)
 • Bağlantı ücreti 4 TL x 24 ay​

Kampanyada indirim süresi 24 aydır. İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz ULTRANET paketinin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır. TTNET’in tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır​

Kampanyada taahhüt süresi 24 aydır. Bu süre tamamlandıktan sonra mevcut internet paketinizin güncel tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

Kampanyaya giriş yaptığınız internet paketinin yürürlükteki aylık standart kullanım ücretinden daha yüksek aylık standart kullanım ücreti olan, kampanya kapsamındaki tüm paketlere geçiş yapabilirsiniz.

İnternet hizmetinden Yalın internet hizmetine veya Yalın internet hizmetinden internet hizmetine geçiş yapabilirsiniz. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dâhil peşin 10 TL) faturalandırılır ve aylık olarak 18 TL Yalın Erişim ücreti ödersiniz.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra evde internet katma değerli servislerinden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler, Türk Telekom Tivibu, Tivibu Web, Tivibu Cep, Alo Paket, TTNET Mobil, ProG, Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Aile Koruma Şifresi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK.  Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

​​​​

Kampanyadan yararlanan yeni abonelerin ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır;

 • Kısmi Kullanım Ücreti: İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeliniz, seçilen paketin kampanyalı paket ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturanıza yansıtılır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
 • Yalın İnternet devre hazırlama ücreti: Mevcutta sabit telefon hizmeti almıyorsanız vergiler dahil 10 TL, faturaya yansıtılır.
 • Damga Vergisi ve oluşacak diğer vergiler
 • Satın alınan ücretli evde internet katma değerli servis ücreti (Varsa): Ücretli evde internet katma değerli servislerinden (Türk Telekom Tivibu Web, Vitamin, ...) yararlandıysanız, bu servisin ücreti ilk faturanıza yansıtılır.​​
​​​

Devir, nakil ve hat dondurma ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

​​​
Kampanya iptal başvurusu için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom Ofis veya Mağazalarına başvurabilirsiniz. İptal işleminin tamamlanabilmesi için Türk Telekom Ofis veya Mağazalarına yazılı başvuru yapılması gereklidir.​

Taahhüt süresi dolmadan abonelik iptali yaptığınız durumda faturanıza yansıyacak ücretler;
Taahhüt başlangıcından iptal dönemine kadar sunulan tüm indirimler tahsil edilir. Ancak, taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedellerinin toplamının, sağlanan indirimlerden düşük olması halinde düşük olan tutar faturanıza yansıtılır.

Bahse konu tutara ilaveten;

 • (varsa) Bağlantı ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Modem ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Cihaz ücretinin kalan taksitleri,
 • (varsa) Kotalı paketlerde kota aşım ücreti,
 • (varsa) Geriye dönük internet /Yalın internet hizmeti kullanım ücretleri yansıtılır.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.

​​​​

31 Mart 2016 tarihine kadar, Değişim Zamanı Kampanyası bireysel paketlerine 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet’den başvuru yapan yeni müşterilerimizden ilk ay internet ücreti alınmamaktadır. Değişim Zamanı Kampanyası koşullarında değişiklik olmayacaktır. İnternet aboneliği aktif olduğunda ilk ay indirimi otomatik olarak başlar. İlk ay indirimi sadece internet hizmeti paket ücretindedir. Yalın Erişim Ücreti, ALO Paket ücreti, bağlantı ücreti, evde internet katma değerli servisler… gibi diğer ücretlendirmelerde değişiklik yoktur. 31 Mart 2016 tarihine kadar başvuru yapılmasına rağmen internet aboneliğinin 31 Mart 2016 tarihinden sonra gerçekleşmiş olması durumunda ilk ay internet indirimi geçerlidir. İlk ay indirim süresi devam ederken hat dondurma yapılması durumunda, indirim süresi değişmemektedir. İndirim süresi 1 ay boyunca geçerlidir.

​​​