Dolu Dolu 10GB Paketi

Her Şey Dahil Paketler

Dolu Dolu Paketleri

 
 

10 GB

İnternet

 
 
750 DK
100 SMS

Dolu Dolu 10GB Paketi

26.01.2024 tarihi itibarıyla Dolu Dolu 10GB Paketi kapatılmıştır.

​​​​​​Türk Telekom’a yeni gelene, Faturasız Dolu Dolu Paketleri ile herkesin ihtiyacına göre 1GB, 3GB, 6GB, 10GB, 15GB ya da 25GB cepten internet seçenekleri ile çok avantajlı teklifler sunuyoruz.​

9 Ocak 2023 tarihi itibarıyla yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak gelen yeni müşterilerimize kapatılmıştır. Bu tarihten önce pakete kayıt olan müşterilerimiz paketten faydalanmaya devam edebileceklerdir.​​​

Ek Bilgiler

Her Şey Dahil Paketler
10 GB Cepten İnternet
Her Yöne Konuşma
Her Yöne SMS
215TL28 Günlük

Uyarı İkonu

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

  Dolu Dolu paketleri
  Hangi Paket?
  Paket Geçerlilik Süresi Nedir?
  Ne Alırım?
  Ne Öderim?
  Nasıl Alırım?
  Dolu Dolu 10GB
  28 Gün
  Her Yöne 750 DK
  Her Yöne 100 SMS 
  10GB Cepten İnternet
  215 TL / 28 Gün
  DOLUDOLU 10GB yaz 5555'e gönder

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

 • 10 Ağustos 2022 tarihi itibari ile son 60 gün içerisinde yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak gelen müşteriler yeni müşteri fiyatından faydalanabileceklerdir. Bahse konu güncelleme, ilgili paketten halihazırda yararlanmakta mevcut aboneler ile ilgili tarih itibariyle pakete kayıt olacak yeni aboneler için geçerli olacaktır.
 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için Dolu Dolu 1GB Paketi’nin fiyatı aylık 145 TL, Dolu Dolu 3GB Paketi’nin fiyatı aylık 175 TL, Dolu Dolu 6GB Paketi’nin fiyatı 185 TL, Dolu Dolu 10GB Paketi’nin fiyatı aylık 215 TL, Dolu Dolu 15GB Paketi’nin fiyatı aylık 245 TL ve Dolu Dolu 25GB Paketi’nin fiyatı aylık 300 TL’dir​.​
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Dolu Dolu 1GB Paketi iptali için IPTAL DOLUDOLU 1GB, Dolu Dolu 3GB Paketi iptali için IPTAL DOLUDOLU 3GB, Dolu Dolu 6GB Paketi iptali için IPTAL DOLUDOLU 6GB, Dolu Dolu 10GB Paketi iptali için IPTAL DOLUDOLU 10GB, Dolu Dolu 15GB Paketi iptali için IPTAL DOLUDOLU 15GB ve Dolu Dolu 25GB Paketi iptali için IPTAL DOLUDOLU 25GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, TeknosaCELL, VestelCell tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ile taraftar hat sahibi olup son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

Dolu Dolu Paketleri SMS Aktivasyon Bilgisi
Paket
Kayıt
Kalan Sorgulama
Paket İptali
Dolu Dolu 10GBDOLUDOLU 10GB yaz 5555'e gönderKALAN DOLUDOLU 10GB yaz 5555'e gönderIPTAL DOLUDOLU 10GB 5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.


Dolu Dolu Paketleri

Paketler

Paket Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Kampanyalı ilk 12 Ay Fiyatı

Yukarıda belirtilen ücretlere %20 KDV ve %10 ÖİV dahildir.
Uyarı İkonu

Telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde ÖİV ve telsiz ruhsatname ücreti ayrıca alınır. Telsiz kullanım ücreti her yıl değişmektedir.