Hoş Geldin 5GB

Hoş Geldin Paketleri

5 GB

İnternet

750 DK
100 SMS

Hoş Geldin 5GB

​​Türk Telekom’da Yeni Hat alımına özel, Faturasız Hoş Geldin Paketler ile herkesin ihtiyacına göre 5GB, 10GB, 20GB ya da 30GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 100 SMS sunuyoruz.

Hoş Geldin 5GB, Hoş Geldin 10GB, Hoş Geldin 20GB ve Hoş Geldin 30GB Paketleri 29.07.2022 tarihi itibarıyla tekrar satın alıma ve yenilemeye kapatılmıştır.​

33TL28 Günlük

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Hangi Paket?Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne Alırım?Ne Öderim?Nasıl Alırım?
Hoş Geldin 5GB28 GünHer Yöne 750 DK
Her Yöne 100 SMS
5 GB Cepten İnternet
33 TL / 28 GünHOSGELDIN 5GB yaz 5555'e gönder

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

 • ​Son 30 gün içinde yeni hat alarak gelen müşteriler için Hoş Geldin 5GB Paketi'nin fiyatı aylık 33 TL, Hoş Geldin 10GB Paketi'nin fiyatı aylık 40 TL, Hoş Geldin 20GB Paketi'nin fiyatı aylık 60 TL ve Hoş Geldin 30GB Paketi'nin fiyatı aylık 80 TL'dir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Hoş Geldin 5GB paketi iptali için IPTAL HOSGELDIN 5GB, Hoş Geldin 10GB paketi iptali için IPTAL HOSGELDIN 10GB, Hoş Geldin 20GB paketi iptali için IPTAL HOSGELDIN 20GB ve Hoş Geldin 30GB paketi iptali için IPTAL HOSGELDIN 30GB yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak gelen müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • 18.02.2022- 1.03.2022 tarihleri arasında numara taşıma yolu gelen müşterilerimiz de Hoş Geldin 5GB, Hoş Geldin 10GB ve Hoş Geldin 20GB paketlerinden faydalanabileceklerdir.
 • 1.03.2022 itibarıyla Hoş Geldin 5GB, Hoş Geldin 10GB ve Hoş Geldin 20GB paketleri, numara taşıma yolu ile gelen müşteriler için kapatılmıştır.
 • 15.03.2022 itibarıyla Hoş Geldin 5GB, Hoş Geldin 10GB, Hoş Geldin 20GB ve Hoş Geldin 30GB paketleri, yeni hat alarak gelen müşteriler için kapatılmıştır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Hoş Geldin Paketleri SMS Aktivasyon Bilgisi
Paket
Kayıt
Kalan Sorgulama
Paket İptali
Hoş Geldin 5GB PaketiHOSGELDIN 5GB yaz 5555'e gönderKALAN HOSGELDIN 5GB yaz 5555'e gönderIPTAL HOSGELDIN 5GB 5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

​​

İlginizi Çekebilir