Ana İçeriğin Başı

Türk Telekom Hızlı İnternet Kampanyası

Türk Telekom Hızlı İnternet Kampanyası'ndan Türk Telekom evde internet abonesi olmayanlar veya daha önce Türk Telekom evde internet abonesi olup aboneliğinin iptalinin üzerinden minimum 3 ay geçmiş olan müşteriler TC uyruklu olmak koşuluyla, evde internet paketlerine 24 ay taahhüt vererek ve aşağıdaki Türk Telekom mobil abonelik şartlarından birini sağlayarak yararlanabilir:

 • Kampanya kapsamında yer alan bireysel mobil faturalı tarifelerdeki mevcut Türk Telekom müşterileri,
 • Kampanya başlangıç tarihinden itibaren yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasızdan geçiş ile kampanya kapsamında yer alan bireysel mobil faturalı tarifelere gelen Türk Telekom müşterileri.

Kampanya Kapsamı:

 • Kampanyaya NET, HİPERNET ve FİBERNET internet ve yalın internet paketleri dahildir.
 • 24 ay taahhütlü, 24 ay boyunca sabit fiyatlı ve indirimlidir.
 • Modem ücretsizdir,
 • Bağlantı ücreti 24 ay boyunca aylık 4 TL olarak faturaya yansıtılır.

Kampanyaya, Türk Telekom Mağazaları ve Türk Telekom Ofisleri veya 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezi aracılığıyla başvurabilirsiniz.

Paket Bağlantı
Hızı
Aylık Kullanım Kotası Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* Kampanyalı
Fiyat**
NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 38 TL24 Ay
FİBERNETLİMİTSİZ/
HİPERNET LİMİTSİZ
24 Mbps'ye kadar Limitsiz 35 GB 38 TL24 Ay
Yalın NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 56 TL x 24 Ay
Yalın HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar Limitsiz 35 GB 56 TL24 Ay
Yalın FİBERNET LİMİTSİZ 24 Mbps'ye kadar Limitsiz 35 GB 56 TL24 Ay

* Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

** Kampanyalı fiyatlara modem ücreti ve Yalın internet paketlerinde Yalın internet aylık erişim ücreti dahil olup, tüm fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife fiyatları geçerli olacaktır. Güncel tarife bilgileri için tıklayınız.

​​​

Kampanya kapsamında modem ücretsiz sunulmaktadır.

96 TL bağlantı ücreti kampanya kapsamında ayda 4 TL taksitle 24 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılacaktır.

Ek olarak abonelik başvurusu sırasında ya da ay içinde herhangi bir Katma Değerli Servis'e üye olundu ise servis ücreti de ilk faturaya yansıtılır.

TC uyruklu vatandaşlar için vatandaşlık numarasını gösteren kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport) ile başvuru yapılabilir.

Evet, Yalın İnternet hizmeti ile kampanyadan yararlanabilirsiniz. Yalın İnternet hizmeti ile kampanyadan yararlanan abonelerin faturalarına kampanya süresince aylık olarak 18 TL Yalın Erişim ücreti yansıtılır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olmayan abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

​​

Abonelik iptaliniz üzerinden 3 ay geçtiyse, kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan farklı internet sağlayıcılardan geçiş işlemi ile yararlanılamayacaktır. Mevcut internet sağlayıcınız tarafından sağlanan internetinizi iptal ederek kampanyaya başvurabilirsiniz.

444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, mobil hattınızın kampanyadan faydalanmak için gerekli kriterleri sağlayıp sağlamadığını kontrol ettirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında altyapı uygunluğuna göre rayiç bedeli 250 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz veya HGW modem için abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı verilmektedir. Abonenin kampanya kapsamında verilen modemin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

Modeminizin fiziksel bağlantılarını yaptıktan sonra, hiçbir ayar yapmadan bekleyiniz. Kısa süre sonra Zero Touch özelliği ile modem ayarlarınız otomatik olarak yapılacak ve internet erişiminiz sağlanacaktır. Eğer ayarlar otomatik olarak gerçekleşmezse modeminizle size ulaşan Türkçe sesli interaktif kolay kurulum CD’si ile kendiniz de kolaylıkla kurulum yapabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da kurulum desteği alabilirsiniz.

Evet, kampanya başlangıcından 24 aylık taahhüdünüzün sonuna kadar kampanyaya giriş yaptığınız tarife/hız paketinin aylık standart ücretinin altında bir tarife/hız paketine inmemek kaydıyla paket değişikliği yapabilirsiniz.

Kampanya taahhüt süresince Türk Telekom evde internet aboneliği devredilemeyecektir. Nakil ve hat dondurma işlemleri için yürürlükteki prosedürler geçerlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanya kapsamında Yalın, PSTN ve Alo Paket hizmetleri arasında geçiş mümkündür. Yalın internet hizmetine geçiş nedeniyle geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dâhil peşin 10 TL) faturalandırılır ve aylık olarak 18 TL Yalın İnternet Erişim ücreti alınır. Alo Paket hizmetine geçiş durumunda ise geçiş ücreti (bir defalık tüm vergiler dahil 16 TL) ve 18 TL aylık hizmet ücreti alınır.

​​

Hayır, Türk Telekom evde internet aboneliğinizle ilgili yapacağınız hiçbir işlem mobil aboneliğinizi ve mobil tarife ücretinizi etkilemez.

 • Kampanya kapsamında yer alan Türk Telekom faturalı mobil tarifeleri dışında bir tarifeye veya faturasız tarifelere geçiş yapmanız durumunda evde internet kampanyanız iptal olur. Geçiş yapılabilecek güncel faturalı tarife listesi için tıklayınız.
 • Mobil abonelik iptalinde Türk Telekom evde internet kampanyanız sona erer ve yürürlükteki internet tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edilir.

Kampanya iptali nedeniyle cayma bedeli yansıtılır.

​​

Kampanyadan yararlanan yeni müşterilerin evde internet ilk faturalarına aşağıdaki ücretler yansır:

 • İnternet Kısmi Kullanım Ücreti: Evde internet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadarki kullanım bedeli, seçilen paketin kampanyalı tarife ücreti üzerinden hesaplanarak ilk faturaya yansıtılır.
 • Damga Vergisi: Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, TTNET faturasına yansıtılacaktır.

Yalın internet paketlerinin tercih edilmesi durumunda;

 • Yalın DSL aylık erişim Kısmi Kullanım Ücreti: Aylık erişim ücretinin, paket aktivasyon tarihinden ay sonuna kadar ki (son gün dahil) kısmı üzerinden hesaplanır ve ilk faturaya yansıtılır.
 • Yalın internet devre hazırlama ücreti: Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.

Ek olarak, abonelik başvurusu sırasında ya da ay içinde Katma Değerli Servis'leri’nden  yararlanılması durumunda, servislere ait kısmi veya aylık ücret ilk faturaya yansıtılır.

Kampanyada indirim süresi 24 aydır. İndirim süresinin bitiminden itibaren seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır. TTNET’in tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Türk Telekom evde internet kampanyanız iptal olur ve yürürlükteki tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edilir. Kampanya iptali nedeniyle, Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.

Hesaplamaya konu olacak ücretler;

 • İnternet İndirim Ücreti: Kampanyadan yararlanan müşterilerimizden yararlandıkları indirim tutarları geri alınır.
 • Modem Ücreti: Modem bedeli 250TL (KDV dahil) alınacaktır. FTTH altyapısında hizmet alan FİBERNET Paketleri aboneleri için mülkiyeti Türk Telekomünikasyon A.Ş.’ye ait olan HGW modeme abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanır. Kampanya iptali halinde modemin iade edilmemesi durumunda 147,5 TL modem ücreti son faturaya yansıtılır.
 • Bağlantı Ücreti: Bağlantı ücreti 96 TL tahsil edilir.
 • Geçiş ücretleri: (varsa) hizmetler arası geçiş işlemlerinden kaynaklanan ödenmemiş ücretler alınır.
 • Yalın İnternet Aylık Erişim veya diğer ücretler: Yalın İnternet paketlerinden faydalanıldığı takdirde aylık erişim ücretinde sağlanan avantajlar ve (varsa) yalın internet hizmetine ilişkin tahsil edilmemiş ilk ücretler (devre hazırlama ücreti, vb.) alınır.

Ek olarak, varsa taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

Kampanya kapsamında, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 veya 24 Mbps'ye kadar destekleyen hız kullanacak olup, altyapı uygunluğuna göre 8 Mbps’ye NET LİMİTSİZ ve 24 Mbps’ye kadar FİBERNET / HİPERNET LİMİTSİZ paketlerinden yararlanabilirsiniz. Talep edilmesi durumunda kampanyadan yararlanmaya başladıktan sonra, alt yapı uygunluğuna göre kampanya kapsamındaki yüksek hızlı paketlere geçiş yapılabilmektedir.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.