Ana İçeriğin Başı
​​

Logitech G213 Prodigy Oyun Klavyesi Oyun için üstün özelliklerle sahip!

Logitech G213 Prodigy dokunma hissi ve oyun performansı için tüm özellikleri bir arada sunmakta!

​​​​​​​​
Logitech G213 Prodigy Oyun Klavyesi Cihaz Özellikleri Bilgisi
Logitech G213 Prodigy Oyun Klavyesi Cihaz Özellikleri

Çoklu tuş girişi ile başarılı performans
Standart klavyelerden 4 kat daha hızlı
Keskin, parlak rgb aydınlatma bölgeleri
Sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı ve sağlam
Avuç içi desteği ve ayarlanabilir ayaklar
Atanmış medya denetimleri

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​
Logitech G213 Prodigy Oyun Klavyesi Tarifeye Ek Teklif Bilgisi
Cihaz Marka/Model Aylık Ödeme Tutarı Taahhüt Süresi
Logitech G213 Prodigy Oyun Klavyesi 38 TL 12 Ay
Logitech G213 Prodigy Oyun Klavyesi Peşin Fiyat Bilgisi
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 389 TL*

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır. Güncel satış fiyatları Türk Telekom Grup Mağazaları tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

​​​
​​​​
​​​​​​​​​​

Mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu değerlendirilen TC uyruklu müşteriler yararlanabilir.

  • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Tarifeye ek sunulan tekliften 12 ay taahhütle faydalanılabilir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Türk Telekom tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, Türk Telekom tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek olup taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır.
  • Taksit Planlama Sistemi müşterilerimize cihaz kampanyalarından faydalanırken ön ödeme yapmalarını ve/veya verilen cihaz bedeline göre belirli bir oranda indirim sağlar ve kendi taksit tutarlarını belirleme fırsatı sunar.
  • Taksit Planlama Sistemi kapsamında yapılacak en yüksek ön ödeme tutarı, cihazın kampanyalı bedelinin yarısı kadar olabilir.
  • Taksit Planlama Sistemi'nden faydalanan müşterilere kesilecek cihaz faturalarında; müşteriden alınan ön ödeme bedeli ve/veya verilen cihaz bedeli ve ödeyeceği TAEH bedeli ayrı kalemlerde gösterilecektir.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
​​​​​​​