Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
Müşteri Değilim Müşteriyim

Karşılama Kampanyası

Şimdi Türk Telekom Evde İnternet’e gelmenin tam zamanı, üstelik 300 TL’ye kadar hoşgeldin indiriminiz bizden!

Diğer internet servis sağlayıcıdaki son faturanızı getirdiğinizde faturanızda 10 ay boyunca ayda 30TL indirimden faydalanabilirsiniz.​​​​​​

Online Başvuru ​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​
​​

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

KAMPANYA KAPSAMINDAKİ PAKETLER BAĞLANTI HIZI KAMPANYALI FİYAT
NETLİMİTSİZ 50 GB 8 Mbps'ye kadar 44,9 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 50 GB 16 Mbps'ye kadar 51,9 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 75 GB 16 Mbps'ye kadar 56,9 TL
ULTRANET LİMİTSİZ 100 GB 16 Mbps'ye kadar 61,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 50 GB 24 Mbps'ye kadar 54,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 75 GB 24 Mbps'ye kadar 58,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 100 GB 24 Mbps'ye kadar 68,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 100 GB 35 Mbps'ye kadar 70,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 200 GB 50 Mbps'ye kadar 89,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 50 GB 20 Mbps'ye kadar 54,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 75 GB 20 Mbps'ye kadar 58,9 TL
FİBERNET LİMİTSİZ 100 GB 20 Mbps'ye kadar 68,9 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 50 GB 24 Mbps'ye kadar 54,9 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 75 GB 24 Mbps'ye kadar 58,9 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 100 GB 24 Mbps'ye kadar 68,9 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 100 GB 35 Mbps'ye kadar 70,9 TL
HİPERNET LİMİTSİZ 200 GB 50 Mbps'ye kadar 89,9 TL

Alo Paket Aylık Sabit Ücreti ve Yalın İnternet Erişim Ücreti kampanya kapsamında yukarıdaki kampanyalı fiyatlara ek olarak 10TL’dir.

Yeni aboneliklerde alınan 192 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 8 TL taksitle faturaya yansıtılacaktır.

Karşılama Kampanyası kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.

​​​
 • Karşılama Kampanyası’ndan 31 Ocak 2017 tarihine kadar Türk Telekom Ofislerinden, bayilerinden ve Türk Telekom Çağrı Merkezi üzerinden başvuru yapan aboneler, Türk Telekom internet paketlerine yeni abonelik tesis ederek ve işletmeci değişikliği yolu ile 24 ay taahhütle yararlanabilir.
 • NETLİMİTSİZ/ YALIN NETLİMİTSİZ paketinde abone hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps’ye kadar destekleyen hız; ULTRANET LİMİTSİZ /YALIN ULTRANET LİMİTSİZ paketinde abone hattının bulunduğu 16 Mbps’ye kadar destekleyen hız; FİBERNET/HİPERNET /Yalın FİBERNET/HİPERNET paketlerinde abone hattının bulunduğu yerdeki 24 Mbps’ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup (eve/binaya kadar) bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilir.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. Pakete dahil olan internet tarifeleri için belirtilen hızlar fiziksel bağlantı koşulları nedeniyle, garanti edilen hız olmayıp ulaşı​labilecek en yüksek hızı göstermektedir. Türk Telekom, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Yukarıdaki tabloda belirtilen paketlerin fiyatları kampanya süresi boyunca geçerli olup, kampanya süresi sonrasında paketin yürürlükteki tarifesi geçerli olacaktır. KDV ve ÖİV aylık paket ücretine dahildir.
 • Diğer servis sağlayıcıdaki (Fiber, DSL ve Uydu altyapısı işletmecilerindeki) internet aboneliğini iptal ettirerek Türk Telekom evde internet abonesi olan veya işletmeci değişikliği yolu ile Türk Telekom evde internete geçiş yapan müşteriler diğer servis sağlayıcıdaki (Fiber, DSL ve Uydu altyapısı işletmecilerindeki) son faturalarını 60 gün içinde ibraz etmeleri durumunda, faturasını getirdiği tarihten itibaren ilk 300 gün boyunca Kampanyalı Fiyatlar üzerinden mevcut indirimlere ek olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) ve toplam 300 TL (vergiler dahil) indirim uygulanacaktır.
 • Taahhüt kapsamında tanımlanacak olan 300 TL’lik İndirim tamamlandıktan sonraki aylarda , abone olduğu tarifenin kampanyalı fiyatı üzerinden faturalandırılmaya devam edecektir. Bağlantı ücreti 8 TL/24 ay olup, işletmeci değişikliği yolu ile Türk Telekom’a geçiş yapan abonelere kampanya süresi boyunca ücretsizdir.
 • Türk Telekom YALIN evde internet paketlerinde aylık erişim ücreti kampanya kapsamında 10 TL’dir. Türk Telekom Alo ana ürün tekliflerinde indirim yoktur.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup   taksitli modem kampanyasından yararlanılabilir.
 • Daha önce Türk Telekom evde/işte internet hat sahibi olup abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom evde/işte internet hattı sahibi olmak istemeleri durumunda bu kampanyadan yararlanamaz.
 •  24 aylık taahhüt süresi boyunca kampanya başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya damga vergisi bir defaya mahsus faturaya yansıtılacaktır.
 • Taahhüde aykırılık halinde BTK düzenlemeleri çerçevesinde hesaplanan cayma bedeli faturanıza yansıtılacaktır. Türk Telekom’un tarifede ve kampanyada değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Müşterilerimiz, 21 Ekim 2016 öncesi yapılan satışlarda 150 TL’lik indirim hakkı; 21 Ekim 2016 sonrasında yapılan satışlarda 300 TL’lik indirim hakkı kazanacaklardır.

Taahhütname için tıklayınız.​​​​​​​

​​
 • Türk Telekom Ofisleri
 • Türk Telekom Bayileri
 • Çağrı Merkezi
Başa Dön Hemen Başvur