Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi

150 DK

Konuşma

Hediye 2000 DK

Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketi

​​ Her Yöne 150 Dakika Alana Gündüz Konuşma Hediyesi de Yanında!
Hediyeli 150 Paketi ile Her Yöne 150 dakika sadece 15 TL! Üstelik Ev Hanımlarına Gündüz 10:00-15:00 Arası şebeke içi 2000 Dakika Hediye!
Kayıt için 2000 yazıp 5555'e gönderin.

Bu paketi Türk Telekom Uygulaması​ üzerinden de satın alabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketinin kapanma tarihi 15.03.2022’dir. Bu tarih itibariyle tekrar satın alınamayacak olup, otomatik yenilenmeyecektir.


Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Hangi Paket? Ne Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 PaketiHer Yöne 150 dakika + Gündüz 10:00-15:00 Arası şebeke içi 2000 Dakika hediye
15 TL/Ay2000 yazıp 5555e gönderin.
  • Hediyeli 150 Paketi'nden, Faturasız Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart Tarifeler dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) tarifelerinde bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Paketini satın alan müşterilerimiz 15TL'ye yurt içi her yöne 150 dakika ve 10:00 - 15:00 saatleri arası şebeke içi 2000 dakika hakkından faydalanabileceklerdir.
  • Ev Hanımlarına özel Hediyeli 150 Paketi kapsamındaki haklarının geçerlilik süresi 30 gündür, belirtilen sure içerisinde kullanılmayan haklar 30 gün sonunda silinecektir. Ev Hanımlarına özel Hediyeli 150 Paketi Paketine birden fazla kez kayıt olunabilir, 30 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 30. günde gerçekleşir.
  • Ev Hanımlarına özel Hediyeli 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, Ev hanımlarına özel Hediyeli 150 Paketi için 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal edilmedikçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilenecektir. Ev Hanımlarına özel Hediyeli 150 Paketi için 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir.
  • Pakete kayıt, Müşteri Hizmetlerinden ve SMS kanalı yoluyla yapılabilecektir.
  • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Paket kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki dakikaların periyodu 60 saniyedir.
  • Paketin ücreti, numara taşıma ve yeni hat tesisi yoluyla gelen aboneler için KDV-ÖİV dahil 15TL, mevcut Türk Telekom faturasız mobil tarifelerindeki müşteriler için KDV-ÖİV dahil 19TL'dir. Pakete kayıt tarihinden önceki 30 gün içinde Bimcell tarifelerinden diğer faturasız tarifelere tarife değişikliği yoluyla gelen aboneler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 19TL, Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden tarife değişikliği yoluyla gelenler için paket ücreti KDV-ÖİV dahil 19TL'dir. Paketin satın alınabilmesi için hattın bakiyesinde en az paket tutarı kadar TL bulunması gerekmektedir.​
  • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.

Paketten kalan haklarınızı 5555 kısa numarasına KALAN 2000 yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.

Ayrıca paketinizden kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü arayarak,*122#’yi tuşlayarak ya da ​Online İşlemler’e giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Paketinizi iptal etmek için IPTAL 2000 yazarak 5555 'e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.