Mobil Plus Paketler 1GB

Mobil Plus Paketler

 
 

1 GB

İnternet

 
 
1500 DK
100 SMS

Mobil Plus Paketler 1GB

​​​Türk Telekom’a yeni gelene, Faturasız Mobil Plus Paketler ile herkesin ihtiyacına göre 1GB, 3GB, 6GB, 10GB, 15GB ya da 25GB cepten internet seçenekleri ile çok avantajlı teklifler sunuyoruz.​

09.10.2023 tarihi itibarıyla Mobil Plus 1GB Paketi kapatılmıştır.​​​​​


125TLAylık

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Hangi Paket?Paket Geçerlilik Süresi Nedir?Ne Alırım?Ne ÖderimNasıl Alırım?
Mobil Plus 1GB28 GünHer Yöne 1500 DK Her Yöne 100 SMS 1GB Cepten İnternet125 TL / 28 GünMOBILPLUS 1GB yaz 5555'e gönder

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Mobil Plus 1GB Paketi’nin fiyatı aylık 125 TL, Mobil Plus 3GB Paketi’nin fiyatı aylık 145 TL, Mobil Plus 10GB Paketi’nin fiyatı aylık 195 TL, Mobil Plus 15GB Paketi’nin fiyatı aylık 205 TL ve Mobil Plus 25GB Paketi’nin fiyatı aylık 250 TL’dir.
 • ​Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Mobil Plus 1GB paketi iptali için IPTAL MOBILPLUS 1GB, Mobil Plus 3GB paketi iptali için IPTAL MOBILPLUS 3GB, Mobil Plus 6GB paketi iptali için IPTAL MOBILPLUS 6GB, Mobil Plus 10GB paketi iptali için IPTAL MOBILPLUS 10GB, Mobil Plus 15GB paketi iptali için IPTAL MOBILPLUS 15GB ve Mobil Plus 25GB paketi iptali için IPTAL MOBILPLUS 25GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • ​​Opensignal Aralık 2021 Türkiye Mobil Ağ Deneyim Raporu verileri baz alınmıştır. Veriler koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Opensignal Aralık 2021 Türkiye Mobil Ağ Deneyim Raporu verilerine göre Türk Telekom oyun, video ve sesli uygulama deneyimlerinde zirvede yer almaktadır. Veriler bağlantı yapılan nokta, kullanılan cihaz gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Detaylar için​ ​tıklayınız.​
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

PaketKayıtKalan SorgulamaPaket İptali
Mobil Plus 1GBMOBILPLUS 1GB yaz 5555'e gönderKALAN MOBILPLUS 1GB yaz 5555'e gönderIPTAL MOBILPLUS 1GB 5555'e gönder
Mobil Plus 3GBMOBILPLUS 3GB yaz 5555'e gönderKALAN MOBILPLUS 3GB yaz 5555'e gönderIPTAL MOBILPLUS 3GB 5555'e gönder
Mobil Plus 6GBMOBILPLUS 6GB yaz 5555'e gönderKALAN MOBILPLUS 6GB yaz 5555'e gönderIPTAL MOBILPLUS 6GB 5555'e gönder
Mobil Plus 10GBMOBILPLUS 10GB yaz 5555'e gönderKALAN MOBILPLUS 10GB yaz 5555'e gönderIPTAL MOBILPLUS 10GB 5555'e gönder
Mobil Plus 15GBMOBILPLUS 15GB yaz 5555'e gönderKALAN MOBILPLUS 15GB yaz 5555'e gönderIPTAL MOBILPLUS 15GB 5555'e gönder
Mobil Plus 25GBMOBILPLUS 25GB yaz 5555'e gönderKALAN MOBILPLUS 25GB yaz 5555'e gönderIPTAL MOBILPLUS 25GB 5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​


İlginizi Çekebilir