Ana İçeriğin Başı

Modem Kampanyası

30 Haziran 2016 tarihine kadar, 24 ay boyunca internet hizmeti alarak kampanyaya başvuran ve 3 aydan daha fazla Türk Telekom aboneliği olan mevcut bireysel müşterilere kampanya koşullarını sağlamaları halinde rayiç bedeli 240 TL (KDV dahil) VDSL modem ücretsiz sunulacaktır.

Kampanyadan sadece 24 ay boyunca Türk Telekom'ten internet hizmeti alma sözü veren, ADSL modem sahibi ve 3 aydan daha fazla Türk Telekom aboneliği olan,VDSL modem kullanma zorunluluğu olan paketlerde ve FİBERNET /HİPERNET paketlerde olmayan mevcut bireysel müşteriler yararlanabilmektedir.

  • Kampanyadan yararlanabilecek abonelerden olmak,
  • T.C Kimlik Numarası yazılı nüfus cüzdanını ibraz etmek,
  • Kampanyanın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvuruda bulunuyor olmak,
  • Kampanyadan faydalanmak üzere yetkili Türk Telekom Ofislerine ve Bayilerine, Türk Telekom Mağazalarına başvurmak

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktasını öğrenmek veya online başvuru yapmak için tıklayınız.

Bireysel müşterilerimiz, Türk Telekom abonelik sayısından bağımsız olarak aynı hizmet türünde 1 adet modem alabilmektedir.

İnternet paketinizde yaptığınız değişiklik Ücretsiz Hızlı Modem Kampanyası’nı etkilemez.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu farkederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Kampanya kapsamında Airties, Exper, Pikatel, Huawei, TP-LINK, ZTE ya da Zyxel markalı kablosuz modem alabileceksiniz. Kampanya ile verilecek ücretsiz ürünün markasını seçme hakkınız bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.

Yeni VDSL modeminizi size verilecek olan Türkçe sesli interaktif kolay kurulum CD’si ile kendiniz kolaylıkla kurabilirsiniz. Türk Telekom Çağrı Merkezi (444 0 375) üzerinden de kurulum desteği alabilirsiniz.

24 aylık kampanya süresinden önce internet aboneliğinin iptalinde; aylık vergiler dahil 10 TL olmak üzere toplam kalan kampanya süresi kadar cihaz taksitleri tahsil edilecektir.

Kampanya çerçevesinde Türk Telekom İnternet Erişim Hizmetine ilişkin aboneliğinizi başka yere naklini talep edebilirsiniz. Tüm nakil taleplerinizde ikametgah belgenizi nakil talebiniz ile birlikte Türk Telekom’e sunmanız gerekmektedir.

Nakil sırasında internet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle müşterinin hizmetin naklini istediği yerde sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda kampanyadan yararlanmaya devam etmesi söz konusu olamaz.

Nakil ile ilgili detaylı bilgilere Sıkça Sorulan Sorular sayfasından ulaşabilirsiniz.

24 fatura dönemi boyunca Türk Telekom’in müşterisi olacağınıza dair taahhüt verip, ilk 24 fatura dönemi içerisinde aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda, 240 TL rayiç bedele sahip VDSL modemin aylık bedeli ( 10 TL ) taahhüt bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanıp son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya çerçevesinde Türk Telekom İnternet Erişim Hizmetine ilişkin aboneliğinizi başka yere naklini talep edebilirsiniz. Tüm nakil taleplerinizde ikametgah belgenizi nakil talebiniz ile birlikte Türk Telekom’e sunmanız gerekmektedir.

Nakil ile ilgili detaylı bilgilere Sıkça Sorulan Sorular sayfasından ulaşabilirsiniz.​

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Ofisleri ve Türk Telekom Mağazaları'ne başvurabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom satış noktasını öğrenmek için tıklayın!

Ayrıca 444 0 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat 444 0 375 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ne başvurabilirsiniz.