Ana İçeriğin Başı
​​​​

Liderlik Onun DNA’sında Var!

Türkiye’nin akıllı telefon kullanım oranında lider operatörü Türk Telekom ve akıllı telefon satışında dünya lideri Samsung güçlerini birleştirdi. Türk Telekom'a özel Galaxy Grand 2 LTE’yi üretti.​​​​​​​​​​

 
 


Tarifeye Ek 1 TL 'den başlayan fiyatlarla
​​​​​​​​​​​​
​​

Cihaz Özellikleri

Ekran: 5,25" HD Ekran,1280x720
Kamera: 8MP Arka, 1.9MP Ön Kamera
İşlemci: Dört Çekirdekli 1.2 GHz işlemci
İşletim Sistemi: Android 4.3 (Jelly Bean)
Hafıza: 1.5 GB RAM, 8GB Dahili Hafıza
Boyutlar: 146.8 x 75.3 x 8.95, 166g
Pil: 2600 mAh
Bağlantı: 3G, 4G
Diğer Özellikler: TT Mobil Tema ve Önyüklü TT Mobil Uygulamaları
​​​​​​​
​​

24 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye!

Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika / SMS İnternet Taahhüt Süresi Tarife Ücreti*
(TL)
Ek Ödeme Aylık Ödeme
Grup 1
Diğer tarifeler için
Kamu 300 Plus Tarifesi Grup içi Limitsiz Dk Her Yöne 300 Dk / Her Yöne 100 SMS - 24 AY 38 36 74
S.E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Her Yöne 500 Dk / - - 24 AY 27 36 63
S.E.Ç. Full 2GB** Her Yöne 500 Dk / Her Yöne 5000 SMS 2 GB 24 AY 32 36 68
Grup 2
Diğer tarifeler için
Profesyonel 4GB Her Yöne 1000 Dakika / Her Yöne 1000 SMS 4 GB 24 AY 49 30 79
Kamu657 Plus Tarifesi Şebeke İçi 3000 Dk Her Yöne 657 Dk / Her Yöne 100 SMS - 24 AY 55 30 85
Bol Kepçe 6GB Şebeke İçi ve Sabit Hatlarla Sınırsız Her Yöne 600 Dakika / Her Yöne Sınırsız SMS 6 GB 24 AY 49 30 79
Süper İkili 1000 Her Yöne 1000 Dakika / - 4 GB 24 AY 49 30 79
Prime Klasik Tarifesi Her Yöne 1500 Dk / Her Yöne 1500 SMS 6 GB 24 AY 65 30 95
Grup 3
Diğer tarifeler için
Prime Mini Tarifesi*** Her Yöne 3000 Dk / Her Yöne 3000 SMS 4 GB 24 AY 85 22 107
Prime Midi Tarifesi Her Yöne 4000 Dk / Her Yöne 4000 SMS 5 GB 24 AY 95 22 117
Prime Maksi Tarifesi Her Yöne 6000 Dk Şebeke İçi Sınırsız Dk / Her Yöne Sınırsız SMS 6 GB 24 AY 115 22 137
Grup 4
Diğer tarifeler için
Prime Ekstra Tarifesi Her Yöne 8000 Dk Şebeke İçi Sınırsız Dk / Her Yöne Sınırsız SMS 6 GB 24 AY 149 1 150

*Tarifeye TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil’in faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır. Detaylı ücretlendirme tablosu için tarife ismine tıklayabilirsiniz.

**S.E.Ç. Full 2 GB tarifesinde bulunan ya da bu tarifeye diğer faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler, Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında geçerli olacak fiyattır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren, aylık ücret 42 TL olacaktır. Detaylı ücretlendirme tablosu için tarife ismine tıklayabilirsiniz.

***12 Eylül-12 Ekim tarihleri arasında %50 Hoş geldin Kampanyası ile Prime Mini tarifesine gelen müşterilerimiz Tarife Grup 1’de yer alan ek ödeme tutarı üzerinden ücretlendirilecektir.

  24 AY
250 MB 43 TL
1 GB 47 TL
4 GB 63 TL  

*Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.

Galaxy Grand 2 LTE 38 TL

Kamu protokol kampanyasına ulaşmak için tıklayınız.

Faturalı hatlar İçin İlk 3 ay 250 MB hediye!
Tavsiye edilen satış fiyatı 819 TL (KDV Dahil)

*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır.Güncel satış fiyatları TT Mobil bayileri tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​​
​​
 • Taahhüt alınan kampanya kurguları için

  • Tarifeye Ek ve İnternet Paketli Kampanya Kurguları için

   • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya,
   • Son 30 gün içerisinde yeni hat tesisi ve numara taşıma ile Avea faturalıya gelen veya en az 3 aydır Avea faturalı müşterisi olan Milli Eğitim Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda çalışan kamu görevlileri ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yapan subay, astsubay ve uzman çavuşlardan kamu kimliği ve maaş bordrosunu bayiye ibraz edenler veya,
   • Yukarıdaki şartların sağlanmaması halinde varsa diğer AVEA bireysel faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu Avea tarafından olumlu değerlendirilen bireysel faturalı müşterilerden,
    • Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
    • Aynı TCKN'ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 3'ten az olan,
    • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştirenler için, son kampanya iptalinden sonra en az 60 gün geçmiş,
    • Kampanyadan yararlanılmak istenen hat üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan,
    • T.C. uyruklu olan,
    • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.
  • İkinci Cihaz Kampanya Kurgusu İçin

   • İlk cihaz kontratını imzalaması üzerinden en az 6 ay geçmiş ve ilk cihaz kontratı üzerinde hala aktif olan, ödenmemiş faturası olmayıp, hattı çift yönlü olarak kapanmamış bireysel müşterilerimiz kampanyadan yararlanacaktır.
 • Peşin ödemeli kampanya kurguları için

  Faturalı Kampanya Kurgusu:

  Avea çalışan tarifesi haricindeki faturalı tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.

  Faturasız Kampanya Kurgusu:

  Avea çalışan, Avea çalışan aile, Satış Noktası, Mobil Ofis, Faturasız bayi, JetMobilModem tarifeleri, Avea data tarifeleri, Hemsehrim tarifesi, Baharda yükle kazan, Katlayan tarife, Standart tarife, Bimcell tarifeleri, TTnet tarifeleri, PTTcell, POcell, Kontrollü SEÇ tarifeleri haricindeki yeni veya mevcut bireysel faturasız tarifelerden hizmet alan müşteriler yararlanabilir.

 • Kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, kampanya kapsamındaki data paketleri ile 3G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 3G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 3G hızından yararlanabilmeleri için AVEA 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; AVEA 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Avea'nın Galaxy Grand 2 LTE cihaz kampanyasından faydalanalara Tivibu Cep Avea kullanım paketi, AveaMüzik Müzik Çalar Maxi Paketi ve Ringa 3 ay, Avea Lig servisi 6 ay boyunca ücretsiz abonelik hediye edilecek.
  Tivibu Cep Avea'dan ilk 3 aylık hediye paket ile Tivibu Cep Avea servisi kapsamında yer alan TV kanallarını canlı olarak takip edebilir, Tivibu Cep Avea'nın Sec Izle ve Tekrar Izle arsivinden programlari film ve dizileri ücretsiz izlenebilir.
  Avea MüzikÇalar Maxi paketi kapsamında kullanıcılar 3 ay boyunca www.aveamuzik.com üzerinden sınırsız yerli-yabancı şarkı dinleme ve Avea Müzik mobil uygulamasından sınırsız yerli şarkı dinleme ile ayda 15 yerli ve 10 yabancı şarkıyı aveamuzik.comüzerinden ücretsiz olarak indirilebilecekler.
  Avea Ringa kapsamında 3 ay boyunca ücretsiz abonelik hediye edilecektir. Ringa ile arayan numaraları istenilen melodi yada şarkı ile karşılanabilecek.
  Avealig servisi kapsamında ise; 6 ay boyunca geçerli olacak hediye ile kullanıcılar Spor Toto Süperlig, PTT 1.Lig ve Avrupa'nın en önemli liglerindeki gelişmeleri, puan durumu, maç sonucu bilgilerini SMS ile takip edebilecekler.
 • Hediye kampanyaları hat aktivasyon işleminin ardından üç iş günü içerisinde tanımlanacak olup, promosyon süreleri bitimine iki gün kala kullanıcılara paket iptali yapılmadığı takdirde otomatik olarak ücretleneceğini içeren bir SMS gönderilecektir. Kullanıcılar hediye paketlerini iptal etmezlerse Avea Müzik aylık 4.99 TL'ye, Avealig aylık 4 TL'ye, Tivibu Cep Avea aylık 6.99 TL'ye yenilecektir. Avea Bulutt servisinden faydalanmaya devam edebilmeleri için ise ücretli paketlerden birine abone olmaları gerektiği hakkında bilgilendirileceklerdir
 • Paketler iptal edilmek istenildiğinde; Avea Müzik için "IPTAL" boşluk "MEGAMUZIK" yazılıp 5555'e, Avealig için "IPTAL" yazılıp 9040'a, Tivibu Cep Avea için "IPTAL TIVIBU" yazılıp 7375'e gönderilmesi yeterlidir.
 • Tivibu Cep Avea sadece 3G üzerinden kullanılabilir olup, internet paketlerinin kotası aşıldığında faturalı hatlar 0,000246 KR/KB ile, faturasız hatlar 0,0246 KR/100KB ile ücretlendirilir
 • Avea Bulutt servisinde ücretli paketlerden birine geçilmemesi durumunda Avea Bulutt hesaplarında saklamakta oldukları dosyalar 1ay boyunca saklanmaya devam edilecek; ancak dosyaları indirme ya da yeni dosya yükleme işlemi yapamayacaklardır. 1 ay sonunda ücretli paketlere abonelik gerçekleştirilmemesi durumunda kullanıcının hesabındaki dosyalar otomatik olarak silinecektir.
 • Üyelik ücreti faturalı hat sahiplerinin faturasına aylık bedel olarak yansıtılacak olup, faturasız hat sahiplerinden haftalık olarak ücretlendirilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir.
 • Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar

  • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
  • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek cihaz sayısı 2 (iki) adet ile sınırlıdır. Bu limit müşterilerin abonelik yaşı veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu skoruna bağlı olarak 3 (üç) adede yükseltilebilecektir.
  • 30 gün içerisinde en az 2 defa taahhütlü cihaz kampanyası iptali gerçekleştiren müşteriler; kampanyanın taahhütlü tekliflerinden, son cihaz kampanyası iptalinin ardından 60 gün geçtikten sonra faydalanabileceklerdir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
  • Tarifeye Ek Ödeme Teklifi

   • Bu tekliften faydalanabilen tarifeler 4 gruba ayrılmaktadır. Taahhüt süresi boyunca, müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifenin bulunduğu gruba göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır. Böylece cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) ve söz konusu aylık tarife indirimi ile beraber, müşteriler belirlenen tarifeye ek bedelleri ödemiş olacaklardır.
   • Kampanya kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçiş yapılabilecektir. Tarife grupları arası geçişler için taahhütnamede belirlenen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar haricinde tarife değişikliği yapılması halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır. 
   • Bu tekliften faydalanan müşterilere ilk 3 fatura dönemi için her ay 100 MB internet paketi hediye edilecektir 100 MB internet paketi 3. fatura döneminden sonra her ay 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Paket iptali için müşterilerimizin "IPTAL INT100" yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Daha önce herhangi bir cihaz kampanyası ile aylık 100 MB internet hediyesinden faydalanan müşterilerin bu Kampanya ile 3 ay 100 MB internet hediyesinden faydalanabilmeleri için, daha önce faydalanılan Kampanya kapsamındaki 100 MB internet paketini bu kampanyaya katılım öncesinde iptal etmiş olmaları gerekmektedir.
   • Tarifeye ek ödemeli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
  • İnternet paketli teklifi

   • Aylık kampanya bedelleri aylık cihaz taksit ve data paket bedelini içermektedir.
   • Kampanya kapsamında müşteriler 250 MB, 1 GB veya 4 GB internet paketlerinden istediklerini seçebileceklerdir.
   • İnternet Paketlerini aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
   • Bu kampanyadan Avea personel tarifeleri, Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPhone tarifeleri, iPad tarifeleri, Cihaz tarifeleri, Tablet tarifeleri, TTNET Mobil Data tarifeleri, Uçan İnternet tarifesi ve Ortak Tarife hariç faturalı bireysel tüm tarifelerdeki müşterilerimiz faydalanabilir.
   • Kampanya taahhüt dönemi içerisinde, kampanya dahilindeki internet paketleri müşterilere indirimli olarak sunulacaktır.  İlgili taahhüt döneminde paketler arasında geçiş yapılabilecek olup, söz konusu paket geçişlerinde uygulanacak kurallara kampanya taahhütnamesinde yer verilmiştir.
   • İnternet paketli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
  • İkinci Cihaz Teklifi

   • İkinci cihaz kampanyası, müşterilerin mevcut cihaz kontratı devam ederken yeni bir kontratla ikinci cihazı alabilmesidir.
   • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin yeniden 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
   • Müşterinin İlk cihaz kontratı kapsamındaki tüm kampanya koşulları aynen devam edecek olup ilk cihaz kampanyasına  ait tüm bedellere varsa indirimlere ek olarak , 24 ay boyunca müşteri faturasına seçilen 2. Cihazın aylık  taksit bedeli  yansıtılacaktır.
   • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Peşin Teklifine İlişkin Detaylar

  • Avea çalışan tarifesindeki müşterilerimiz hariç faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Müşterilerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. 
  • Faturalı müşterilerimize tanımlanan 250 MB internet paketi, 3. fatura döneminden sonra 7 TL olarak her ay yenilenecektir. Paket iptali için IPTAL INT250 yazılarak 5101'e, Kalan kullanım miktarları için ise, INTERNET yazılıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Faturasız müşterilerimize tanımlanan 250 MB internet paketi 3. aydan sonra iptal edilecek olup EVET250 yazıp 4125'e SMS göndermeleri halinde ayda 7 TL karşılığında yenilenecektir. Yenilenen paketlerini iptal etmek isteyen faturasız müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 4125'e SMS göndermeleri gerekmektedir. Kalan kullanım hakkı miktarları INT 250 yazılıp 5555'e SMS gönderilerek sorgulanabilinir.
  • Müşterinin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, sadece internet apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
  • 250 MB internet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden, faturasız hatlarda ise 2KR/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Tavsiye edilen satış fiyatı 819 TL'dir.
  • Peşin Satış Bildirimi için tıklayınız.
​​​​