Ana İçeriğin Başı

Casper Via T18-M Kampanyası

Kampanya kapsamında 24 ay taksitle Casper Via T18-M tablet ayda 12 TL taksitle sunulacaktır.

Cihaz Marka Aylık Taksit Taksit süresi Ürün Rayiç Bedeli
(Vergiler dahil)
Damga vergisi Ek Hizmetler
Casper Via T18-M TL 16,00 24 ay TL 384,00 TL 3,09 24 ay ücretsiz Türk Telekom WiFi sınırsız + 24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş

01.07.2015 (bu tarih dahil) – 31.12.2016 (bu tarih dahil) tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Aşağıdaki şartları sağlayan tüm Türk Telekom bireysel internet aboneleri;

 • T.C Kimlik Numarası yazılı nüfus cüzdanını ibraz etmek
 • Abonelik yaşı 6 aydan küçük başvuru sahiplerine KKB (Kredi Kayıt Bürosu) kontrolü yapılacaktır. Türk Telekom faturası ile cihaz almak isteyen tüm bireysel abonelerin belirlenen KKB skorunu sağlaması gerekmektedir.
 • Abonelik yaşı 6 ayın üstünde mevcut Türk Telekom aboneleri için Türk Telekom’e son ödeme tarihi geçmiş borcu olmamak ve bunu yazılı olarak ayrıca taahhüt etmek,
 • Kampanya'nın başlangıç ve bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvuruda bulunmak,
 • Kampanya'dan faydalanmak üzere yetkili Türk Telekom ofislerine ve bayilerine, Türk Telekom Mağazalarına başvurmak,
 • Kampanya'ya katılım tarihinden başlayarak 24 (yirmidört) ay boyunca kampanya dahilindeki Türk Telekom İnternet /Yalın İnternet paketlerinden herhangi birinde abone olarak yer almak.Süreli İnternet, HAZIRNET ve Seyirnet aboneleri cihaz kampanyalarından yararlanamaz.
 • Türk Telekom’in önceki bilgisayar veya cihaz kampanyalarına katılım tarihi üzerinden en az 1 yıl geçmiş olmak.
 • Abonelik yaşı 6 aydan az Türk Telekom Alo aboneleri bu kampanyadan KKB (Kredi Kayıt Bürosu) skor puanı yeterli ise yararlanabilir.
 • Ödenmemiş faturaları Türk Telekom tarafından taksitlendirilmiş aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklarda Ürün’ün tükenmesi nedeniyle Abone talebinin karşılanamamasından dolayı Türk Telekom hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyadan yararlanıp iptal eden aboneler, iptal tarihinden itibaren 50 gün içerisinde bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın Türk Telekom Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.

Bireysel abonelerimiz kampanya kapsamında 1 adet tablet alabilmektedir Bireysel aboneler her halükarda aynı dönemde en fazla 2 (iki) cihaz ödemesi yapabilecektir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu fark ederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Model

Via T8

İşletim Sistemi

Android 4.4 Kit Kat

İşlemci

Intel Atom Quadcore 3735G 1,83 GHz

Çözünürlük

1280*800

Ekran Boyutu

8 inç

Dahili Hafıza

16 GB

Kamera

Ön: 2 MP , Arka: 5 MP

Bağlantı

WiFi

Boyutlar

213.9*124.7*7.9 mm

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Casper İletişim numarası  : 0850 250 77 77

Türk Telekom Çağrı Merkezi: 444 1 444

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Casper İletişim numarası: 0850 250 77 77

Türk Telekom Çağrı Merkezi: 444 1 444

Eğer tablete ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra –Türk Telekom evde internet Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Giriş, Alo Türk Telekom mobil,Türk Telekom mobil İnternet, ProG, Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK

​​

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir aboneye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir. Nakil sonrasında İnternet hizmetinin teknik imkansızlıklar nedeniyle sürekli olarak verilememesi nedeniyle aboneliğinizin iptali durumunda, Kampanya’dan yararlanmaya devam etmeniz söz konusu olamaz ve "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Giriş Paketinize, akıllı cep telefonu veya tablet üzerinden erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim için, www.tivibu.com.tr üzerinden tek şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. “Kampanya kapsamında Tivibu Go Giriş Paketi kampanya süresince ücretsiz verilmektedir. Ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketten sadece yeni Tivibu Go aboneleri faydalanabilir, Tivibu Go hizmetlerinden (Web,Cep,Smart Tv) her hangi birini kullanan aboneler faydalanamaz. Tivibu Go Giriş paketi kampanya süresi sonunda yürürlükteki ücret üzerinden faturalandırılacaktır. Kırmızı Halı içerikleri ayrıca ücretlendirilir. Tivibu Go Giriş Paketi, internet kotasını etkilemektedir. Türk Telekom, Tivibu Go Giriş paket içeriklerini belirleme, değiştirme ve fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.tivibu.com.tr www.tivibu.com.tr.”

Türk Telekom WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

“Türk Telekom, Ürün’e ilişkin taksitlerden kalan borcun en az onda birini oluşturan ve birbirini izleyen en az iki taksitin Abone tarafından ödenmemesi veya kalan borcun en az dörtte birini oluşturan bir taksiti ödemede temerrüde düşmesi hâlinde abone’ ye kalan borçlarını ödemesi için otuz gün süre vererek muacceliyet uyarısında bulunması koşuluyla kalan borcun tamamının ifasını talep etme hakkına sahiptir.”